Házipatika fórum: szem bevérzése - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

szem bevérzése

#1 urban40 2011. 01. 14. - 22:34:12

Nekem nagyon alacsony volt a vérképben a thrombocitaszám, lecsökkent egész 68000-re, gyorsan elkezdték kezelninagy adagú folsavval. Amig nem kaptam a folsavat a bal szememet teljesen elöntötte a vér, a szemészet semmi bajt nem talált, kb egy hét alattl szivódott fel. Javulást. Katalin

#2 icuspanda 2007. 03. 26. - 15:40:17

Szia Nekem is hasonló problémám van kb egy hete arra ébredtem, hogy reggelre mindkét szemem egyik része bevérzett. Szemészhez fordultam, aki azt mondta, hogy ez nem fertőzés , kérdezte milyen betegségeim vannak. Azt mondta , hogy ezt nekem a pajzsmirigy okozza , szövet alatti gyulladás. Kaptam rá szteroid szemcseppet, 15 napig kell szednem , 5 napig 3x 1-et ,5 napig 2x1 et és 5 napig egyszer egyet. Egyelőre még csak a hatodik napon vagyok túl és még nem sokat javult. Remélem rendbe jön. Neked nincs a panaszod a pajzsmiriggyel? Hogy vagy , javult azóta a szemed? El kéne menned egy másik szemészhez, hátha az tud segiteni. Icus

#3 2007. 02. 04. - 21:35:54

Sajnos már többször előfordult az utóbbi egy évben, hogy a reggeli ébredés után a tükörbe nézve észleltem, hogy BAL szemem bevérzett az éjszaka folyamán.Többször beszéltem orvossal ezzel kapcsolatban, aki megkérdezte:Magas-e a vérnyomásom? Nem Emeltem-e nehezet? Nem Kispárna csücskével nem sérthettem-e meg? Párna nélkül alszom! Kissé aggaszt már a dolog.Szeretem tudni mi miért történik?! Rutascorbin szedésével pár nap alatt felszivódik. Van valakinek ezzel kapcsolatban valamilyen tapasztalata? Kérem segitsen!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: