Házipatika fórum: Dr Bánfi Gergely - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Dr Bánfi Gergely

#1 andifeher 2011. 06. 09. - 14:50:13

Sziasztok ! Itt van orvos válaszol ha sürgősen kell válasz valakinek:http://www.intimflora.hu/orvos/?recent

#2 orsinsegit 2009. 09. 23. - 14:32:58

Szia Nicol29! Nagyon régen írtál már a fórumra, de azért hátha jársz erre néha! Nagyon-nagy szükségem lenne a Dr. Bánfi Gergely telefoszámára. Köszönöm: Ági

#3 wikitiki 2008. 05. 10. - 21:02:26

kedves Reggi,hidd el, el lehet érni vezetékes számon is... :) :)

#4 Nicol29 2007. 07. 29. - 19:06:02

Szia! Nekem pont Dr Bánfi Gergely az orvosom! Nagyon aranyos kedves csak a legjobbakat tudom rola mondani! Rengeteg betege van de érdemes hozzá menni mert ma sajnos nagyon kevés olyan orvosvan aki ilyen mint ö!!!!!! Megvan a száma nekem ha gondolod megadhatom de ide nem irnám ki mailbe ha gondolod elküldöm neked!! :)

#5 Reggi 2007. 07. 13. - 07:49:16

Szeretném felkeresni Dr Bánfi Gergelyt a SOTE Urológiai klinikáján, de sajnos nem tudom az elérhetőségét. Egyedül egy vonalas telefonszámot találtam, de azon nem hinném, hogy el lehet érni /ahogy én az orvosokat ismerem/. Ha valaki tud segíteni akkor jelentkezzen legyen szíves. Elég sűrgösss lenne, mert kb fél éve nem sikerül kigyógyulnom a kismedencei gyulladásokból. A nőgyógyászom szerint urológushoz is el kellene mennem. Őt olvastam a klinika honlapján, hogy a gyulladások a szakterülete, ezért szeretnék hozzá menni. Köszönöm: Reggi

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: