Házipatika fórum: fogyás Algae Bio Slimmerrel - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14

fogyás Algae Bio Slimmerrel

#261 ancsa6868 2007. 06. 15. - 12:38:01

Sziasztok Én is most várom a bio slimmert azt mondják kiszállítási hiba miatt nemérkezett meg egy hete adtam föl a megrendelést.Én is próbáltam minden félét nem használt de most én is bedőltem mindig egy kis remény. az email címem ancsa6868vfreemail.hu vagy msn csacsa68@freemail.hu hétfőre igérték a szállítást egy hétmúlva hátha tudok mondani valamit írjatok vagy msn en elértek elmondom megérte e .Remélem igen.

#262 gavibu 2007. 06. 13. - 15:14:13

Sziasztok! Én is nagy bajba vagyok. Van egy 15 hónapos kislányom és a terhesség alatt 40 kg híztam 58kg-ról indultam és 102kg-mal mentem szülni. Nekem is mindig küldözgetik ezeket a hirdetéseket de én már befüdödtem egy-hettővel. De mos ez annyira bíztatónak tűnik, hogy én is ki akarom próbálni. Ha valakinek van valami jó tapasztalata vele kapcsolatba légyszi írja meg. köszi. És sok sikert hozzá. :)

#263 2007. 06. 13. - 09:32:46

Kedves Hozzászólók ! Senki nem próbálta még ki az Algae Bio Slimmer csoda fogyasztó szert? Jó lenne tudni érdemes-e beleölni annyi pénzt és az egészségre nem veszélyes-e ? Kérem válaszoljon aki kipróbálta. Anna

#264 bjulee 2007. 06. 12. - 20:14:11

Sziasztok! Én is kaptam ilyen levelet és már vagy háromszor elővettem a telcsimet,hogy megrendelem,de aztán mindíg kitöröltem.Nem tudom elhinni,hogy ez igaz,de idegesít,hogy mi van ha jó és én ki sem próbáltam,elhalasztva egy lehetőséget ami tényleg segítene.Mert már annyi mindent kipróbáltam és semmi sem segített.Tényleg jó lenne egy hiteles vélemény ami megerősítene.Tudom,hogy vissza lehet küldeni,de az benne a félsz,hogy kiadok 23 e ft-ot postaköltséggel együtt mert akkor már ezt érdemes megvenni és még cím sincs megadva csak egy postafiók.Ez egy kicsit gyanús.Nem tudom....!!!! Írjatok ha van pozitív eredmény vagy ha negatív,az is valami csak legyen valami kapaszkodóm.Nagyon kíváncsi vagyok!Máskor felbontatlanul landolnak az ilyen levelek a szemetesben és ezt pedig felbontottam és még mindíg megvan.Lehet,hogy ez valami jel..? Várom a véleményeket.

#265 szeszi2 2007. 06. 12. - 15:04:08

szia Én is kaptam levelet az Algae Bio Slimmerről. Meg is rendeltem csak még nem jött meg. Valamennyire bízok benne már csak azért is mert eredetileg 40 000 Ft körül lenne. És elvileg az orvos is díjat kapott miatta. De védülis bármivel beetethetik az embert. Ha gondolod írhatsz az email címemre és majd válaszolok ha megjött hogy ér e valamit vagy sem

#266 iIbolya55 2007. 06. 08. - 13:55:19

Kedves Fórumozók! Szinte hetente kapok újabbnál újabb leveleket, bizonyos fogyókúrás csodaszereket kínáló cégektől.Egyszer-kétszer-sokszor bedőltem, megvásároltam a terméket, visszavásárlási garanciával, ha esetleg nem lennék megelégedve. A visszavásárlásra sohasem került sor, noha egyetlen dekát nem fogytam, mivel soha nem tudtam a felbontatlan csomagolású gyógyszert visszaküldeni, ugyanis felbontás nélkül nehéz lett volna megenni. A sok kudarc ellenére, még mindíg hajlok egy kicsit a hiszékenység felé. Most legutóbb az un. ALGAE BIO SLIMMER nevű igen hatásosnak ígért készítményt kínálták. Arra lennék kíváncsi, van-e közületek aki ismeri, vagy kipróbálta? Ha igen, kérem írja meg a vele kapcsolatos tapasztalatokat. Feltételezem, hogy nem csak nekem kínálták fel. :)

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 12
  • 13
  • 14
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: