Házipatika fórum: bizonytalanság - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

bizonytalanság

#1 evus75 2007. 12. 12. - 22:32:23

szia! nagyon régen irtad ezt de remélem elmentél urulógushoz. kicsit cikis a dolog de ha mégis arról lenne szó minél kisebb a daganat annál könnyebb gyógyítani. és ha nagyon zavar a kórház hogy esetleg ismerhetnek menj magánrendelésre a szüleid biztos segítenek benne. Nekem a kedvesemnek volt hererákja és nagyon fiatal és nagyon időben ment el dokihoz. Inkább mondják azt hogy minden rendbe van. Persze nem akarlak megilyeszteni de fontos hogy figyeljünk testünk jelzéseire.Ha olvasol kérlek válaszolj érdekelne mi van veled.

#2 2007. 02. 22. - 15:00:37

Üdv! 16 éves srác vagyok. Nemrég a herémen találtam egy aprócska dudort. A hererák jutott eszembe, utánnaolvastam és több helyen is azt írták, hogy a tumor borsó méretű. Namost az én esetemben mákszemnyi nagyságú ez a valami. Többek közt említették az alhasi fájdalmakat illetve a here megnagyobbodást. Az egyik nap időnként fájdalmat éreztem a hasam alsó részén a vesém környékén, de mivel előtte voltam megfázva arra gondoltam, hogy biztos csak azért van mert meg volt terhelve a vesém. Ez az egész körülbelü két napig tartott de abszolút nem volt rendszeres vagy folyamatos azóta nem éreztem fájdalmat ez két hete volt. Nemtudom mitévő legyek minden esetre ez az egész igencsak felkavart. Kérem ha tud valaki ezügyben segíteni az írjon! Előre is köszönöm!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: