Házipatika fórum: Csíkok a bőrön- van megoldás? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Csíkok a bőrön- van megoldás?

#41 2003. 08. 18. - 15:29:37

A Béres Alexandra Fitnessnél (http://www.beresalexandra.hu) van HFC (has-fenék-comb) edzés. Én is most próbálgatom... :)

#42 2003. 08. 16. - 18:10:15

Sziasztok! Hallottam valahol, hogy van egy olyan edzés, ami hastánc és fitness keveréke, kimondottan has-popsi-csípő-comb a megmozgatott terület. Tudtok erről?

#43 2003. 08. 16. - 10:35:15

Nem tudom más topikokban elhangzott-e már és mennyire tudjátok, de azért leírom;) Szeretném még egy kicsit reklámozni az edzéseket, a tapasztalataim által: A diéta következtében az izmok elkezdenek leépülni (látványos a melleknél, ahol azok elveszítik feszességüket). Namármost minél több izma van az embernek, annál több energiára van szüksége a szervezetnek a test fenttartásához. Tehát ha diétázol és nem edzel, akkor egyre kevesebb kalóriát szabad bevinned idővel ahhoz, hogy fogyhass és a végén oda jutsz, hogy minden kis falat hízlal... A diéta következtében általában lassul az anyagcsere. Ezt lehet fokozni anyagcseregyorsító készítményekkel (pl. ReForm -7600ft) vagy/és edzéssel. Ha nem edzel és a diétád kevés étkezést ír elő egy napra, nagyon lelassulhat az anyagcseréd; ha viszont sokszor (két háromóránként) eszel keveset akkor az edzéssel kiegészítve már nem kell aggódnod amiatt, hogy minden grammot viszont fogsz látni holnap a tükörben.

#44 2003. 08. 15. - 21:57:37

Akkor kezdtem el edzeni, amikor megláttam, hogy már a vádlimon is "feltöredezett" a bőr, fehér csíkok jelentek meg ott is. Azóta szépen fogynak a kilók, a vádlim formásabb és a bőröm feszes, ott nyoma sincs töredezettségnek. Csípőről még van mit leadnom, csíkok is vannak bőven, de azt hiszem onnan is menni fog. Ha soha nem próbáljuk meg, soha nem fogjuk megtudni! :)

#45 2003. 08. 15. - 14:30:48

Szia! Ettől eltűnnek a terhességi csíkok? Az a helyzet, hogy az az első terhességem után gyorsan sikerült majd 20 kilót fogynom, és sajna ezt a tempót a bőrőm nem tudta követni. Képzelheted, képzelhetitek milyen volt, simán meg lehetett fogni. :s Most lassabban fogyok, mert hát a kilók 12 év alatt visszajöttek, eddig nem olyan szörnyű, remélem később sem lesz. A napozás nálam sem segített. Mindig világosabbak maradtak, mintha zebrabőrben tündököltem volna. No, de sebaj, nem hordok kétrészest {H}

#46 2003. 08. 14. - 18:16:39

Én azt tapasztaltam, hogy bár a bőr rugalmassága egyénenként változó, de a testmozgás mindenképpen pozitívan befolyásolja (vérkeringés fokozása, izomzat növekedése, anyagcsere fokozása, zsírégetés stb.)Edzés mellett sok vizet kell még inni, és a méregtelenítő teákat is ajánlom mindenkinek!

#47 2003. 08. 14. - 17:44:35

Egy ismerősöm most járt kozmetikusnál csíkeltüntetés ügyben, jó drága volt, de én semmi változást nem veszek észre. Nekem is van bőven terhességi csíkom, mert súlyfeleslegem is, ráadásul ingadozik is le-fel. Ha lebarnulok, ezek a részek - pigment hiányában - fehérek maradnak. Elég gáz! Nem akarlak elkeseríteni titeket, de szerintem erre nem igen van megoldás.

#48 2003. 08. 14. - 11:02:08

Szia Xtina, nekem is hasonló a gondom.de látom még senki sem írt.Én tippet nem tudok adni, de remélem lesznek, majd, akik írnak ide, és akkor, az nekem is segít. :)

#49 xtina 2003. 08. 13. - 23:04:06

Sziasztok! Új vagyok, és rögtön lenne egy fintos dolog amiben a segítségeteket szeretném kérni:a combom belső és külső oldalán rózsaszínes csíkok vannak,valószínű, hogy a súlyingadozástól.Nem vagyok kövér,(de 4-5 kilót azért le lehetne adnom)és fogalmam sincs, hogy kezeljem a csíkokat. Ha van valakinek tippje, segítsen!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: