Házipatika fórum: fogyás Algae Bio Slimmerrel - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »

fogyás Algae Bio Slimmerrel

#81 bjulee 2007. 07. 17. - 10:41:16

Szia Ancsa! tegnap be sem kapcsoltam a gépet,teljesen televagyok melóval :'(' .Bent voltam az irodában ,a kisfiamat kivittem Kígyósra anyukámékhoz,este 7-ig dolgoztam,aztán mentem a gyerkőcért,hazaértem fél kilenckor,aztán kimentem feltakarítani az udvart ,mert a diófa annyi szemetet csinál,hogy nem szeretek kimenni,fellocsoltam.Aztán mentem összeszerelni a hasgépemet mert tegnap az is megjött,majdnem kifogott rajtam.De erőm az nem volt kipróbálni.Éjfélkor jöttem be,tusolás aztán csicsika.Tömören ennyit a tegnapi napomról. Azért gondolom jól érezted magad a fürdőbe,annak ellenerére,hogy neked kellett tekerni,nem égtél meg? Olyankor nagyon jól fellehet égni ,vigyázni kell mert észre sem veszed. ;) Gondolom a Miskolctapolcai barlangfürdőröl beszélsz?Másikat én nem ismerek.Ott mi tavaly voltunk ,nekem nagyon tetszik,a kisfiam is nagyon élvezte,a sodrót különösen. csak visszaküldöd a bogyót?Nem telt még el az egy hónap? Nekem a levél még mindíg megvan,azon csak egy postafiók van a:Győr-PF:1688 irányítószám 9001.Elég érdekes,a csomagon nem volt másik cím?Remélem visszakapod a pénzed.Jól bekéne őket perelni,csalásért.Mert mindíg lesznek ilyen naivak mint mi akik vásárolni fognak tőlük.Sajna.

#82 ancsa6868 2007. 07. 17. - 06:39:48

én egy Győri pf találtam.

#83 szeszi2 2007. 07. 17. - 04:54:02

Falcoon Consumers Közép utca 16 9024 Győr Hu- Hungary Nekem még megvan a doboz. Azon ez volt

#84 ancsa6868 2007. 07. 16. - 20:40:29

Sziasztok Bjulee tegnap nemvolt erőm gép elé ülni most meg te nem vagy ,a barlang fürdő minden erőmet elvette,ráadásul vizi bicikliztünk a melette lévő tavon olyan delfin vizi biciklin a férje föl rakta a lábát és pihent félórát kelett taposnom a vizen azt mondta 46-os lába nem fér el ezért nemtudja tekerni,gondoljátok jól le fáradtam.Én is kapta abból a csoda szeres hirdetésből már azt mondom fölháborító.Rán akarnak sózni minden vackot.Ma még csak reggeliztem de nem is vagyok éhes valószínű a melegtől nem bánnám ha így maradna egy darabig./az étvágyam/Véletlenül nem tudja valaki a címet amire az alga biot kell vissza küldeni vagy arra kell amin az újabb ajánlat érkezett?

#85 szeszi2 2007. 07. 16. - 17:44:10

én is kaptam. Ja egy tabletta egy kilo. Hiszi a piszi. Ha ennyi ilyen csodaszer lenne akkor már rég nem lennének elhízva az emberek. Azért nem kellene ennyire hülyére venni az embert. Én már nem hiszek egyikben sem. Én a szűzteával eddig igaz csak 2 kilot fogytam egy hét alatt de elvileg a havi fogyás is csak 4 kilo vele.

#86 bjulee 2007. 07. 16. - 10:34:18

Már megint kaptam egy levelet ezektől.most a Zaktivált nyomatják! Csak azt nem értem,hogy már a 20.ilyen levelet kapom tőlük és mindegyiktől 30 kg lehet fogyni,ha ezt komolyan gondolják akkor miért küldenek újabb és újabb ajánlatokat.Tudják,hogy egyiktől sem tudtam lefogyni amit eddig vettem tőlük... :@

#87 bjulee 2007. 07. 15. - 21:08:48

Szeszi! ha minden igaz téged is bejelöltelek az iwiwen.

#88 bjulee 2007. 07. 15. - 19:37:47

Ancsa megadtam Ibolyának a nevedet,hogy megtaláljon az iwiwen. A szűzkapszulát én nagyon szeretem,fogyni én sem fogyok tőle ,csak valóban segít bizonyos dolgokon.. ;) Nekem meg a teákkal az a bajom,hogy túl macerás amíg elkészítem,egyszerűbb a kapszula,ha elkezdek egy tea kúrát a második harmadik nap már elmarad Ez van. :$

#89 szeszi2 2007. 07. 15. - 17:49:04

a teától nekem is hányingerem van de megpróbálom kibírni bár szörnyen nehéz de hátha ér valamit.

#90 ancsa6868 2007. 07. 15. - 17:12:11

Szia Ibolya nemtudom a teljes neved mert akkor jelöltelek volna de ha írtál nekem emailt lehet rajta van,én szűz tea kapszulát szedem néha mert annyira görcsöl tőle a hasam hogy nem bírom szedni fogyni ugyan semmit nem fogytam tőle de legalább töbször látogatom a mellék helyiséget.A teákkal az a gondom hogy nembírom meg inni hányingerem van az ízétől.

#91 iIbolya55 2007. 07. 15. - 08:53:23

Sziasztok Lányok! Velem az van, hogy egy hete iszom a Natur Varázs filteres teakeveréket. Máris sok hasznát látom. Eddig borszasztóan dagadtak a lábaim, estére olyanok voltak mint egy vödör. A bokám nem látszott. Ez a tea 3 nap alatt ugy elhajtotta a szövetekben felgyülemlett vizet, hogy magam is meglepődtem. Olyan vékony lett a bokám, és biztos sok felesleges víz lehetett a szöveteimben, mert 4 kilóval vagyok azóta könnyebb. Lehet, hogy hosszú távon a zsírt is fogja hajtani. Azóta a tüdőmben is megszűnt az a sipoló hang. Én mindenesetre iszom tovább. Nem nagy mennyiségeket használok. Egy filtert reggel leforrázok 3dl forró vízzel. Megvárom amíg teljesen kihűl, jó sötét lesz a színe. Ezt három étkezésre elosztom. 1 decit felöntök ugyanennyi szénsavmentes ásványvízzel, és ezt evés közben megiszom. Ennyi az egész. Persze semmi ízesítés. Nekem hasmenést nem csinált, de naponta 3-4 alkalommal felkeresem a mellékhelyiséget. Tehát az emésztést nagyban fokozza. Gondolom így az anyagcsere is gyorsabb lesz. Na majd látni fogjuk. Akik közületek rajta vannak az iwiwen az email címemre írjátok már meg, hogy milyen néven. Én is rajta vagyok, és válaszolok. Puszi mindenkinek Ibolya bucsu@freemail.hu

#92 ancsa6868 2007. 07. 15. - 06:20:19

Szia láttam ugyan olyan farmer gatyát vettem nemrég én is ami rajtad van ,nem mertelek msn -en keresni mert gondoltam dolgozol behozod a lemaradást hogy nemvoltál itthon.Egyébként én is így nézek ki valahogy ugyhogy annyira nem szörnyű ne.Most készülünk a barlangfürdőbe este dumálunk ha gondolod és rá érsz akkor msnen vagy skype-en keress meg.Ja most tényleg szabad a hasizom gépem, nagyon nyikorog mondtam a férjemnek csináljon vele valamit mert fölkelnek rá a gyerekek./most itthon van ilyenkor nem tornázom olyan ciki/.na jó megyek sziasztok.

#93 bjulee 2007. 07. 14. - 23:19:49

Ancsa! Feltettem az iwiwre új képet.Nos most így nézek ki abszolute friss,most készült szlovákiába.Kukkants meg,úgy döntöttem felvállalom a mostani magamat.

#94 bjulee 2007. 07. 14. - 21:39:02

..és ti többiek???Mély hallgatás,semmi jó hír???? Nemfogytok attól a vacaktól,vagy már mást próbálgattok?Én elkezdtem a saját kis konditermemben ismerkedni újra a gépekkel ;) De nem nagyon akarnak felismerni :d Jó lenne ilyenkor este nagyokat sétálni ,de valahogy az esti levegőtől totál kijön az allergiám és felpüffed kezem,lábam,meg alig kapok levegőt,a fene egye meg :'(' Ha megöregszik az ember minden vacak kijön rajta. Ibolya,veled mi van,haladsz valamit?

#95 bjulee 2007. 07. 14. - 21:32:08

Ancsa ,mi van már veled?Nem is szeded már az algae slimet?Tornázol?Most szabad a hasizomerősítőd,mert jó idő van és kint lehet teregetni... :d

#96 bjulee 2007. 07. 14. - 20:28:46

Nos... én sem szeretem ha sajnálnak,azt szoktam mondani a "bolondot kell sajnálni",de én nem érzem annak magam.Együttérezni lehet,de sajnálni nem.Na látod Liliomvirág kezdessz egész értelmes dolgokat írni,és kibújnak az értékeid,még a végén megkedvellek....

#97 Liliomvirag 2007. 07. 14. - 19:16:02

Néha használom ezt a mottót, csak sajna az én türelmem se végtelen -.- Amugy nekem valahogy nincs kedvem nevetni ezeken az embereken, még akkor se hogyha vidámak, mert szerintem betegek. Nem az öltözködésük miatt, hanem mert ennyire túlsúlyosak. Inkább sajnálom őket, de ez meg ütközik a mottóba... mert én nem szeretem ha sajnálnak... Számomra szánalmasnak, vagy inkább mondom ugy hogy nagyon elveszettnek tűnök magam előtt ha valaki sajnál.

#98 bjulee 2007. 07. 14. - 18:53:34

Vannak olyan emberek akik nem tudják ,hogy mi a jó nekik és hogyan kellene öltözködni és viselkedni.De úgy gondolom mindenkinek vannak olyan hozzátartozói akiknek az lenne a tisztjük,hogy erre felhívják a figyelmét az illetőnek és segítsenek neki a jó útra tévelyedni.Ha az illető olyan megátalkodott,hogy nem hallgat a szép szóra az legyen az ő baja.Nem mondom,hogy nem nézem meg az ilyen embereket és nincs véleményem,de biztos,hogy nem szólnék utánna és nem nevetnék a szemébe mert ez nem az én stílusom.Ha az én személyes ismerősöm,vagy gyerekem lenne tuti megmagyaráznám neki a dolgokat és rávezetném a helyes útra anélkül,hogy megaláznám és megsérteném.Valamint a jó példa mindíg útmutató.Olyat sose tégy mással amit Te sem szeretnél,hogy veled tegyenek.Ez a mottóm.Anélkül,hogy valamiféle hittérítő lennék.

#99 szeszi2 2007. 07. 14. - 17:23:11

az végülis nem baj

#100 Liliomvirag 2007. 07. 14. - 17:18:18

És az baj ha én nem tartom magamba? Persze nem azt mondom hogy meglátom őket és köpök egyet, de az ilyeneket nem csak külsőleg de egészségügyileg is észhez kell téríteniük, mert lehet kellenek a fiúknak, de ez közel sem jelent semmit! Van egójuk az tény. Bjule, a kérdésem az egészség vagy a gebeség. De azt hiszem hogy már megis válaszoltad!

• 14 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: