Házipatika fórum: Tejcukor és liszérzékenység egyben gyereknél - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Tejcukor és liszérzékenység egyben gyereknél

#1 srgkata 2015. 03. 30. - 09:34:00

Olvastam egy cikket tejcukorérzékenység és a bélflóra állapota témában érdekes lehet: http://protexin.hu/i...a-probiotikumok
sing

#2 ganowellness 2008. 11. 14. - 13:12:58

Sziasztok! Egy érdekes lehetőséget szeretnék a figyelmetekbe ajánlani. A Ganoderma Wellness kft, a Gano Excel magyarországi képviselete, Ganoderma (pecsétviaszgoma) termékcsaládot forgalmaz. A termékeik közé tartozik: kávé, tea, forró csoki, müzli, fogkrém és szappan. A Ganodermának rengeteg élettani hatása van-fedezzétek fel Ti is. A cég honlapján találtok bővebb információt: www.ganowellness.com

#3 timoca01 2007. 10. 14. - 20:20:35

Szia Renáta! Én 20 éves multam, liszt és tejfehérje allergiám van, nehezen tudok vele együtt élni, de kénytelen vok.... Sok receptem ven ls sokfajta termékismerettel rendelkezem, hiszen ennyi ideje muszáj! Majd összeszedem és küldök egy mail-t! Szia!

#4 Renata761 2007. 01. 25. - 11:28:47

Sziasztok! Nővérem kisfiáról most derült ki, hogy tejcukor- és lisztérzékenysége is van. 11 éves. Recepteket szeretnénk kérni, ha valaki hasonló helyzetben van. Segítségeteket előre is köszönjük: Renáta vkrenata@freemail.hu

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: