Bocsika,de totál elvagyok veszve.alig vagyok a gép előtt.Ugyanis vagy internetezek vagy dolgozom.A kettő együtt nem megy.Sajna!Van még 3 hetem,hogy összehozzak egy kiállításra való anyagot a szalmamunkáimból,elég húzós ami azt illeti.Egyik osztálytársam segít de még így ketten is fel kell kötnünk a fehérneműt,hogy tele legyenek a vitrinek októberre.ezért nem vagyok fent és totál elérhetetlen vagyok.Most éppen egy úri hölgy szobáját készítem ,már megvan a szekrény a két szék,de kell még egy asztalka és egy fésülködő asztal na és persze maga a hölgy,és mindezt szalmából.De rengeteg dolgot csináltunk már ilyen különlegességet,gyertyatartótól kezdve a petróleumlámpáig.Ha készenleszünk akkor teszek fel képeket az iwiwre,hogy ti is megnézhessétek őket.Azt sem tudom,hogy híztam-e vagy fogytam,arra sincs időm,hogy ezzel foglakozzak,bekapok egy pár falatot aztán irány tovább.Mi ez a csoda amit megvettél? Ha úgy látod jó akkor írd meg,hátha tényleg egyszer bejön valami.Az msn-re felveszlek,de mostanában nem nagyon fogsz itt a gép előtt elkapni,még a gyerekeim is előre szólnak,hogy mikor legyek a gépnél mert beszélni akarnak velem.De egyszer mejd a végére érek a dolgoknak.Puszka mindenkinek.Julcsi
fogyás Algae Bio Slimmerrel
#22 2007. 09. 08. - 20:22:47
tényleg sehol senki.bjulee hol vagy msn en sem vettél föl.Most rendeltem egy ujabb hülyeséget az a neve ok linea valaki próbálta?
- 0
#25 2007. 08. 31. - 13:37:13
Szia
az msn címem csacsa68@freemail.hu hát ettem mert amikor elmentünk lógott a farim amikor vissza induláskor föl vettem igen csak bekelett húznom a hasam.A legfinomabb a csokis fánk volt az utcán árulták ott készítették,a férjem rám is szólt hogy kétpofára eszem,és onnan el is ment tőlle a kedvem.
- 0
#26 2007. 08. 30. - 21:25:52
Sziasztok
én elkezdtem a 13 napos diétát
4 napja csinálom teljesen kivagyok de már rám megy egy kedvenc nacim
- 0
#28 2007. 08. 29. - 23:05:04
Szia Ancsa! Örülök,hogy jól érezted magad,remélem nem eresztetted el magad és ettél kétpofira?!Írd már meg az msn címed mert elszállt a gépem az agyamból meg elszállt ajelszavam meg,minden...így új msn-t kellett csinálnom magamnak.Szijó!
- 0
#29 2007. 08. 29. - 20:04:45
Sziasztok
Megjöttem a tenger györű csak kár hogy haza kelett jönni.Igaz a problémám csak az volt hogy a fényképeket nézve nagyon nem tetszem magamnak.Olyan dagadt vagyok hogy szörnyű.A pénz még nekem sem jött meg pedig kb kéz hónapja vissza küldtem.Küldjetek már egy telefon számot ha van mert én már mindent kidobtam.
- 0
#31 2007. 08. 29. - 14:25:32
Helló!
Énismár több mint 1 hónapja visszaküldtem, de semmi.
Már arra gondoltam, hogy felhívom őket, hogy mi van a pénzzel.
- 0
#32 2007. 08. 24. - 16:52:59
Hali
Bőrön lévő hízási csíkokra nem tudtok valamit?
nekem az oldalamon van és nem toom hogy tüntessem el
- 0
#33 2007. 08. 15. - 20:35:18
Sziasztok
Igazad lehet gyarapítanom kell itthon a ruha szárítót nemsokára itt a tél
.tv shopos ujságot most küldtek elég drágák benne a dolgok,itthon olcsóbban megveszem.A si futót is 15 ezerért vehettem volna a kölcsönzőbe és csak egyszer volt kiadva.Lehet ott nézek szét előbb,nem mintha itthon nem köbe lehetne futni a házat és még pénzbe sem kerülne.
- 0
#34 2007. 08. 15. - 20:12:32
Sziasztok! Valóban néhány napig nem lehetett sem írni a lapba, sem olvasni. Én is próbálkoztam esténként. A teát iszom rendületlenül, de a fogyás minimális, talán még egy kiló lement azóta, amióta az a 4 kiló fogyás volt az elején. De nem is lehet így fogyni, amikor a kukorica szezon van. Mert mikor egyen az ember főtt kukoricát, ha nem a szezonban? De ennek is hamarosan vége, aztán majd látni fogjuk. Azért jó tudni, hogy legalább a pénzeteket visszakaptátok. Üdv. mindenkinek Ibolya
- 0
#36 2007. 08. 14. - 22:36:52
Sztem nézz be a tvproducts oldalára,van házi futópálya 36000ft-ért.Lehet arra a célra amire neked kell az is megfelel,igaz mechanikus hajtású úgy látom,hogy te magad mozgatod a szalagot ahégy lépdelsz vagy futsz,de az elektromos futópad százezreknél kezdődik.Nézd meg azzal nem veszítesz semmit.Hacsak megnem veszed ,de akkor egy ruhaszárítóval több lesz otthon... :d
- 0
#37 2007. 08. 14. - 21:51:37
Sziasztok itt vagyok .Nekem még nem jött a pénz.A helyzet változatlan,nem fogytam.Eldöntöttem ha haza jövök a nyaralásból akkor kikölcsönzök egy futó padot.
- 0
#38 2007. 08. 14. - 07:47:52
Tudtam hogy szar az oldal csak mindennap néztem. És pér nap után helyre jött
- 0
#39 2007. 08. 13. - 21:51:59
Nemlehetett bejönni az oldalra,azt hittem megszüntették a kis fórumunkat,próbáltam pár napig de semmi.Most is csak tök véletlenül néztem be és láss csodát megnyílott előttem a fórum.De te sem nézegethetsz be valami sűrűn ha ez fel sem tünt,hogy nem lehetett bejönni,úgyhogy nem ér a letolás.Az jó ha visszakaptad a pénzed,a postaköltség az természetes,hogy elbukod,naná majd azt is visszaadják!Hogyne érdekelne a fogyókúra,csak nincs semmi ami tényleg segíthetne rajtunk ez az igazság.
Ibolya,Ancsa hol vagytok?
Egyébként is mi van mindenkivel ,jól vagytok?
- 0
#40 2007. 08. 13. - 20:48:18
Haho
én ma kaptam meg az alga bioért a pénzt
igaz a postaköltséget buktam
- 0