Házipatika fórum: Csíkok a bőrön- van megoldás? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Csíkok a bőrön- van megoldás?

#21 2006. 01. 08. - 10:36:53

Szia agi2! Ha nagyon zavar a narancsbőr, és Bp-n laksz, itt tudok egy szuper kezelést Káposztásmegyeren. Ez egy fekvő hypoxi tréner. Gyönyörűen eltünteti a narancsbőrt, alakformáló, és a legjobb az egészben, hogy onnan tünteti el a felesleget, ahonnan szeretnénk (comb, fenék, derék). Ez egy vákumos kezelés. Általában 6-8 alkalom után már mutatkozik az eredmény. Ha bővebbet szeretnél tudni róla, tapasztalatomat szívesen megosztom. Rózsa

#22 agi2 2006. 01. 05. - 11:28:55

Sajnos nekem a narancsbőrre hajlamom van, mert vékony vagyok, sportolok, figyelek a táplálkozásomra, mégis a combom narancsbőrös. Nagyon zavar, ezért már sokféle krémet kipróbáltam, sőt elmentem egy 10 alkalmas kozmetikai kezelésre, ami 60.000 Ft-ba került. Két hónapja vettem egy eddig számomra ismeretlen cellulitiszes szettet, és sokkal jobb eredményt értem el vele, mint a kozmetikai kezeléssel. Kisebb lett a combom kerülete és feszesebb a bőröm, a narancsbőr egyre kevésbé látszik. Én csak tudom mennyi kínlódás és próbálkozás kell hozzá, hogy szebb legyen a bőrünk a pluszkilók után. Akit érdekel e-mailben megírom, hogy szerezheti be ezt a szettet. dr.kiss.marta@freemail.hu

#23 LLaaccii 2005. 11. 10. - 12:28:27

Sziasztok tudnatok valami bövebbet irni errol a Stria Frissanrol. Jelenleg nemetorszagban vagyok es amikor bementem a gyogyszertarba azt mondtak hogy nem ismerik de ha elmondom hogy melyik gyogyszergyar csinalta + egyeb adatot, akkor megszerzik nekem. Legjobb lenne ha minden fontos adatot beirna valaki, ami a dobozon van vagy felrakna a doboz kepet valahova. elöre is köszi LACI

#24 2004. 03. 19. - 00:36:00

pharmafutár bármit beszerez a kinti patikából. Euróban kell fizetni és mindegy mennyit rendelsz a postaköltség ha jól emlékszem 900 Ft. De én nagyon régen rendeltem rajtuk keresztül szemölcsírtót. Benne vannak a telefonkönyvben is. (Valahol a Szilágyi Erzsébet fasor után )

#25 2004. 02. 29. - 21:34:55

Kedves speak! Te hogy szoktad beszerezni ezt a krémet? Mert engem is érdekelne, ki is próbálnám, csak kicsit messze lakom az osztrák határtól sajnos... :) Segítségedet köszi.

#26 2004. 02. 13. - 23:15:05

Nekem pont az edzéstől alakultak ki ilyenek. Kb 6-7 éve 3 hónapig kondiztam és amiatt kellett abahagyni, mert elöl a vállamnál keletketek ilyen csikok. Azóta se mult el, bár halványodott. Biztos túl gyorsan nőtt az izmom, és a bőr nem tudta követni.

#27 2004. 01. 25. - 23:24:14

kedves mindeki! En eleg sok idot foglalkoztam a temával hisz nekem is vannak ien problemaim... Namost mindeki aztmondta nincs elenszer, ami igy is van! 100% ba semmi se fogja eltuntetni ez orokre fog latszani, csak ugyebar nem mind1hogy... hogy vervoros csikok vagy ep majdnem olyaok mint a bor szine... En megtalatam az egyeduli egyetlen hatasos gyogyszert! Csak osztrak patikakba lehet kapni es a neve STRIA FRISSAN ien kis aranyos 100ml es kenos rozsaszin dobozba, kb 2000ft. Nekem nagyon hatasosan bejott. eddig kb rendszeresen 2-3 hetet hasznaltam es igen latvanyos modon eltuntette a csikokat... Egyebkent mindekinek jotanacskent mondom ha edz vagy vmit cisnal elotte melegitsen be es edzes utan nyutson mert ezek elkerulese esetbeen fenal a veszely hogy kialakulnak ujabb csikok... hirtelen fogyas vagy hizas esetbeen pedig 100% hogy lesznek... Visszaterve a kremre nagyon ajanlom mindekinek! udv: speak

#28 2003. 09. 03. - 10:21:22

Nekem is csikos a borom, aprilis 22 ota kezdtem a fogyokurat (illetve en maskepp neveznem, egeszseges etrendnek) 107-rol indultam, most mertem megam 89.5 vagyok... az etrendhez hozza tartozik napi 3x2 soreleszto tabletta, ami sok b vitamint is tartalmaz, ez segiti a bor regeneralodasat, s meg napoztam is sokat.. es kezdenek mulni a csikok Talan neked is ilyen tablettat kene szedni a fogyokurad melle... Crusoe

#29 2003. 09. 02. - 13:36:29

Sziasztok! Eszter vagyok. Segítségeteket szeretném kérni: az RTL Klubnál dolgozom, ahol egy riportműsort szeretnénk készíteni, melyben segítséget szeretnénk nyújtani a fogyni vágyoknak, ill. olyan embereket is keresünk, akik semmi pénzért nem fogynának le. Segítségeteket is előre köszönöm. E.

#30 2003. 08. 30. - 17:26:32

Örökké csíkos maradok :'( :'( :'( :(

#31 2003. 08. 27. - 18:40:06

Sziasztok! A cellulitiszt egy kiadós léböjt kúra is szépen tudja csökkenteni. ;)

#32 xtina 2003. 08. 27. - 18:32:29

Szia Paloma!Sztem nézd meg a cellulitis topicot,ott biztos vannak jó tippek! :)

#33 2003. 08. 27. - 18:27:09

Sziasztok ! Tudom, hogy nem ez a fórum neve, de van valaki itt, aki nemcsak csíkokkal küzd, hanem narancsbőrrel is ? Vagy csak narancsbőrrel küzd ? Nekem olyan a fenekem, mint a karfiol. Van valakinek valami ötlete ezügyben ?

#34 tkkata 2003. 08. 25. - 12:00:03

tsunami! Tetszett a hozzászólásod, ki is másoltam magamnak. Hajlamos vagyok nagyon keveset enni, utána meg csodálkozok, hogy miért lassult le a fogyás. Elteszem magamnak tanulságul. Lustaságra nem tudsz valamit? ;)

#35 tkkata 2003. 08. 25. - 11:52:23

Sziasztok! Az Avonnak van ilyen terhességi (fogyási-hízási) csíkokat megelőző krémje, ami állítólag eltüntetésre is jó. A megelőzésre van már példám: barátnőm használta a 4. hónaptól és nem lettek csíkjai. Állítólag utólagos használatnál először halványítja, majd vékonyítja a csíkokat,de ez hosszabb folyamat. Nekem a derekamnál használt, de elég lusta vagyok a rendszeresen végzendő dolgokhoz, így én nem vagyok mérvadó (még nem tűntek el). 3 hónapig visszaadják a pénzt, ha nem vagy elégedett és legalább a termék 50%-a megvan. Mozgással és diétával, méregtelenítéssel és élénkítő masszázzsal együtt biztos hatékonyabb. :) (Sajna ezekhez és általában mindenhez kitartás kell! Nekem ilyen "tanfolyamra" lenne szükségem! Tud ilyet valaki?)

#36 2003. 08. 23. - 20:24:54

Szia Lanina! Te jársz a movelandba? Mennyibe lerülnek a bérletek? Nekem egy kicsit zavaró a rengeteg kötelesség a szabályzatban és nem tudom mihez van igazán jogom. Ami viszont végleg zavaró, hogy még vizet sem vihetek magammal az edzésre, csak az lehet nálam, amit az ő büféjükben veszek. Vajon miért? :|

#37 lanina 2003. 08. 21. - 22:34:19

Szia Silviask! Látogass el a www.moveland.hu oldalra, ott vannak táncos órák is, meg rendes hastánc is. Nem biztos hogy megtalálod azt, amit keresel, de talán mégis :) Az Óratípusok menüpont alad leled a leírásokat.

#38 2003. 08. 21. - 17:20:22

Sziasztok! Azt már kinyomoztam, hogy bellyfitt-nek hívják, csak azt nem tudom hol tartanak ilyen edzéseket. :'(

#39 2003. 08. 18. - 19:38:22

Én arra gondoltam, ami zenére és hastáncos mozdulatokkal keverve mozgatja az érintett területet. :p

#40 2003. 08. 18. - 15:30:09

A cím helyesen: http://www.beresalexandra.com

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: