Házipatika fórum: MBT cipő - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 9 Oldal +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

MBT cipő

#141 Ezike 2008. 09. 17. - 05:04:04

Kedves Ismeretlen! Köszi,de már megtaláltam meg is vásároltam, és használom is és tényleg jó tegnap már 12-órát le dolgoztam benne,és nem vólt semmi problémám.Mégegyszer köszi a kedvességed: Ezike

#142 vadlajos 2008. 09. 16. - 10:21:29

Ezike! Ha jól láttam az oldalukon, Szentesen nincs MBT Pont a legközelebbi Hódmezővásárhelyen van, odáig kéne elmenned MBT lábbelit venni: http://www.swissmasai.hu/Shops.aspx

#143 craft 2008. 09. 15. - 20:56:16

Eladó egy alig használt, nagyon jó állapotban lévő elég ritka MBT! Tariki Chill 42 1/3! Vételár: 40.000 ft

#144 Ezike 2008. 09. 07. - 04:58:19

Szentesen lakom és ott dolgozom a kórházban sajnos gerinc problémám van és szeretném meg venni és kiprobálni az MBT cipőt csak nem tudom hol lehet kapni? Köszi : Jutka

#145 vadlajos 2008. 09. 05. - 08:54:10

Sziasztok, Én 1 hónapja hordok MBT-t és nagyon pozitív tapasztalataim vannak.Korábban volt egy sportsérülésem, foci közben a szalagjaim húzódtak meg, illetve két csont (nem tudom a pontos nevüket, de "térd tartó csontok") megrepedt. A térdem azóta is elég rossz, és többen mondták, hogy műtessem meg. Amióta megvettem életem első MBT-jét (az Arena Plaza-ban), azóta érdekes dologra lettem figyelmes. A térdem, mely korábban többször fájt, egészen jó állapotban van, és a korábban futásnál tapasztalt fájdalom, futás közben elmúlt, illetve utána sem érzem. Van esetleg más is, akinek ennyire bevált?

#146 gyt22 2008. 08. 16. - 12:19:27

Kedves Ica! Anyukámnak is csontkinövése van a sarkán és amióta hordja az MBT-t nagyon ritkán fáj neki.Mivel a sarokrész gyakorlatilag nincs meg az MBT-n, így nem is terheli annyira azt a területet,mint egy normál cipő.Nem ér le a sarkad járás közben. Anyukámra hivatkozva, csak ajánlani tudom, de természetesen erről ortopéd orvossal is konzultálj. ;)

#147 gyt22 2008. 08. 16. - 12:16:30

Én már lassan fél éve hordom és csak pozitív hatásai vannak.. Gerincferdülésem van, a hátizmaim gyengék, és hát van mit korrigálni a tartásomon is. Nagyon sokszor fájd a derekam 10perc állás után.. Amióta hordom az MBT-t (ami nem cipő, de nézőpont kérdése ) :p , azóta akár 1órát is tudok állni benne, nem fáj a derekam, a tartásomon nagyon sokat javított, erősítette a hátizmokat. Az ismerőseim szerint sokkal magabiztosabb a megjelenésem amióta viselem. A fenekemet is szép formássá dolgozta, pedig csak sétálok benne. MBT-ről írom a szakdolgozatomat így ha valakinek tudok segíteni, kérdezzen bátran.Egyébként negyed éves gyógytornászhallgató vagyok:)

#148 pokica55 2008. 07. 29. - 16:04:46

Az MBT cipővel kapcsolatban: nekem mindkét talpamon csontkinövés van, használna ez a cipő? Ica

#149 reumadoki 2008. 07. 03. - 19:21:12

Igen, nekem is az van és elfogadták!

#150 Gabor82 2008. 05. 23. - 21:28:29

Patika egészségpénztári kártyával megvásárolható az MBT cipő? Előre is köszönöm a választ.

#151 sgabi21 2008. 05. 13. - 14:55:49

Sziasztok! Képzeljétek a CHILOPASS Egészségközpontban a megvásárolt MBT mellé egy nagyon tuti 6000Ftos állapotfelmérést is adnak ajándékba! Bővebb infót találtok itt: http://www.mbtpont.hu Nagyon megéri szerintem, nagyon sok mindent tudtam meg a szervezetemről pluszban, sokat segített.

#152 bigpoppa 2008. 04. 26. - 11:04:14

Helló Zsolt! Szeretnék MBT cipőt vásárolni magamnak, (lassan már meg is van a pénz a patikakártyán) viszont van egy kérdésem ami nem hagy nyugodni. 27 éves vagyok, 140 Kg súllyal. A legtöbb cipőmet pár hónapos viselés után kitapostam (ekkora súlyt nem birtak hosszú távon). Szóval az MBT cipőknél van-e súlykorlátozás, hogy mekkora súlyig lehet hordani, illetve, félek attól, hogy pár hónapos használat után kitaposom és nem használ semmit. A weben elolvastam a cipő technológiáját, de ott ezekről semmilyen leírást nem találtam. Előre is köszönöm. Tamás

#153 legi53 2008. 03. 22. - 19:55:51

Hello! Azt szeretném kérdezni van e itt valaki akinek van MBT cipője?

#154 Zsuzsa67 2008. 02. 14. - 08:57:51

Kedves Zsolt! Ajánlata felkeltette az én érdeklődésemet is. Kozmetikusként dolgozom a lábam sokszor bedagad a nap végére. Az orvos már ajánlotta az MBT cipőt, szerinte sokat tud segíteni a keringési próblémáimon. Már el is mentem egy boltba, és felpróbáltam. Először kicsit fura volt, de a vizsgálat, meg a járkálás végére kellemesen elfáradtam. Az ára azonban erősen visszatartja a vásárlási kedvem. Az Ön ajánlatával talán közelebb tudok kerülni egy saját MBT-hez. Szép napot mindenkinek!

#155 HajduM 2008. 02. 07. - 11:08:13

Kedves Zsolt! Köszönöm a válaszát. Természetesen jártam, járok ortopéd szakorvoshoz, ő állapította meg a kopást röntgen alapján. Sőt kb. két éve arthroszkopiás műtétet is végeztek a jobb térdemen, ami nem használt. Most már mind a két térdem fáj. (Sőt már az egyik csipőmet is érzem).Az egyik térdembe Hyalgan injekciókat is kaptam, ami nekem. Úgy olvastam, azMBT szaküzletben a talpról is mintát vesznek, amit majd össze lehet hasonlítani a később, bizonyos idejű használat után. Jó lenne olcsóbban megkapni a cipőt Önnél, de ez mit jelent? És eredeti cipőt kapok? Köszönettel: Margit

#156 Dokki 2008. 02. 06. - 23:19:35

Kedves Margit ! A nevem Karagich Zsolt. A vázizomrendszer a fejünktől a talpunkig, felépítésében és működésében összefüggésben van egymással. Nem tudhatjuk, hogyan indult a betegsége, esetleg valamilyen sérülés érte, vagy olyan terhelés esik a térdizületre, ami az idők folyamán károsította az izületet. Ha a terhelést csökkentjük, a panaszok is várhatóan csökkenni fognak, esetleg megszűnnek. A cípő ezt csinálja. Nem kell benne gyalogolni, otthon egész nap hordható, nem fülled bele a láb, kényelmes viselet. A cipőnek olyan a kialakítása, hogy szinte csak egyenes gerinctartással lehet benne járni. Igy a derékfájdalmak is csillapodnak. Én már rég óta viselem ezt a cipőt, végtag és gerinc panaszaim lényegesen mérséklődtek. Jó szívvel ajánlhatom a cipőt. Természetesen nem zárja ki, hogy amennyiben még nem járt orthopéd szakorvosnál, el kell mennie, nehogy nagyobb probléma húzódjon meg, mint egy "kis kopás" ! Ha mégis úgy döntene, hogy szeretne ilyen cipőt, tudok segíteni ebben. El kell menni egy MBT boltba, pl. Aréna Pláza,Westend. Ki kell választani a megfelelő mértetet, és típust, ami tetszik. Ezt követően nálam az Ön által kiválasztott cipőt olcsóbban meg tudja vásárolni. Elérhetőségem: 06-209-203-597.

#157 HajduM 2008. 02. 02. - 19:53:14

Évek óta fájnak a térdeim, néha alig bírom kiegyenesíteni a lábam, a járás néha sántikálva történik. Van egy kis porckopásom és gyakran dagadt, feszül a térdem. Kollégáim ajánlották, próbáljam ki a cipőt, már csak ebben bízom, mert ezidáig nem segített semmi.Érdemes kiadnom ennyi pénzt a cipőre? Vajon segít- e térdfájásomon, mert eddig csak azt olvastam a fórumon, hogy a gyaloglást megkönnyíti, de én nem hosszan akarok gyalogolni "csak " járni szeretnék fájdalom nélkül. Várom a térdfájos cipőtulajdonosok tapasztalait. Köszönettel: Margit

#158 Ramen 2008. 01. 19. - 10:25:00

Szia! Szegeden a Nagy Jenő u. 3 alatt. Egyébként itt nézz körül: http://www.swissmasai.hu/Default.asp x?lang=hu-HU Én kb fél éve vettem, és nagyon megvagyok elégedve vele. Először féltem, hogy valami trükk az égész, hogy megint pénzt szedjenek ki a betegekből, de több orvos is ajánlotta, meg gyógytornász is. Ráadásul sikerült egészségpénztár számlára megvenni így nem is fájt annyira az ára. Üdv.

#159 crash21 2008. 01. 15. - 12:29:12

Hi Én azt szeretném megtudni hogy hol lehet ilyen MBT cipőt kapni,Szeged mellet lakom. elöre is köszi.

#160 Vadvirag630 2007. 12. 29. - 19:04:35

Kedves Szetty! Remélhetőleg a Jézuska azóta meglepett egy MBT-vel, és ha kipróbáltad, rájöttél, hogy mennyivel jobb egy ilyenben járni, mint egy 10 centis tűsarkúban. :) Én tavasszal vettem egy ilyen "járművet" (mert hogy ez nem cipő!!! :) ). Nyáron nem tudtam hordani, mert nagyon melegnek találtam. Amióta ősszel bejött a hűvösebb idő, ha tehetem, csak ebben járok. Mivel keskeny a lábam, vettem bele egy BŐR talpbélést. Ezen van egy 2 mm-es laticelréteg is. Ettől a járás még puhább, és a műszálas textil bélés égető érzését is megszüntette. Kétségtelen, hogy ez a lábbeli gyaloglásra van kitalálva, mert akár órákat is tudok benne menni anélkül, hogy elfáradna a lábam. Viszont egy kiállítás, múzeum végigtotyorgásának végén bizony jól esik lecsüccsenni. Hát, igen, a modellek nem túl nőiesek, nem mondhatók csinosnak. :( Jószerivel, csak nadrággal lehet hordani őket. Nem gondolnak a keskenylábúakra sem. Szandált ezért nem tudtam venni. :( Ezzel együtt, mindenkinek csak ajánlani tudom. Üdvözlettel: Judit

• 9 Oldal +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: