Házipatika fórum: MBT cipő - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 9 Oldal +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9

MBT cipő

#161 kam-kam 2007. 11. 23. - 15:53:00

Sziasztok! Én nyár óta használom az MBT cipőmet, és mondhatom, még nem volt ennyire kényelmes cipőm. Kényszerít, hogy úgy járjál, ahogyan azt tanítják, sarokkal fogva a lépést, és lábújjról gördülve. Nekem egyáltalán nem volt nehez megszokni. Rugalmas léptekkel haladok, és mindenkinek ajánlom!

#162 szetty 2007. 11. 05. - 13:44:30

Szia! Sajnos nekem is van bütyköm és kalapács újjam is, (a 10cm-es magasssarkú cipők nem tettek jót) most gondolkozom, hogy vegyek MBT cipőt. A leveled szerint a párodnak bevált ilyen lábra is. Irnál a tapasztalatodról? Köszi. Szetty

#163 Jamm 2007. 07. 04. - 08:53:12

Szia! Nekem is nagyon fájt a a gerincem csipőm Most sokkal jobb, de én úgy gondolom nem a cipőtől van hanem tornáztatom rendszeresen a gerincem.Erősitem az izmokat, hogy legyen tartásom.A cipő is segit, de önmagában kevésnek tünik.Szinte nem érzek talajt a lábam alatt annyira könnyű a járás és rugalmas. Nagyon nehezen tanultam meg használni néha szivem szerint lerugtam volna a lábamról az utca végén és jöttem volna gyalog haza. Enneka cipőnek az a lényege, hogy visszaállitja az izmokat, főleg a lábszáron, combon megerősiti..szabályos izomlázam volt hónapokon keresztül.Gyalogolok benne, kb. 5 km.-t..és bizony nem volt könnyű. Néha még a járdára is úgy szökkentem fel mint egy kenguru, zavart, hogy nézik az emberek mi a fene van a lábamon :d Nincs más cipoőm csak ebben járok.MOstanásban nem veszektöbbet, mert karácsonyra kértem egy hófehéret és még nem volt a lábamon. Az örök kedvenc a kumpafazon, a szandált is szeretem de igen csúfi. Kb. 4-5 éve használom és még egy sem ment tönkre. A párom az eszi a cipőket nagy a súlya. Akkor az égő érzést érted ugye? Ezekszerint a fekete fűzőset vetted meg. :) Üdv.Andi

#164 anita1983 2007. 07. 04. - 07:48:59

Szia Andi! Én nem igazán tudok még róla nyilatkozni. Szolnokon vettem, a kiszolgálás nagyon remek volt. Nekem sajnos csak zárt cipőm van. Fiatal korom ellenére rossz a keringésem és nekem ezért ajánlották. De azt vettem észre, ha hordom, nem fáj a derekam és a hátam. :d Már ez is valami. A fazonokkal kapcsolatban osztom a véleményed. Jó lenne venni egy szandit is de arra nem fogja még egy jó darabig futni a költségvetés. Egyébként csak jót hallottam róla más emberektől is. Sajnos nekem is bütyök van mind a két lábamon. Már műteni is akarták de az MBT boltban azt mondták hogy ne engedjem mert nem lesz jobb. A párom elég hitetlen ebben a témában. Remélem hosszú távon jó lesz. De ebben a melegben a zárt cipőt nem tudom hordani. Nektek nem volt eleinte égő érzés a lábatokban? Nekem volt. Nem tudom mitől lehetett. Üdv: Anita

#165 Jamm 2007. 07. 03. - 13:49:19

Szia! Nagyon megszerettem ezeket a cipőket, karácsonyra mindig ezt kérek.Párom is hordja neki kalapács újja van és ronda bütyke, más cipő már nem jönne föl a lábára. Te elégedett vagy? Némelyik kicsit csúfi ,nem bánnám ha a tervezők kicsit jobb izléssel birnának. Üdv.Andi

#166 anita1983 2007. 06. 29. - 08:00:27

Olyan embereket keresek, akik használják az MBT cipőt. Nekem is van de kíváncsi lennék más emberek tapasztalataira is. Anita

• 9 Oldal +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: