Házipatika fórum: fogyás Algae Bio Slimmerrel - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 14 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

fogyás Algae Bio Slimmerrel

#1 maria3891 2016. 12. 30. - 08:00:09

Fogyókúrás tabletta -http://bit.ly/15iTAzM
Megkаptаm a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnаk.

#2 katalinka76 2011. 03. 29. - 19:44:42

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : 06305020792 vagy katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#3 2011. 02. 28. - 20:22:49

Sziasztok! ujfajta fogyokurás kapszula http://www.uj-lindaxa.eoldal.hu/

#4 mabola 2008. 07. 28. - 07:05:31

seven fogyastoövet használom 1hete 2cm ment le a combomrol jo lenne de sajnos éjszaka álmombol felébredek hogy ugyan ugy remeg a combom mintha rajta lenne az öv ezmiatt nehezen alszok el és töbször felébredek nem tudom hogy ez mizöl van használjam vagy hagyam abba kitudja rá aválaszt kérem irjon :s mabola

#5 bjulee 2007. 10. 26. - 20:04:49

Sziasztok! Csináltam egy kis honlapot a munkáimnak.Nézzetek be: http://termeszetajan...i.boltaneten.hu Még nincs teljesen kész még alakítgatom de azért már elég sok minden rajta van.Puszka mindenkinek!

#6 ancsa6868 2007. 10. 15. - 16:09:39

szia hát lehet hogy azóta már nem lenne étvágyam,csak estére telelettem nagy piros foltokka,és nem tudom mitől.Úgyhogy nem mertem azóta bevenni.Már elkeseredtem megint egyszerűen nem tudom mit csináljak de nem akarok így maradni.

#7 bjulee 2007. 10. 14. - 21:02:50

Látom ezt pénteken írtad.Azóta sem lett jobb ,nem vette el az étvágyadat?Mert lehet kell pár nap mire rááll a szervezeted.Sajnálom ha neked sem segít,pedig azt mondják ezt a dokik is csak akkor írják fel ha a paciens már olyan kövér mozdulni sem bír és akkor kezdik ezt szedetni vele.Nem tudom nekünk mit kellene kitalálni ami tényleg segít abban,hogy tudjunk fogyni.

#8 ancsa6868 2007. 10. 12. - 09:39:03

sziasztok hát Juli mit is mondjak bevettem a gyógyszert és egész délelőtt marha éhes vagyok.Mindenki azt mondta hogy egyáltalán nem éhesek meg elfelejtenek enni is nekem pedig máson se jár az eszem mint a krémesen amit gyorsan meg is eszem mert nagyon kivánom.Éhesebb vagyok min amikor nem szedtem gyógyszert.Tudod a reductilról beszélek.

#9 bjulee 2007. 10. 06. - 20:38:48

Azért még ezt is csak megmutatom az alábbi bútorcsalád többi részlete.

#10 bjulee 2007. 10. 06. - 20:36:09

Helloka Ancsa! Nem mondom,hogy ne örülj,mert van akinek segít én is azért próbáltam ki,nekem nem jött ez sem be.De ez nem jelenti azt,hogy neked sem.Ha hiszel benne akkor az már fél siker,pszichésen nagyon sok mindenen tudunk segíteni a szervezetünkben,ha valamiben hiszel nagyon,sztem már az is fogyaszt.Próbáld ki és neked lehet,hogy bejön.Az én szervezetem ilyen útálatos,hogy makacsul ragaszkodik a megszerzett zsírtartalékaihoz. Nemigazán szoktam kifejezetten eladásra készíteni dolgokat,de csináltam már megrendelésre ezt azt.Karácsony környékén pedig kifejezetten karácsonyi dolgokat többen kérték,hogy csináljak.Asztali díszeket ,kopogtatót,karácsonyfadíszeket,ilyesmit.Kevesen tudják,hogy ezeket nem csak ünnepekkor lehet díszítésre használni,hanem bármikor,hiszen ha látod valamennyire,hogy miket lehet belőlük csinálni akkor látszik,hogy nemcsak karácsonyi dolgok vannak. Azt kívánom neked,hogy jöjjön be ez a reductilos dolog komolyan,sztem több esélyed van,hogy elérsz valamit mint ezekkel az úgynevezett csodaszerekkel.Csak csináld és tarts be mindent .csók.Julcsi

#11 bjulee 2007. 10. 06. - 20:20:47

Köszi Ibi,aranyos vagy! Tudod boldog ember lehetnék ha ezt csinálhatnám és megis tudnék élni belőle,de sajnos a főmunkám a könyvelés és nem kis stresszel jár egy társasvállalkozás könyvvitelét egyedül csinálni,pláne nem a mai világban amikor mindíg minden változik és másból sem áll ki az apeh csak az örökös fenyegetődzésből,állandó nyomás alatt érzem magam és folyamatosan stresszelek,mert vannak dolgok amit nem tudok és a mégjobb hogy hiába kérdem magát a főhatalmú apehot ott sem tudnak segíteni,persze ha nem jól csinálom ,akkor a büntihez már nagyon értenek.Ez van.Ha ezt nem kellene csinálnom boldog ember lennék,hiszen a magánéletem tökéletesen rendben van,de nem lehet minden tökéletes.Hátha egyszer eljutok egy olyan szintre,hogy megtudjak élni abból amit szeretek csinálni. majd figyelem a másik oldalt is hátha jót mondanak végre és tényleg segít is valami mégha nem is úgy és nem is annyit mint amit leír.Most iszok egy teakeveréket én csak létyónak hívom,mert van benne 7 féle gyógynövény grépfut(nem tudom,milyen kacifántosan kell leírni maradok a fonetikusnál),a rostjaival egyetemben,méz,egy egész citrom a rostjaival,100%-os ananászlé és gréfutlé.Megcsepegtetve egy kis grépfutmagolajcseppel.Ezt mind összevegyítem és ezt iszom,elvileg méregtelenít és fogyaszt,de már két hete iszom,de nem igazán érzek semmi változást.Puszka mindenkinek.Julcsi

#12 ancsa6868 2007. 10. 06. - 20:15:41

Sziasztok szerinted akkor még ne örüljek hogy lefogyok ,ha neked sem segített a reductil,pedig már itt álmodoztam hogy év végén a férjem munka helyén a bálban milyen bombázó leszek.De lehet hogy csak nehéz sulyú bombázó.A kiállításod munkád gyönyörű,nem is tudom elképzelni hogy lehet ilyen szép dolgokat csinálni.Én is szivesen tennék ilyen tárgyakat a lakásomban dísznek egyébként árulod is vagy csak kiállítod őket .

#13 iIbolya55 2007. 10. 06. - 10:01:49

Szia Juli! Szerintem aki ilyen tehetséges mint te, boldog ember lehet. A kiállított tárgyak csodálatosak. A súlyodat meg fogadd el, ahogy van, mert nem biztos hogy jó lenne ha hírtelen lefogynál. Én csak 6 kilót fogytam a teától 3 hónap alatt, és szemmel láthatóan meglöttyent a bőröm a karomon, combomon, nyakamon. Képzeld el olyanok lennénk mint a múmia. Indítottam egy új oldalt, majd kísérjétek figyelemmel, hátha valaki ír jó eredményekről az új csodaszerrel kapcsolatban. Csók mindenkinek. Ibolya

#14 bjulee 2007. 10. 05. - 21:07:42

Még ez is a kiállítás egy része,de bocsi a képek minőségéért,de nem vagyok profi fotós és a fények meg a vitrin üveg kifognak rajtam...

#15 bjulee 2007. 10. 05. - 21:04:14

Az előző csatolt kép meg a mostani is a kész szalmakiállításom részlete.

#16 bjulee 2007. 10. 05. - 21:02:32

Nekem a reductil sem segített,rajtam sztem már semmi sem segít.Valami nagy csodaszernek kell lennie ami elindítja a kilókat lefelé.Hiába nem eszek,tornázok a kilóim makacsul tartják magukat.Aztán persze a semmi eredménytől totál lelankad a lelkesedésem és ejtem az egész önkínzást mert értelmetlen.Már a regenon25-öt is kipróbáltam az se jött be.Pedig azt mondták szinte az az utolsó esély,hogy valaki lefogyjon,hát nállam ez is kilőve.Elvagyok keseredve.

#17 iIbolya55 2007. 10. 05. - 19:17:41

Sziasztok! Én épp ma kaptam erről az új csodaszerről ismertetőt. Gondoltam nyitok egy új lapot, mert nem biztos hogy a bio slimmer lapján fogják keresni. A Natúr Varázs teától 6 kilót fogytam, de fogy is rendesen a wc papír. Üdv mindenkinek Ibolya

#18 ancsa6868 2007. 10. 05. - 11:40:10

Szia én most hozatok az egyik ismerősömmel reduktilt álítólag a faluban náluk mindenki fogy.Úgyhogy kipróbálom igaz el felezük a csomagot két hétig kipróbáljuk ha jó veszünk még, ha nem akkor nem bukunk olyan sokat,mert az is drága.És ez gyógyszertári,és nem igényelhető vissza mint bioslimmer.

#19 bjulee 2007. 10. 04. - 11:35:10

Hali Lányok ! Ki hogy fogyott már le?Kaptatok már új ismertetőt az AHA Force 7-ről?Van valaki aki kipróbálta?Ha igen milyen tapasztalatotok van?

#20 ancsa6868 2007. 09. 11. - 19:04:40

szia várom a képeket,jó munkát

• 14 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: