Házipatika fórum: Fogyokúra - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Fogyokúra

#21 ciculy 2009. 01. 08. - 18:18:46

Sziasztok! Látom bőven vannak olyanok velem együtt, akik jó sok plusz kilóval küzdenek...nos én sajna 20kg-val többet nyomok mint amit kéne...segítsetek légyszi, minden érdekel!!!! itt az e-mail címem, várom a jólelkű empatikus emberkék segítségét :) ciculy@gmail.com

#22 sztj80 2008. 10. 06. - 10:26:01

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :)))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: Skype: sztj80@freemail.hu e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

#23 egyszervolt 2008. 09. 06. - 14:36:11

Eladó eredeti ADIPEX retard fogyókúrát elősegítő tabletta.1 levél 2100Ft.Tel:0630-891-89-01.Vidékre postai küldés megoldott utánvétellel,3 munkanapon belül.Bővebb infó a www.adipex.sokoldal.hu weboldalon.Pl:részletes termékismertető,akciók,fórum.De bármilyen egyéb kérdésed van,hívj nyugodtan,vagy írj mailt a decsimonika@axelero.hu mailcímre. Móni

#24 G.Gabor 2008. 08. 01. - 23:30:01

Szia! Csak néhány kiló hiányzik ,hogy elégedetten nézzél a tükörbe? Kipróbáltál számtalan diétát és zsírégetőt de a fogyás elmaradt? A szervezetedet nem csaphatod be, a koplalás vagy a rosszúl megválasztott ételek nem vezetnek eredményre. Ha nem tudsz vagy nem akarsz lemondani a hízlaló ételekről akkor is van megoldás!!!!!!!!!! Zsírégetők,étvágycsökkentők elsőkézből!! Irj az epptestben@hotmail.com ra és minden kérdésedre válaszolok.

#25 masszazsgep 2008. 04. 01. - 07:48:23

sziasztok. az intenzív testmozgás esetében, fogyókúránál is figyeljetek a szervezet állapotára, a megfelelő méregtelenítésre. a nyirokcsomók nem megfelelő működése a méreganyagok felszaporodását idézik elő a szervezetben. ezen folyamatot a tévhittel ellentétben a testmozgás sem oldja meg automatikusan. egy elzáródott nyirokcsomó kiürítésére csak a helyi masszírozás képes. a lymfoven nyirokmasszázs gépek a test nyirokrendszerét stimulálva a szervezetet méregtelenítik, a felesleges szövetközi folyadék távozik a szervezetből. "mellékhatásként" fogyasztó hatású, valamint a narancsbőrt csökkenti. bővebb info:www.masszazsgep.extra.hu

#26 w.nora 2007. 05. 26. - 19:21:58

Sziasztok! Nóri vagyok! Magamról annyit, hogy jelenleg gyesen vagyok édes-kedves kisfiammal,(1 éves múlt), akit imádok!!! Amúgy napközis tanító néniként tevékenykedtem, míg dolgoztam, szóval nagyon szeretek gyerekekkel foglalkozni. Most szülés után egy évvel kellett rádöbbennem arra, hogy a szülés utáni kilók nem mennek le maguktól. Pedig sokan biztattak, hogy a szoptatástól, meg az állandó ugrabugrálástól majd eltűnnek a zsírpárnák. Nem így lett sajnos. Szülés előtt is voltak gondok a kilókkal, nem tagadom, de most ez már a szülés előtti súlyomhoz képest 13 kilót tett ki. Már szülés előtt is próbálgattam különféle diétákat. Egyik sem vált be: éhes voltam tőlük, nem bírtam koplalni, a mai napig sem tudok. Így rendszerint 1-2 hét után abba is hagytam a diétákat. Most úgy 3 hónapja elkezdtem egy fogyókúrás programot, és már 12 kiló mínusznál tartok. úgyhogy már csak 1 kiló mínusz van hátra, azt az elkövetkezendő egy-két hétben biztosan leadom. Álmaimban sem hittem volna, hogy ez sikerülhet. Pont nekem, aki nem tud koplalni. Ezzel a programmal sem eszek sokat, de nem is kívánom. Mert amit eszek, az eltelít. Természetesen mozgok is, ha alkalmam van rá (szobabicikli, futás). Amivel én fogyok, az nem "fogyibogyó", amik közül párat én életveszélyesnek ismerek, ezeket nem is merném beszedni. Az én programom kiegyensúlyozott, egészséges táplálkozást foglal magában. Csak én is bámultam, mikor láttam, hogy milyen hatásos a módszer. Ezért is döntöttem úgy, hogy megpróbálok másnak is segíteni lefogyni, hátha más embernek is ez lesz a "tuti", mint nekem. Ez sem úgynevezett "csodadiéta" - azokban nem hiszek. Viszont egy remek alternatíva azoknak, akik nehezen tudnak fogyni, vagy nem bírják az éhségérzetet. És mindez egészségesen. Itt egy étkezés 300-Ft-tól 600 Ft-ig terjedő összegbe kerül, attól függően, hogy milyen intenzív a program. Én úgy gondolom, hogy ha mást enne az ember, akkor ennyit akkor is ráköltene az étkezésére: vegyünk csak 1-2 zsemlét felvágottal, egy kis zöldséggel, kis tejjel. - és már ott is vagyunk a párszáz forintnál Én úgy gondoltam, hogy amit megspórolok a bolti bevásárláson, azt ráköltöm az egészségemre. És hála égnek - jól döntöttem. Szívesen segítek azoknak, akik hozzám fordulnak. E-mail címem: w.nora@citromail.hu A fogyókúrás programról tudok bővebb tájékoztatót is küldeni e-mailben. Írj bátran! Sziasztok

#27 2007. 02. 12. - 17:58:07

Sziasztok! Kitartás minden fogyni vágyónak.Elcsépelt dolgot mondok de én elkezdtem futni úszni és konditerembe járni és mindegy mit eszek és mikor nem hízok és elégedett vagyok nem csak az alakommal hanem a fizikai teljesítményemmel.Rá is szoktam a sportra remélem valakinek még megtetszik ez a régi módszer. Ne éhezzetek az nem megoldás!!

#28 2007. 02. 07. - 20:38:56

Sziasztok! Szeretném veletek megosztani hogy 9 kiló mínusznál tartok! Ha érdekel hogyan , keressetek fel, szivesen segítek!!! fules8686@freemail.hu

#29 wallmart 2007. 02. 07. - 12:06:14

Szia Pinkygirlee! Nagyon rendes vagy, hogy írtál. Megfogom nézni a honlapot amit ajánlottál. De azon gondolkozom, hogy van nekem egy elektromos akupunktúrás készülékem. Már régen vettem de nem kimondottan fogyásra. Van hozzá egy kézikönyv is. Ha jól emlékszem akkor mintha írta volna hogy lehet fogyásra is használni, de az az igazság, hogy nem nagyon hittem el. Mert ugye azt szokták mondani, hogy a túlsúlyunkért 80 % a táplálkozásban keresendő és 20% a testmozgásban. :o :p Mit gondolsz szerinted jó lenne ez az akupunktúrás készülék is? De mindenképpen megnézem amit te írtál. Hát de szeretnék én is 58 kg lenni. Tegnap egy kicsit megkínoztam magam egy tornával izzadtam is mint a ló és már régen járok úszni heti kétszer egy órát. Az az igazság, hogy néha nem is azért eszem mert éhes vagyok, hanem mert finom, vagy ha főzök valamit akkor állandóan bele-bele kostólgatok. Talán erről kellene leszokni. Ebben a témában várom leveledet, ha van időd írj. Írhatsz az e-mail címemre is: wallmart@mailbox.hu Szia Wall

#30 2007. 02. 06. - 15:35:32

Szia Wallmart! Én már nagyon-nagyon sok módszert kipróbáltam az Adipexes hülyeségektől kezdve az akupunktúrán át mindenig. Sokszor lefogytam 5-7 kilót (mindig ennyi plussz mászik rám) de minden alkalommal pár hónap múlva visszajött minden :-( Az akupunktúra mellett raádásul 600 Kcal-ás diétát is kellett tartani ami nem egykönnyen betartható. Jelzem, hogy egész életemben sportoltam és még így is ingadozott föl-le a súlyom. Na a lényeg ,hogy én tavaly hallottam egy mágneses eszközről, elmentem egy előadásra ahol árulják, megvettem és azóta 9kg ment le rólam :) úgy láccik volt még 2-3 fölöslegesen rajtam az 5-6kg mellett...a kütyüt Magnapress Slim-nek hívják, egy szép zöld ceruza-nagyságú eszköz ami mágneses nyalábokat bocsát ki és az akupunktúrás pontokon kell alkalmazni. Eleinte napi fél órát kezeltem otthon este, most egy év után már csak szintentartok. Az első időkben egyből éreztem a változást, nem csak hogy nem voltam éhes de beállt az anyagcserém ami régen elég zavaros volt (tartottam a vizet + plusz székrekedés stb). Lassan fokozatosan ment le rólam először 3-4kg és hónapokig tartós volt az eredmény aztán megint leugrott 2-3 kg és így telt el az elmúlt év, most már csak 58kg vagyok :) nekem ez nagy eredmény, semmivel nem sikerült ilyen tartósan lefogynom. A Slim-et a Vígszínházzal szemben vettem egy Egészségközpontban, itt a honlapjuk: www.magnapress.hu Amúgy nem túl olcsó, hatvanezer körül volt tavaly de lehet hitelre vagy részletre is venni. Szólj ha még meséljek

#31 wallmart 2007. 02. 06. - 12:52:03

Érdeklődöm, hogy van-e köztetek olyan aki lefogyott 10 kilót és nem jött vissza egy kiló sem. Ha igen kérem írjon nekem, hogy hogyan sikerült. Sajnos én már minden diétát és fogyókúrát kipróbáltam, fogytam is valamennyit a legtöbb talán 5 kg volt, de az is visszajött még több. Most próbálok életmódot változtatni, és mozogni, de egyenlőre nagyon lassan kúsznak le a kilók. Várom valaki válaszát ehhez a témához. Mindent elolvasok. Köszi Sziasztok Wallmart

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: