Házipatika fórum: fogyás Algae Bio Slimmerrel - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Utolsó »

fogyás Algae Bio Slimmerrel

#121 szeszi2 2007. 07. 12. - 18:24:47

én az ab king prot már szörnyen unom egy idő után meglehet unni ha folyamatosan egy valamin edz az ember a szobabicaj meg most ment végleg tönkre így maradt az ab king pro ami fáraszt is meg a karom ahelyett hogy fogyna jobban látszódnak rajta a repedések. Izomember meg nem akarok lenni. Ezért is gondoltam a masszázsövre. Majd kiderül mi lesz. Jövőhétre várom

#122 bjulee 2007. 07. 12. - 18:02:17

nem tudom,hogy milyen az a fogyasztóöv nem ismerem.Nekem is volt vagy 10 éve ilyen tapadókorongos zselés micsodám,de nekem nem ért semmit.Aztán láttam a reklámját egy másiknak amikoris ezt ami nekem volt csak úgy hajítják ki a szemetesbe,mondván,hogy ez már smafu,vegyétek meg ezt az újat.Ezen úgy felháborodtam,hogy azóta semmi ilyesmit nem veszek meg,sőt a tvshopos reklámokat is elkapcsolom mert annyira nemérdekel.Valószínű azért nem tudom miröl beszélsz.Most ezt a hasizomerősítőt várom ,de ezt is anyukámnál láttam és próbáltam ki,hátha lesz éjszakánként 10-20 percem,-és energiám-,hogy rámenjek.

#123 szeszi2 2007. 07. 12. - 17:31:52

elküldtem a meghívót neked Amúgy mi a véleményetek az új wsteleshopos termékről a seven omnipotence fogyasztóövről? Szerintem jó lehet már csak azért is gondolom mert nekem volt egyszer az abs and more az is ilyen volt csak tapadókorongos. csak a korongok egy időután tönkrementek és már nem lehetett sehol kapni. De amíg használtam úgy pár éve 10 cm fogyott a derekam. Gondoltam megveszem ezt a seven. Majd kiderül mi lesz

#124 ancsa6868 2007. 07. 12. - 17:26:40

Nem nincs de jó lenne a férjemnek szoktam írni sms ausztriába van most és oda is biztos lehet.Azelőtt meg uruguayba volt 3 hónapot de mindig úton van és jó az a pár sms is .Bár fogalmam sincs hogy működik az a rendszer még most hallok róla először.ha van meghívód küld légyszi.

#125 bjulee 2007. 07. 12. - 16:33:25

Ancsa van már meghívód?

#126 ancsa6868 2007. 07. 12. - 14:09:32

Akkor hogy ha van valakinek ilyen meghívója nekem is küldhetnétek.

#127 szeszi2 2007. 07. 12. - 11:25:07

Szia Ancsa Én a barátikör.com at arra használom főleg hogy napi 10 ingyen SMS-t eltudsz küldeni róla ha regelve vagy

#128 bjulee 2007. 07. 12. - 10:28:16

Szia Ancsa! tegnap éjszaka hazaérkeztünk,dög fáradtan,ma még mosok pakolászok,meg kicsit berohanok az irodába.este remélem egy kicsit tudunk msn-en dumcsizni. LiliomviráG! Még egy kérdés hozzád: hogy kerültél te erre a fórumra? Esetleg téged is érdekel az algae bio slimmer?Mivel én úgy jutottam ide,hogy rákerestem direkt.Lehet neked is vannak problémáid és a kissebbségi érzetedet úgy vezeted le,hogy másokat bántasz? Vagy direkt vadászol ezekre a fórumokra,hogy megcsillantsd briliáns elmédet?Mert már senki sincs a környezetedben akinek előadhatnád magad?

#129 ancsa6868 2007. 07. 12. - 09:11:26

Sziasztok.Csak ámulok ezen a sok hülyeségen amit össze hord liliomvirág egyébként csatlakozom az előttem szólókhoz azt hiszem mindent leírtak helyettem is Ibolya és bjulee.Valószinüleg a Liliomvirág néven futó illető csak egy kis tizenéves unatkozó tinédzser akinek semmi gondja a világon. 3 éve mielőtt a kisfiam megszületett 25 kg voltam kevesebb azóta nemtudok lefogyni.Még lenne egy kérdésem szeszi meghívót kért a baratikor.hu ra az micsoda olyan mint a myvip?

#130 bjulee 2007. 07. 12. - 09:08:42

...még csak annyit aztán megyek tovább robotolni,hogy benne vagyok egy másik fórumba is és ott már van vagy 10 ezer hozzászólás ,évek óta megy és egyetlenegy ilyen okostojás hozzászóló nincsen ,de ha volt is az elején hamar kilett szűrve.Ha nem reagáltok-unk a hozzászólásaira előbb utóbb megunja,bár már kezdett leülni a fórum,lehet,hogy végül is jót tett???kicsit felrázott bennünket az elmélázásunkból...

#131 bjulee 2007. 07. 12. - 09:00:26

Ibolya!,ne vedd fel a lapot! Vannak akik így érzik jól magukat,ha másokat megbánthatnak.A magam részéről nem vettem igazán fel és nem is igazán sértődtem meg az írásán ,csak azok véleményére adok akik ismernek ,az ilyenfajta emberkéket pedig biztos tuti nem engednék a szűkebb baráti körömbe,max.odasorolom őket ahová a szánni valókat teszem,mert aki ilyen gonosz és nagyképűen arrogáns,túl sok öröme nem lehet az életben.Inkább legyek túlsúlyos és szeressenek az emberek ,legyenek barátaim ,mint egy száraz kiégett kóró aki csak saját magát imádja és ossza az észt.fel a fejjel lányok és sz.tok le az ilyenfajta hozzászólásokat.Puszka mindenkinek! Alig várom a következő lealázó hozzászólást ,mert biztos vagyok benne,hogy nem leszek kihagyva.Hihihihihihi.....!!!Lényeg a jó kedv az optimizmus és a jó akarat,mert ez teszi az embert emberré sok minden más között.Sajna ez kihalóban van ,lásd kedves akármilyen liliom,vagy milyen virágot.

#132 iIbolya55 2007. 07. 12. - 07:36:06

Kedves Liliomvirág! Köszönjük a jótanácsaidat. Ígérem, hogy be fogom tartani, ezentúl csak fénnyel fogok táplálkozni, mivel most ez lett a divat. Egyébbként ha beleolvasol a közel 130 hozzászólásba, senki nem arra törekszik, hogy a másikat szándékosan sértegesse. Egyedül te nem bírsz magaddal. Eddig is jól megvoltunk nélküled. Az igazság az, hogy azt a bemásolt cikket végig sem olvastam, olyan útszéli stílusban van megfogalmazva, hogy már az elején abbahagytam az olvasását. A helyedben közzé sem tettem volna. Akiben van egy kis jó ízlés, gondolom egyetért velem. Egyébbként úgy látom, hogy te más szemszögből nézed a világot. Olvashatnál más cikkeket is, pl. az elhízás igen összetett orvosi probléma. Az orvosok is csak kutatják az okát. Mindenkinél más és más eredetű. . Könnyű mások felett ítélkezni, amikor nem ismered a problémájukat. Pontosan én vagyok az, aki nem tud mozogni, és már a változókor is elért, ami csak rontja az esélyeimet. Néhány karlendítéstől, fülkörzéstől nem hiszem, hogy eredményt várhatnék. Egyébbként soha nem zabáltam, édességet sem fogyasztok gyümölcsön kívül. Ez egyéni adottság is. Én azt javasolnám neked, hogy hagyd a fórumozókat a tanácsaiddal békén! Had maradjon meg az eddig kialakult baráti légkör. Üdvözlettel: Ibolya

#133 bjulee 2007. 07. 12. - 00:02:45

..hopsz,csak nem bírom ki,hogy ne írjam le.ha valaki tolószékben ül szerintetek mennyit tud fogyni kisújjmozgatással,lábfejkörözéssel,nyakkörzéssel,ja meg egy kis szemforgatással...????Lehet,hogy hiányzik a füllebegtetés ???

#134 bjulee 2007. 07. 11. - 23:53:29

..ja,és még mielőtt szó érné a ház elejét ,hogy azt írtam a férjem így szeret,nem ő miatta akarok lefogyni hanem magam miatt,mert érzem,hogy egy kissé nehézkes lettem,pedig anno atlétizáltam,most meg egy béka nagyobbat ugrik mint én.Még egy utolsó reagálás:ismerek nem egy embert aki nálam 2-szer,háromszor többet eszik mégis száraz mint a kóró.Akkor,hogy is van ez a zabálással,ő miért nem hízik el,és én miért hízok még a víztől is?Talán még sem vagyunk egyformák és nem kellene mindenkit egykalap alá venni.Ha valaki ennyit tud az evolúcióról ,talán még utánna kellene néznie egy pár dolognak ,hogy merje venni a bátorságot egy ilyen hozzászólásnak.(tudom,hogy egy cikket idézett,de ideírta nekünk,hogy mi is "okosodjunk")Mi itt egy bizonyos szinten vagyunk és próbálunk egymásnak segíteni és nem célunk egymás megszégyenítése.Remélem azért másban is van némi öröme kedves lealázónknak,mert ha csak ilyenekben leli örömét lehet neki is kellene egy kis orvosi segítség.Örömökben gazdag napokat mindenkinek!

#135 bjulee 2007. 07. 11. - 23:33:20

Nahát,micsoda eszmecserék folytak itt amióta nem voltam internetközelben!Lányok,ne idegesítsétek magatokat,minden fórumon van aki izzítja a hangulatot.Viszont végig olvastam az egészet amiket írkált és sajna sok mindenben igaza van,talán csak a bunkó hangvételében nincs,na és abban ,hogy bizony vannak olyan betegségek amelyekről az ember fia-lánya nem tehet és még a kényszerzabálás is ezek közé tartozik,depresszió ,hormonproblémák stb.amelyben igen ,valóban az evéssel próbálják az életet elviselhetővé tenni,valóban olyan ez mint a dohányzás,kábítószerezés,alkoholizmus,de kérdem én ezeket letudja győzni az ember segítség nélkül?Ha orvoshoz fordulsz,vagy ő is ossza az észt,hogy tarts be bizonyos szabályokat és rendszeresen odafigyeléssel egyél,mozogjál,a legvégső esetben ha már forgatnak az ágyon ír fel gyógyszert,de az már a halottnak a beöntés...Nem tudom virágnak mennyi gyereke van,milyen munkája stb..,de az biztos,hogy én sem azért ülök éjfélkörül a gép elé mert ilyenkor esik jól ,hanem mert ilyenkor érek rá és nem azért mert a tv előtt ülök és tömöm a fejem.Azért megnézném magamnak azt az embert akinek a második műszak után még van energiája órákat edzeni,örülök ha végre belezúgok az ágyba.Elmondanám,hogy a sebtében bekapott kaja,sokszor neki sem ülve hanem állva mint a lovak sokkal többet árt mintha kényelmesen ,nyugodtan neki ülsz ,megrágsz egy falatot harmincszor és valóban mire elfogyasztasz egy maréknyi kaját eljut az agyadig az üzi,hogy ettél és már nem is vagy éhes,de erre kinek van ideje.Tényleg önzőbbnek kellene lennünk és kevesebbet adni a családunknak magunkból és magunkkal kellene foglalkoznunk-lehet utánna tényleg nem lenne kivel dugni-órákat tölteni fittnesztermekben,kozmetikusnál,fodrásznál,megvenni a méregdrága egészséges kajákat-ja ,lehet,hogy lenne kivel dugnunk,csak az nem a férjünk lenne-Én a részemről befejeztem és a továbbiakban nem kívánok reagálni az ilyenfajta beugró tanácsadókra,csak ha normális hangnemben képes hozzászólni,nem azzal van a probléma,hogy mit ír hanem ,hogy milyen hangnemben.De gondolom szándékos a hangvétel.Ja,egyébként mikor jobbant mentek a dolgaink eljátszottam a dámát és majd minden nap jártam több hónapon keresztül fittneszteremben és egy dg-ot nem fogytam,csak annyit értem el,hogy nem lehetett a fenekembe csípni mert lepattant róla a férjem keze ,úgy bekeményedtem.azzal vígasztaltak,hogy az izom az nehezebb mint a háj ezért nem csökkent a súlyom.Hát hiányzik ez nekem!!!????Már a fenékcsipkedésről is lekellene mondanom????Neeeeeeeeeeem!!!!!!!!Különben is a férjem így szeret és egyáltalán nem kell lemondanom semmilyen testi örömröl a súlyom miatt.A soványak azt hiszik csak ők tudnak sexelni!Bocs lányok ,de zt nem hagyhattam ki!

#136 Liliomvirag 2007. 07. 11. - 18:34:11

De igen is osztom az észt, és ellehet gondolkodni hogy valyon mitől híztatok el! Azé mert nem volt idő a család miatt tornázni, mozogni? Miért zabálni volt?! Kedves Szeszi2!Igen ám, van akinek használnak a gyógyszerek, csak egy fontos kérdésemre, ami engem valóban érdekel, elfelejtettél válaszolni: Egészséget vagy gebeséget akarsz? Nagyon kíváncsi lennék. És mellőzzük a süketdumát hogy ezek a gyógyszerek ez meg ez által levannak tesztelve... A másik meg hogy nem azoknak fog kinyulni a bőre akik 70 kilóról fogytak le, az még ahoz kevés! Mellesleg csakis gyógyszer segítségével... hát gratulálok neki, biztosan nagyon egészséges lehet az a barátnőd. Hogy hogy tornázzatok ha valami bajotok van? Ha akkora bajod van hogy egy testrészedet se tudod megmozgatni akkor tényleg sehogy mert akkor biztosan egy tolókocsiban ülsz egész nap és nem azzal foglalkozol hogy hogyan fogyjál le. Ha meg nem küzködsz ilyen problémákkal akkor ha a szabadba nem is tudsz kimenni, gugolásokat vagy lábemelgetéseket a szobába ülve is elvégezhetsz (csak hogy a legegyszerűbbeket említsem)... Bár nem tudom hogy mit szoktál te csinálni, de ha elvagy hízva akkor nem mozoghatsz valami sokat... Nem kell velem megosztanod, csak gondolkozz el ezen! Igen, biztosan nagyon elfoglalt ember vagy. Én megértelek!! Megértem azokat is akiknek gyermekük van. De légyszives te sajátmagadról beszélj, ha megkérhetlek, jó? Neked van? Rendben hogy tornázol folyamatosan, de ahogyan olvasgatom nem nagyon jön össze mégsem egyikőtöknek se, talán lehet hogy ha már nem is válik be a diéta (vagy csak mentegetőztök?) akkor nem kéne 2 pofára zabálni, vagy ha nem ez a baj akkor bizony orvoshoz kéne fordulni!Arról meg inkább ne beszéljünk hogy ki baszogat kit....... Ibolya! Ha nem érdekelne akkor nem válaszolnál, és nem olvastad volna el. A másik meg hogy nézd meg figyelmesebben, mert rögtön az elején közzétettem hogy ezt a cikket nem én írtam. Ez a cikk azoknak szól, akik sírnak hogy ők ilyen meg olyan kövérek és ezen kívül semmi mást nem csinálnak csak zabálnak és gyógyszerhez nyúlnak, és szerintem ha ti nem ilyenek vagytok akkor ne sértődjetek meg rajta és ne védelmezzétek azokat akik ezt teszik, mert nem fognak egyik napról a másikra lefogyni, nem tudom mi ebbe az olyan bonyolút!! Ez olyan mintha követelnéd a havi fizetésedet anélkül hogy elmentél volna a munkahelyedre!! Nekem ugyanolyan jogom van itt lenni mint Neked, addig amig kinem tiltanak! gondolom ezek után már nem kell rá sokat várnom. De valakinek már megkellett mondani az igazat! Ez egy jó tanács volt, amit vagy megfogadtok vagy nem, oszt ennyi, nem kell rinyálni! Üdv

#137 szeszi2 2007. 07. 11. - 09:49:28

Ibolya: Köszönöm a meghívást

#138 iIbolya55 2007. 07. 11. - 07:48:22

Kedves V.Virág! Gondolod, hogy a te idióta írásod valakit is érdekel közülünk? Ki kért rá, hogy tanácsokat osztogass nekünk, amikor nem tudod felfogni a problémánkat, mivel nem is értheted. Ha ilyen gúnyos cikkeket tudsz csak írni, megkérnélek a többi sorstársaim nevében is, hogy a jövőben inkább maradj távol a fórumtól. Gondolod, hogy a millió híres ember is, aki ilyen problémával küszködik,nem tenne meg mindent annak érdekében, hogy lefogyjon? Bizony legtöbben nem tehetünk a súlyproblémáinkról. De jó annak akinek ilyen gondja nincs, mert így szabadon osztogathatja az észt. Üdv. Ibolya

#139 szeszi2 2007. 07. 11. - 05:31:00

Mellesleg attól hogy te nem vagy elhízva nem kell kicikizni a másikat mert ha hiszed ha nem van olyan akinek használnak a gyógyszerek és képzeld el nem nyúlt ki a bőre sem. Ismerem és mindennap látom is 70ről 50re fogyott le és csakis gyógyszer segítségével Pl. Szerinted az olyan hogy tornázzon akinek valami baja van és nem tud? Akinek a munkája és a gyerekei miatt nincs ideje? Nem magam védem mert én folyamatosan tornázok. De én legalább nem b*szogatom a a másikat. Nagyon kedves vagy mondhatom. Mellesleg nem mindenki tehet róla hogy elhízik. Vannak hülye kismamák akik a terhesség alatt is diétáznak. Az ilyeneknek minek gyerek mikor féltik az alakjukat hogy elhíznak. Egyértelmű hogy az ember terhesség alatt felszed kilokat. Ha valakinek gond van az emésztésével vagy egyéb problémái vannak hiába akar lefogyni mert évekig tartó kúrákkal sem tud. Előbb azt kell helyrepofozni. Csak annyit mondok örülj hogy nem vagy elhízva és inkább hagyd azt aki igen.

#140 szeszi2 2007. 07. 11. - 01:01:38

Hali én most elkezdtem a szűztea kapszulát mályvateával, igaz megy tőlle a hasam de remélem használ valamit amúgy nincs véletlen valakinek baratikor.com- ra meghívója?

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: