Házipatika fórum: Örömteli pihenés!? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Örömteli pihenés!?

#1 PBE 2007. 08. 22. - 08:18:04

Sziasztok! Talán nem vagyok egyedül a gondommal, ha valakinek ismerős, segítsen!! Tehát az a helyzet, hogy amikor eljön (a szinte mindenki által nagyon várt) szabadság, én elkezdem magam pocsékul érezni. Először is borzalmas fejfájással ébredek az első napon, szorongok, jön a nehéz légzés, szapora pulzus, izzadás, idegeim pattanásig feszültek, s tehetek bármit, elviselhetetlen leszek. Azzal telnek a pihenés napjai, hogy félóránként számolom vissza, mennyi van még a szorgos munkanapokig, amikor teljesen jól érzem magam, minden ok, elmúlnak a panaszaim...(lehet, hogy fordítva vagyok bekötve??). Még annyit, hogy normális caládi életet élek, két tizenéves gyereket nevelek, nincs vita, veszekedés, kizárólag a pihenés ideje alatt, vagyis lehetőség szerint mindent megteszek, hogy mások jókedvét is elrontsam....útálom magam, de képtelen vagyok ebből kilépni, így aztán próbálok segítséghez folyamodni (alkohol, gyógyszer), amire nincs szükségem a "normális" hétköznapokon.A helyzet évről évre rosszabb...már a hosszú ünnepeket is utálom...minden segítő tanácsot nagyon várok és köszönök!! Bera

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: