Házipatika fórum: Csíkok a bőrön- van megoldás? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Csíkok a bőrön- van megoldás?

#1 eva42992 2017. 05. 11. - 04:52:55

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/55G3Xw
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

.

#2 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 13:00:44

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta3

Érdemes legalább átolvasni
sing

#3 katalinka76 2011. 11. 24. - 05:34:56

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#4 szaboszilvi 2011. 11. 15. - 19:55:51

Akit érdekel a FISSAN Stria kenőcs!! Én is sokakhoz hasonlóan régóta küszködöm a nem túl esztétikus vöröses-lilás bőrrepedéseimmel. Nálam a hirtelen hízás következményei lettek, de sajnos terhes nőknél, vagy testépítő edzést végzőknél sem ismeretlen ez a jelenség. Sok krémet, készítményt kipróbáltam már, olcsóbbtól a drágákig, jártam bőrgyógyásznál, aki szintén felírt egy krémet amit a patikában kevertek ki, vitaminokat szedtem, de mégsem sikerült eltüntetnem őket. Szolárium és egy kollagénes kezelés után valamennyit halványodtak ugyan, de sajnos még mindig nagyon csúnyák. Egy készítményt viszont egyöntetűen mindenki dicsér az összes témával kapcsolatos fórumtopikban, méghozzá a FISSAN Stria nevezetű krémet, amiről csak pozitív vélemények vannak. (Írd be a googleba a 'FISSAN Stria' szót, és a magyar nyelvű találatoknál elolvashatod az összes véleményt). A beszámolók szerint szinte teljesen elhalványítja a bőrrepedéseket, regenerálja a bőrt, viszont az egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy Magyarországon senki sem forgalmazza, még a patikákban sem lehet kapni. Utánajártam, és úgy néz ki, hogy most korlátozott mennyiségben külföldi ismerős által betudok szerezni pár darab ilyen krémet németországi patikából, 4-5000 forint/db áron. Elméletileg egy ilyen tubusnak az egész kezelésre bőven elégnek kell lennie. Nem akarok átverni senkit, én is csak mások véleményekre tudok alapozni a készítménnyel kapcsolatban, én sem próbáltam még, de bízom benne, hogy ez végre hatni fog. Akit esetleg érdekelne a FISSAN Stria készítmény a fenti áron, azok a striakenocshu@gmail.com email címre írjanak, és amint megjön a cucc, a jelentkezés sorrendjében félrerakok nekik és visszaírok egyeztetés céljából. Utánvéttel tudok majd postázni. /Tényleg csak azok írjanak, akik komolyan gondolják!/. Remélem tudtam segíteni!

#5 movegh 2009. 09. 21. - 12:44:36

Kedves Zsóka! Ha még tudna segíteni, engem is érdekel hol sikerült beszerezni ezt a szettet. Köszönettel Mónika, mo.vegh@gmail.com

#6 andrasib 2007. 08. 24. - 09:16:10

Sziasztok! Engem is érdekelne a szett neve és hogy hol lehet beszerezni! Előre is köszi! andrasibarbi@gmail.com

#7 victoryn 2007. 07. 14. - 21:40:10

Szia Ági2! Meg tudnád írni a szett nevét, árát és h hol lehet beszerezni?Neked milyen súlyos volt a naracsbőröd, mennyi idő után tűnt el, diétáztál mellette? Előre is köszönöm victoryn

#8 2007. 06. 08. - 13:01:29

Szia Evi!Irnal nekem többet erröl a tekercselö kremröl erdekelne!Köszönöm!Vanda. vandus79@freemail.hu

#9 2007. 06. 06. - 14:08:01

Szio!Ha mar többet tudsz a kremröl,engem is erdekelne!Vandus79@freemail.hu Köszönettel!!

#10 2007. 06. 06. - 14:06:13

Szio!Engem erdekelne hol lehet ez beszerezni,sajnos nagyon ramferne!!:-((Köszönettel:vanda Vandus79@freemail.hu

#11 2007. 06. 06. - 14:04:10

Szia Zsoka!Érdekelne engem ez a tekercseleses modszer amennyiben tudsz ,kerlek segits!!:-))Köszönettel:vanda. vandus79@freemail.hu

#12 2006. 05. 21. - 09:58:41

IGEN! VAN MEGOLDÁS! Én most kaptam 1 hete a lányoméktól egy szettet, esküszöm, hogy az első tekercselés után látható és m é r h e t ő az eredmény! Ha érdekel, szívesen segítek! Írj! Üdvözlettel: Zsóka

#13 2006. 03. 04. - 21:41:45

Tehát ezek után mi a véleményetek? Kipróbáljátok majd? Számoljatok be a tapasztalatról! Kíváncsi leszek. ;) ;-)

#14 2006. 03. 04. - 21:39:19

Sziasztok!! Az AVON krémek közül én ---- a cellulitisz elleni krémet használom--)simábbá teszi a bőröm,kellemesebb a tapintása,a rücskök természetesen nem múltak el teljesen,de javít a helyzeten, van olyan ismerősöm,aki azt állítja,fogyott is tőle! Mondjuk ez már tényleg túlzásnak tűnik,de ő tudja... ---- és a mellfeszesítő krémet--)nem a feszesítés miatt használom elsősorban,hanem mikor meghíztam,csíkok lettek a cickómon,agybajt is kaptam!! beleőrültem volna,ha úgy marad... hát erre ettől a krémtől elmúltak a csíkok,képzeljétek. néha,ha egy darabig,kicsit hi osszabb ideig nem kenem,kezdenek előjönni újra,de aztán,ha elkezdem megint kenni,elhalványodnak és elmúlnak. Elvileg naponta kétszer kell kenni ezeket a krémeket,reggel-este, leghatékonyabb fürdés után, de én nem mindig érek rá naponta kétszer kencézni,sőt csomószor el is felejtem, inkább össze-vissza szoktam kenni,mikor eszembe jut,vagy van időm fürdés után. Természetesen nem tesznek csodát ezek a krémek sem,de javítani tudnak a helyzeten. Szerintem...... Csáó.

#15 2006. 03. 04. - 20:18:38

az Avonos krém hatására én is kíváncsi vagyok, mert ha tényleg olyan jó akkor én is kipróbálom. mennyi idő alatt hat? naponta hányszor kell használni?

#16 2006. 03. 04. - 18:48:32

szia nagyon orulok hogy meg tudtam hogy az Avon termek hasznal mert en edig aszt tapasztaltam hogy nem a leg job de persze a cellullitisz es csikok eleni kremet nem probaltam de ki fogom probalni ,es te menyi ido utan latad az eredmenyt? kulomben en Bea vagyok 28 eves es romaniaban lakom. varom valaszod ,koszike.

#17 2006. 01. 29. - 20:12:17

Helló! Tapasztalatból mondhatom: AZ AVON CELLULLITISZ ÉS CSÍKOK ELLENI KRÉMJEI VALÓBAN HASZNÁLNAK!

#18 2006. 01. 27. - 15:28:45

Sziasztok! A legjobb otthoni tekercselő krém a cellulitis ellen nálam megrendelhető. Info: plexity@freemail.hu Évi

#19 2006. 01. 13. - 00:15:49

Én is korán 'kicsíkozódtam',pedig sem gyorsan nemhíztam vagyfogytam -vagy egy évig csalánkiütésszerű vizskető foltok keletkeztek főleg lefekvéselőtt atestem különböző pontjain, allergiánakhittem, nem foglalkoztam vele, de egyszercsk -tényleg rádöbbenésszerűen- azt vettemészre,akönyökömtől a vállamig, törzsemen mint a zebraolyancsíkosvagyok :$ Ehhez hozzátartozik hogy jócskán vannak plussz kilóim, és olyan 'puha'vagyok, mint a víz,demivel aránsosan,'kontúrosan', így nem zavar.DEolvastam, összefüggésbe lehet ezzelésa belső elválasztású mirigyek működésével, meg a stresszel... Ebből vajon mi igaz?!

#20 2006. 01. 09. - 08:52:24

Hello! Én 15 éves vagyok, és ok nélkül fogytam sokat...előtte meg ok nélkül híztam mégtöbbet.... Amikor híztam, nagyon csíkos lett a bőröm... teljesen vörösek voltak a csíkok, és ez ovlt a mellemen, a csípőnöm, és a combomon... De most kb 15 kgt fogytam 1,5 év alatt( 3-4 ruhaméret, most 36os szoknya és 27es naci) Állítólag az E-vitaminos krém is jó ezekre. üdv Viki

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: