Házipatika fórum: fogyás Algae Bio Slimmerrel - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »

fogyás Algae Bio Slimmerrel

#101 szeszi2 2007. 07. 13. - 21:24:18

abban végülis egyetértek hogy vannak olyanok akik bár elvannak hízva felveszik a picsaszoknyát meg a hasas pólót. Az bizony nem szép. Nálunk is vannak ilyenek a suliban. De aki elismeri az biztos nem úgy öltözködik. Dehát istenem vannak ilyenek. Ha nem tetszik nem kell ránézni de a miniszoknyás ducikról nekem is megvan a véleményem csak magamban tartom

#102 Liliomvirag 2007. 07. 13. - 18:55:22

Igen igazatok van tényleg! De szerintem mindnyájunknak... csak a hiba tényleg a hangnemen volt:( Na nekem ez egy hibám.... Csak azt nem értem hogy ha a túlsúlyosak beszólhatnak a vékonyaknak, akkor mi mért nem tehetjük ugyanezt? Asszem az egészet csak azért írtam ilyen durván mert felhúztak a multkor amiért beszóltak:( Sajnálom tényleg. Viszont a véleményem még mindig ugyanez a kövérekről, az olyan kövérekről ugy hogy különbséget téve! Mert azt hiszem tényleg egy kalap alá vetettem mindenkit.

#103 iIbolya55 2007. 07. 13. - 18:15:08

Kedves Liliomvirág! Szerintem itt mindenki magára vette az írásodat, hiszen kizárólag nekünk szólt. Szavaidat idézve: itt a fórumon rinyálóknak. Sebaj, túléltük. Igazad van, hogy én sem vagyok hibátlan, de tisztában vagyok a hibáimmal, el is ismerem őket, és nagyon igyekszem tenni ellenük. Hidd el, ha szeretettel fordulsz az emberek felé, mint ahogy mi tesszük,az ezerszeresen megtérül. Próbáld csak ki, majd meglátod milyen jó érzés segíteni másokon, egy kis kedvességgel jó tanáccsal és nem kigúnyolni másokat. Hidd el sokkal jobban fogod érezni magad, és nem fog eszedbe jutni ilyen butaság, hogy minek is születtél meg. Szerintem te egy elkeseredett lány vagy. Ha szavaimat átgondolod, és megfogadod, lehet hogy egyszer még hálás leszel érte. Hidd el a rossz kritika is elmondható kedvességgel is. Ne szerezz magadnak ellenségeket feleslegesen, és akkor talán sokkal boldogabb lehetsz mint most.Én nagyon sok mindenen mentem keresztül, amíg ide jutottam, de senki sem tudhatja előre a sorsát. Te sem. Lehet, hogy néhány évtized múlva te is egy elhízott nő leszel, önhibádon kívül. Üdv. Ibolya

#104 bjulee 2007. 07. 13. - 17:51:45

és mi is az ami téged konkrétan érdekelt volna és nem kaptál választ..???

#105 bjulee 2007. 07. 13. - 17:50:38

Liliomvirág! Azt hiszem te sem érted igazán a lényeget.Azt kérdezed ,hogy mi a célunk egészség vagy betegség?Biztosan tudod,hogy a túlsúly nem egészséges dolog és igen sok betegséget hoz magával.Nem hiszem,hogy mi itt a fórumon akik vagyunk csupáncsak hiúsági kérdést csinálunk a túlsúlyunkból,pontosan azért is szeretnénk megszabadulni tőle mert nem szeretnénk idő előtt lerobbanni,cukorbetegséget ,szív és érrendszeri betegségeket begyüjteni.Az írásodban nem tettél különbséget ,hogy bocsika de ha te anyuka vagy ,vagy esetleg nagymama akkor ez nem rád vonatkozik.Mindenkit egykalap alá vettél,"hogy nincs idő mozogni,miért zabálni van?"Szeszi egy nagyon aranyos lány akinek még igenis fontos,hogy hogy néz ki hiszen előtte van az élet és nem mindegy,hogy milyen.Tisztelem,hogy próbál küzdeni ,bár aki ilyen korban túlsúllyal küzd annak tényleg nehéz dolga van mert vagy genetikailag hozta magával vagy valóban hormon problémája van.Két gyerek után én is csak 53 kg voltam 30 évesen,aztán megváltozott valami és anélkül gyültek rám a kilók,hogy változtattam volna az életstílusomon.Ki tudja mitöl...??A keménykedésről csak annyit,hogy én is szemtől szembe megszoktam mondani mindenkinek ha problémám van vele,de a keménység és a modortalanság között nagy különbség van hidd el,és attol függettlenül,hogy mindenki tudja rólam,hogy ilyen vagyok sok barátom van,mivel úgy mondom el,hogy közben ne sértsem halálra,és ettől még nem beszélek mellé.Azt hiszem még nagyon sok tanulni valód van,de ha időben váltasz akár még aranyos is lehetsz.

#106 Liliomvirag 2007. 07. 13. - 17:16:00

Végülis ami engem érdekelt, azt még mindig nem tudom, még mindig nem kaptam a kérdésemre választ :(

#107 Liliomvirag 2007. 07. 13. - 16:48:03

+ a sátánka nem jó mert mint említettem nem gonoszkodni akartam, de ti úgyse értitek meg, mert kemény volt. na de mostmá tényleg, itt se vagyok

#108 Liliomvirag 2007. 07. 13. - 16:46:15

Bocs elirtam, bár nem lényeg de akkor sem értem ezt az utszélit.... Figyelj, a szüleim már felneveltek, az meg hogy milyen vagyok, azt csak a génjeimnek köszönhetem és a nevelésnek ahogy ők tették. Szóval én is kikérhetném magamnak, hogy van, amiről nem tehetnénk. De ez hogy ki választotta az életet, egyáltalán nem ide illő téma. A másik ami megint nem ide illik, hogy lehet, hogy csunyán fogalmazok, és bunkó módon amit ide beillesztettem plusz hozzáfűztem saját megjegyzéseimet, de biztos vagyok benne hogy te sem vagy hibátlan!! És az ha valakinek szépen mondod meg a rosszat, amit gondolsz róla, semmivel sem különb! Attól hogy én szeretem egyenesen és őszintén megmondani az embereknek a véleményem, - és akár rossz akár nem - attól még tudom azt a rosszat is amit jelenesetbe ti gondoltok rólam függetlenül attól hogy nem fogalmazol bunkón (minden jogotok megvan hisz a fogalmazásom bunkó volt). Nem szeretem se a kegyes hazugságokat, se azt ha valaki a szemembe hazudik! Ennyi, és mivel senkit sem ismerek itt és engem se ismer itt senki, igy hát jobb is ha lépek, mindnyájunknak! Üdv:)

#109 iIbolya55 2007. 07. 13. - 16:28:52

Liliomvirág! Ha nem érted, akkor kérdezd meg az apukádtól. Mutasd meg neki, hogy miket írkáltál, számodra ismeretlen embereknek, akik talán korban a szüleid is lehetnének, és hátha ő elmagyarázza neked, hogy ilyen stílusban nem beszélünk. Egyébbként nem motor, hanem modor. Egyébbként a neved lehetne Liliomvirág helyett Sátánka. Üdv. Ibolya

#110 Liliomvirag 2007. 07. 13. - 16:01:46

Ibolya, ne haragudj, de egy valamit nem értettem :| Miért kell szégyelnem magam meg milyen út széli motor? :| Nem hiszem hogy ez ide tartozik, de muszály volt megkérdeznem mert nem értem

#111 Liliomvirag 2007. 07. 13. - 15:43:34

kedves Bjulee! Igen talán megfogom érteni ha gyermekem lesz, de akkor jól sejtem hogy neked van! Ki beszélt itt "hülye" kismamákról és anyákról hogy elvannak hízva? ki beszélt itt betegekről, akik nem tudnak fogyni? De én szerintem már leírtam hogy ez kiknek szólt!! Ha nem nektek akkor komolyan nem kell magatokra venni! Még ha keményen is fogalmaztam... És ezt se vegyétek magatokra ha ti nem ilyenek vagytok: Nem kell gebének lenni(bár még mindig kérdezném hogy mi a célotok: egszség vagy betegség) de ha valakin AKI NEM BETEG van 20 kiló felesleg, és felveszi a picsaszoknyát és egyéb hasas pólókat, akkor ez kinek szép látvány, és még el is hiszi magáról hogy csinos!!! Vannak ilyenek, tudjuk. Ha ti nem ilyenek vagytok ne vegyétek magatokra!!! Szeszi2: Te talán azt hiszed hogy az anorexiásoknak nem szólnak be... Te még soha nem szóltál be senkinek hogy milyen vékony... hahaha

#112 szeszi2 2007. 07. 13. - 12:49:07

Teszem hozzá én is tini vagyok. 18 éves tegnap töltöttem be. És mióta fogamzásgátlót szedek 20 kiloval vagyok több mint voltam igaz abból 5 kellett rám de így is marad 15 felesleg. Viszont amíg nem voltam elhízva addig sem cseszegettem másokat. Mert az elhízás betegség oka is lehet. Én sem ettem többet a antibaby tabletta után de megváltoztak a hormonjaim és így minden ünnepen főleg karácsony és szilveszeter között jött rám valamennyi. Nem tudom megérteni azokat akik ezért sértegetnek másokat. Persze ha egy anorexiás gebe csajról lenne szó, nekik tán be se szólna senki.

#113 iIbolya55 2007. 07. 13. - 11:26:14

Ancsa! Nézd meg a freemailt! Kellett kapjál egy levelet a barátikör.com-tól. Abban a levélben található a link, amire rákattintva aktiválhatod magad. Utánna már be is jelentkezhetsz az e-mail címed, és a jelszavad segítségével. Üdv. Ibolya

#114 bjulee 2007. 07. 13. - 10:09:03

Teljesen egyetértek Ibolyával,ezt a stílust senki nem veszi kirobbanó örömmel,pláne ha egy idegen kezd ilyen hangnemben beleszólni valamibe.Amint írtam is,sok mindenben igaza volt Liliomvirágnak de ez nem kemény stílus volt hanem lealázó vérig sértő.Majd megérti ezeket a dolgokat gondolom ha szült három gyereket és valamiért felborul az anyagcseréje vagy a jó kis fogamzásgátlóktól megbolondulnak a hormonjai amiről senki sem tehet.Ha tini még sosem tudhatja mi előtt áll,mit hoz neki az élet. Liliomvirág ,csak egy tanács: ha vannak jó tanácsaid és tényleg segíteni szeretnél akkor ne ajtóstól rohanj a házba és ne gondold,hogy a keménykedés jó stratégia.Talán vedd elő az intelligenciádat és használd,biztos vagyok benne,hogy sokkal többet elfogsz érni az életben.Hidd el három gyermekem van és nem keménykedéssel neveltem fel őket ,igaz az egyik még csak 9 éves és nevelésre szorul még,de a másik kettő már bőven felnőtt .Ha keménykedsz ellenállásra lelsz,csak nézz magadba és rájössz miről beszélek.Én is,mi is voltunk itt a fórumon tinik.Akármilyen hihetetlen is. Üdv:Julcsi

#115 iIbolya55 2007. 07. 13. - 09:46:10

Ancsa6868. Szerintem már aktiválva van a link, mert az én ismerőseim közt már megjelentél. Üdv. Ibolya

#116 iIbolya55 2007. 07. 13. - 09:44:31

Kedves Liliomvirág. Ha az édesapád orvos, még inkább szégyelned kellene magadat az útszéli modorod miatt. A másolt cikk hangneme is elég dúrva volt, de a te utúlagosan megfogalmazott véleményed sem vall a legjobb modorra. Ez nem keménység, hanem butaság, így beszélni nyílt fórumon. Szerintem mindenki megértette volna a mondandódat keménykedés nélkül is. Lehet, hogy nem is háborodtunk volna fel ennyien .Ha otthon a családban is így beszéltek egymással csak sajnálni tudlak benneteket. Igaz a diplomával műveltséget nem adnak. Üdv. Ibolya

#117 szeszi2 2007. 07. 13. - 08:39:13

nemtoom mért nem jelent meg link akkor lehet a honlapon kell jóváhagyni

#118 Liliomvirag 2007. 07. 13. - 05:27:12

Nem érdekel mit gondoltok, sőt megmondom őszintén végig se olvastam, csak átfutottam ennyi elég volt, mert ha ti nem fogadjátok el a negatívat, akkor én mért tenném? Nem unatkozó tinédzser vagyok , tini vagyok (bár már lassan kilépek belőle), de van elég dolgom, erre az oldalra meg úgy bukkantam rá, hogy mivel apám orvos, érdeklődött nála valaki eziránt a gyógyszer iránt.... na mostmá örülhettek mert én nem zavarok tovább, mivelhogy én nem bántani jöttem senkit (attól hogy ti úgy vettétek fel) szóval mivel amit akartam elmondtam én már itt se vagyok. Csak még egyet: az hogy megfogadsz e egy tanácsot soha ne a hangnemen muljon! Attól hogy valaki keményen mondja meg az igazat, attól még ugyanúgy hasznos lehet, sőt, még jobban!

#119 ancsa6868 2007. 07. 13. - 05:05:07

szia szeszi megkaptam a levelet hogy kattincs a linkre a kapcsolat megerősítésére csak nincs linknemértem hogy működik hogy kell jelölni stb nagyon fura.

#120 ancsa6868 2007. 07. 12. - 20:23:27

sziasztok nekem volt szauna övem ami alatt meg sem izzadtam úgyhogy semmit sem ér és volt az a másik azt is a tévéből vettem amin lehetett állítani milyen erősséggel üssön.21000 -volt akkor nem jut eszembe a neve de szerintem ezek is hasonlóak.Nekem akkor nagyon fájt tőlle a hasam a bordám alatt jobb oldalt elmentem ct-re és mondták hogy értágulat féle lett a májamon néha még mindig fáj és ez attól az övtől legalábbis akkor jött ki .Köszönöm a meghívót már regisztráltam kaptam kettőt is.

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: