Házipatika fórum: fogyás Algae Bio Slimmerrel - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »

fogyás Algae Bio Slimmerrel

#61 ancsa6868 2007. 07. 27. - 20:43:54

Szia gulyika,ha végig olvasod a fórumot rá jössz hogy senki nem fogyott le tőlle,átverés mint a többi.Tapasztalatból mondom én szedtem.

#62 gulyika 2007. 07. 27. - 19:36:27

Sziasztok! Egy ismerősöm szeretné szedni az Algae Bio Slimmer - t, de semmilyen tájékoztató a küldött anyagon kívül nincs róla. Ebben természetesen magasztalják. De valóban olyan hatásos? Ja és persze emellett egészséges is?! Ha valakinek már vannak tapasztalai hosszabb távon megköszönném. Köszi T.

#63 ancsa6868 2007. 07. 27. - 16:34:03

Ibolyával sem tudom mi van minden nap írt nekem az iwiwre levelet de pár napja semmi,lehet megviselte a nagy hőség.

#64 bjulee 2007. 07. 27. - 15:25:39

Ja ,Úgytűnik szegény kis fórumunkat mindenki elhagyta.De sztem nem azért mert lefogytunk,csak erőnk nincsen pötyögni ebben a hőségben.Mondjuk mostmár egy kicsit jobb!Ha tudsz valami tuti tippet,oszd meg velünk légyszi! Lehet a többiek már szép karcsúak ,csak írígyek megosztani velünk ,nehogy mi is lefogyjunk :'('

#65 ancsa6868 2007. 07. 26. - 22:17:48

Na mi van csajok itt már senki mindenki lefogyott a nagy hőségbe?

#66 iIbolya55 2007. 07. 22. - 14:42:31

Válasz Pandora 01 levelére! Köszönöm, hogy írtál! Úgy látom, hogy te is egy véleményen vagy a férjemmel. Ő is ugyanezt mondta amit te. Szerencsére én nagyon meggondolom hogy mit veszek, mielőtt végleg eldöntöm. Elég óvatos vagyok ilyen téren, mert már én is ráfáztam párszor. Ezt az olcsó ágyat is a neten ajánlották, ezért olvasgattam róla, de hogy milyen tanusítványokkal rendelkezik, arra nem is emlékszem. Lehet, hogy semmilyen. Szóval én is csak a legjobbat akarom és mindíg örülök, ha van aki rendelkezik tapasztalattal, és figyelmeztet. Akkor marad a Ceragem és a Syogra. Mégegyszer köszönöm, hogy írtál. Üdv. Ibolya :d

#67 szeszi2 2007. 07. 22. - 07:38:18

Ja nem nagyon vagyok mert délelőtt meg délután mindig kint vagyok estére fáradt vagyok és inkább ledőlök. Ma is megyek mamámhoz és nemtoom mikorra jövök haza. Talán jövőhéten és akkor felnézek msn-re. Most viszonrt még visszamegyek aludni mert fáradv vagyok.

#68 pandora01 2007. 07. 21. - 23:16:27

szia Ibolya, szeretném megírni,hogy az olcsó ágy, az nem Ceragem. Hanem kínai gyenge minőségű másolat. Ha a hegy csúcsán van az egészség és fel kell mennünk érte, akkor meg kell válasszuk a megfelelő járművet. Nem minden jármű alkalmas a célunk eléréséhez. Bár ránézésre,minden 4kerekű egyforma, mert gurul, de fel fele az úton, a legmegfelőbbet kell kiválasztanunk. Bár ezek a járművek ránézésre hasonlóak, mondhatni egyformák, de árban különböznek. Nem mindig az olcsó az olcsó. Mert van olyan,hogy az olcsó sokkal drágább,mert nem jutunk el vele a megtervezett célhoz. Hát neharagudj,hogy így fogalmazok:) Szóval az ORKI, (Orvos és Kórháztechnikai Intézet) minőségi tanúsítványát nem minden masszázs ágy kapja meg, de amelyik megkapja az azt jelenti,hogy jó és biztonságban használhatja a család apraja-nagyja. Ceragemnek van! A kínai ágy amiről Te írsz, jade köves masszázságynak köze nincs a Ceragem minőséghez. Tudod ez olyan mint a tej-amelyik sosem találkozott tehénnel. Tehát még csak rokoni kapcsolatban sincsenek.Bár ránézésre egyformék. De mindig lesznek olyanok, akik bedölnek ennek, és ezek az árubemutatós kereskedők rá is beszélik az embereket. Mert bocsánat, de magyar ember mindik az akciósat keresi. Mindig azt nézi, hogy mikor és hol jár jól. (anyagilag) Tehát nagyon sokan vásárolják az olcsobb minőséget. Nekem is van egy ismerősöm aki bedőlt ennek, Kiprobáltam nála, de nagyon gyenge a masszáírozás és nem is követi a gerincoszlop vonalát. És nem akupresszúrázik. Ja és a viszeres lábat maszíroztatni TILOS!

#69 ancsa6868 2007. 07. 21. - 18:45:30

Szia szeszi fölvettelek a lányom msn ébe ha minden igaz nemtudom jó címet írtam e be ,mostanában nem vagy fönn.

#70 szeszi2 2007. 07. 21. - 17:57:59

Én mályva teát iszok hozzá csak az a gond hogy utálom és szörnyen hányingerem van tőle

#71 bjulee 2007. 07. 20. - 22:12:12

Hátha kint vagy egész nap pancsizni akkor meg pláne éhesnek kellene lenned,mivel az azért kiszívja az embert.Este egyél meg egy doboz rostos aktiviát lefekvés előtt,az nekem mindíg bejön.A szűzkapszulát én mostmár nem étkezés előtt szedem hanem utánna és este lefekvés előtt,így reggelig van ideje dolgozni.Nekem nagyon bejön a szűzkapszula így,nincs panaszom.Próbáld ki.

#72 szeszi2 2007. 07. 20. - 21:29:58

Az anyagcserémmel nekem is gond lehet, mert szedem azt a szűztea kapszulát elvileg hashajtó hatású. de nálam semmi hatása nincs. éhes én sem vagyok biztos a meleg miatt meg kint vagyok egész nap pancsizni és az is elfeledteti velem. de a napi 3 étkezést megpróbálom betartani.

#73 bjulee 2007. 07. 19. - 18:45:13

Nekünk hálistennek eléggé kevés ideig süti totálba a medencét a napocska.körbe van fásítva meg du.a ház kezd neki árnyékolni.Úgyhogy három után már kimerem engedni a gyerkőcöket a medencébe.mindíg van a kisfiam mellett vendég gyerkőc.vigyázni kell ám rájuk ,mert nem érzékelik a túl meleget. Sztem leállt az anyagcseréd,napjába többször egyél mégha nem esik jól akkor is.Gyümit,joghurtot legalább.Fogadjunk nem jársz nagyvécére sem rendesen mert nem kell,és fogadjunk,hogy egyáltalán nem vagy éhes.Itta baj! Pörgesd vissza az anyagcserédet mert nemhogy nem fogsz fogyni hanem még hízni fogsz! :| Nem vicc! vigyázz!!!!Az a jó ha legalább naponta kétszer tudsz könnyíteni magadon,és érzel éhséget.Akkor visszaállt az anyagcseréd.

#74 ancsa6868 2007. 07. 19. - 18:35:48

Sziasztok van medencénk de a nap legtöbb részében oda süt a nap nincs árnyék sehol kicsit megválztoztattam utolsó pill a tervrajzot és így nemlett fedett teraszom.De holnap megpróbálom napernyővel.Ja és napok óta alig eszem utóljára délben és egy dekát sem fogytam.

#75 iIbolya55 2007. 07. 19. - 09:27:43

Sziasztok lányok! Én még ezen kívűl figyelemmel kísérem a fogyás Ceragem masszázságyon fórumot is. Nem csak a fogyás miatt, de nagyon tropára van a gerincem, már a műtét fenyeget. Most is aug. 10-én mennem kell infusiós kezelésre. Na ez az ágy állítólag nagyon hatásos. Magyarországon vannak ingyenes szalonok, szerintem a ti városotokban is, ahol ki lehet próbálni. Sajnos tőlünk 70 km.-re van. Ez az ágy megvásárolható, 700 ezer forint. De most jött ki egy olcsóbb, ez is jade köves fűtésű. Ha valamelyikőtöket érdekel a leírása, írjatok emailt, és megküldöm a honlapját, ahol el tudtok mindent olvasni róla. Egy barárnőm jár kezelésekre az ingyenes szalonba, nagyon dícséri. Üdv. mindenkinek Ibolya

#76 bjulee 2007. 07. 18. - 21:42:41

Szia Ibolya! Sajnos ezt a fórumot már csak mi tartjuk életben hárman,na meg néha Szeszi,de már ő is egyre ritkábban jön.A többiek teljesen eltüntek.Vajon mi van velük? Ja és vajon miért nincsenek újak?Senkit nem érdekel már ez az algae slim csodaszer?Lecsengett már sztem ,nem küldözgetik már a leveleket erről.Kitaláltak mást.Szerintem ha rákeresnénk azokra a cuccokra amiket mostanába ránk akarnak sózni biztos lenne fórumos találat ,akik azok iránt érdeklődnek és csalódnak.

#77 bjulee 2007. 07. 18. - 21:37:21

figyu,az nem torna volt hanem emberkínzás ebben a hőségben.Nehogy azt hidd,hogy kipróbáltam még a hasgépet.Hülye vagyok én?!Nem akarok infarktust kapni,majd ha lehül... :d Nincs medencétek ? Ilyen időben a legjobban hűt a víz,ha teljesen benne vagy.Én úgy csinálok mint a viziló,csak az orrom hagyom kint a vízből ahányszor csak időm engedi megyek merülni.A kisfiadnak is könnyebb lenne ezt a hőséget elviselni.

#78 ancsa6868 2007. 07. 18. - 21:07:35

Ne is mond már nemtudom mit csináljak a gyerekkel hogy jobb legyen,a kicsi egyébként is sokat befullad,de ez a hőség nagyon megviseli.Ma vettem a ház aljára disz téglát.Utánfutóval mentem érte,600 db apuval és a hugommal pakoltuk föl-utánna le,a nagy hőségben,úgyhogy mára meg volt a tornám.

#79 iIbolya55 2007. 07. 18. - 20:36:17

Sziasztok! Olyan csendes ma a fórum, mindenki napszúrást kapott? Nagyon rossz idő jár ránk. Üdv. mindenkinek Ibolya

#80 ancsa6868 2007. 07. 17. - 17:53:08

Szia,Igen a miskolctapolcáról beszéltem,de nem égtem meg egész télen szoliba jártam meg mi egész idő alatt benn voltunk a barlangba a gyerekeknek az tetszett.Tudod ha már csinos nem lehetek legalább szép barna egy fokkal jobban néz ki mint fehéren még így dagadtan is.Én is posta fiókról tudtam ezért föladtam remélem vissza küldi.

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: