Házipatika fórum: Magnapress Slim - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Magnapress Slim

#1 slimfit 2010. 08. 02. - 20:57:57

A legjobban bevált fogyasztószer a slimtrim ami 15mg szibutramint tartalmaz minden kapszula. egy dobozba 3*10 szem van .a legolcsobban itt 7500/doboz akár több is

#2 sztj80 2008. 10. 06. - 10:29:11

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :)))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: Skype: sztj80@freemail.hu e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

#3 2007. 05. 22. - 09:19:49

sziasztok, én az Életfa egészségvédő központban vettem a Vígszínházzal szemben, itt a számuk: 06-1-311-77-57. nekem kb 4-6 hétbe telt mire elindultak a folyamatok, legyetek türelemmel :) ha további infót szeretnétek írjatok bátran: zituu_@hotmail.com üdv:pinky

#4 szendreiibi 2007. 05. 21. - 22:19:39

Most hallottam erről a mágneses módszerről. Hol lehet beszerezni és mennyibe kerül? Van hozzá valamilyen tájékoztató füzet is? Köszi

#5 2007. 05. 21. - 12:49:20

Sziasztok. Én már három hónapja használom a slimet de nem történik semmi.Pedig egyetlen napot sem hagytam ki.Szerintetek mi lehet a baj?

#6 2007. 02. 10. - 13:52:38

sziasztok, ismét itt ezen a napsütéses szombaton :) most jöttem a fittnessteremből, gondoltam pihenésképp írok pár sort... alapvetően nekem a felsőtestem erősebb, mint az alsó úgyhogy én a felsős fogyasztó pontokat használtam és ezt kiegészítettem sok tricepsz, bicepsz meg hát gyakorlattal. Szoktam evezőgépen is edzeni, nekem az is nagyon bevállt felsőtesti szálkásításra. Juttkával egyetértek amúgy, vagyis a kollegináiddal, nekem is a szivem csücske ez az almazöld csoda :)

#7 2007. 02. 09. - 20:15:24

sziasztok ismét! Örülök hogy rátaláltatok a topicra, remélem hamarosan többen is jönnek majd. Ami engem illet és főként alsó testtájakról szerettem volna fogyni (csípő, belsőcomb) így folyamatosan csináltam az alsó akupunktúrás pontok kezelését is. A naracsbőröm mondhatom teljesen eltűnt, semmi speciális kezelés vagy krém vagy akármi :) ami igazán zavart az a "lovaglóháj" asszem így hívják, a popsi alatti rész, na az gyönyörűen leredukálódott a használat alatt. Juttkának: speciális diétát én nem tartottam, az alapvető elméletek szerint táplálkozom: sok gyümi és zöldség, min napi 2l ásványvíz (mentes), kevés kenyérféle, sok rostos kaja, hal és fehér husi. Nem mondanám, hogy édességet meg ilyeneket egyáltalán nem eszem, de tény hogy a használat elejétől fogva minimálisra csökkent az édességigényem

#8 2007. 02. 09. - 15:45:45

Helló Slim-esek :) én is aktív használó vagyok, nagyon szeretem a könnyű kezlhetőségét meg a szép almazöld színét :) a kolleginák a csodájára jártak a formájának meg persze annak is, hogy mennyire jól karcsúsodom tőle. És Ti diétáztok a használat mellett?

#9 2007. 02. 07. - 15:52:54

Szia Pinkyee, én már korábban írogattam más fórumokon erről, de jó hogy akkor most már itt is van ilyen topic! Kb 4 hónapja vettem Slim-et és azóta használom bár be kell valljam egy ideig nem voltam nagyon rendszeres a napi 30 perces kezelést illetően. De mióta láttam a jó eredményeket már gyakrabban használom. Te csinálod a sima kezelésen túl az alsó / felső testtáji fogyis akupunktúrás pontokat is? Amúgy már 3kg lement, nem olyan sok de tartósnak bizonyul a fogyás, nekem ez az elsődleges szempont

#10 2007. 02. 06. - 15:43:09

Sziasztok! Slim-használóktól érdeklődnék Nektek is bevált-e a szerkenytű, gyűljünk össze egy kis eszmecserére :-) P.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: