Házipatika fórum: Jártatok már így? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Jártatok már így?

#-19 bea0123 2010. 01. 30. - 22:26:56

sziasztok a merz medial drázsét próbálta váláki?????

#-18 nimotop 2008. 09. 11. - 11:14:22

Szia! Én most vettem a Merz spezial-t,a körmeim miatt.Azon vettél észre valamiolyen változást? Én is olcsón vettem az enyingi Megváltó gyógyszertárban 2885-ért.Nekem az egyik manikűrös csaj ajánlotta ,most kezdtem még csak szedni remélem beválik.A Revalid nkem sem volt jó,erre most bnagyon kíváncsi leszek.Üdv Edit

#-17 pingvin21 2008. 09. 09. - 11:25:17

Nekem is használt a Merz, 2 éve szedtem. Hol tudtad megvenni ennyiért (olcsó)?

#-16 ivett12 2008. 08. 12. - 10:29:16

Sziasztok! Én revalidot szedtem, de nekem semmit sem használt! Több ismerősöm ajánlotta a Merz spezial dragees nevű készítményt! Nagyon kellemeset csalódtam! 1 hónapon belül kezdtek kinőni a babahajaim, és a hajam sem hullik már annyira mint elötte! 2895 Ft, és napi 2 kell bevenni! Hallottam még a biovanne-ról, azt is ajánlotta az egyik barátnőm, de én nem szedtem! Van akinek bevált?

#-15 2003. 09. 02. - 13:37:02

Sziasztok! Eszter vagyok. Segítségeteket szeretném kérni: az RTL Klubnál dolgozom, ahol egy riportműsort szeretnénk készíteni, melyben segítséget szeretnénk nyújtani a fogyni vágyoknak, ill. olyan embereket is keresünk, akik semmi pénzért nem fogynának le. Segítségeteket is előre köszönöm. E.

#-14 2003. 08. 29. - 11:02:17

Millike! Már nem emlékszem pontosan, hogy B6 vagy B12 van-e a vashiányra??!? De ismét ajánlom a csukamájolajat. Nem olyan macerás, mint leírva látszik. Kellemes pihenést, jó hétvégét kívánok mindenkinek!

#-13 2003. 08. 29. - 09:09:22

Sziasztok! A Revalid nekem sem jött be, illetve bejött csak kellemetlen mellékhatásokkal. A hajam rendbejött, de a bajuszkám is kinött tőle. Szóval csak az lenne a kérdésem, hogy a Merz spezial draes-nél tapasztaltál-e ilyesmit? Köszi

#-12 2003. 08. 29. - 08:59:57

Sziasztok ! A Revalid nekem sem vált be. Ami viszont tényleg hatásos, és nem csak nekem , hanem a környezetemben másoknak is használt, az a MERZ SPEZIAL DRAGEES ! Gyógyszertárakban kapható, 3100 Ft (+-200 Ft) - ba kerül az egy havi adag. Reggel és este kell 1-1 szemet bevenni. Nekem a körmeim törtek le (de tövig)a fogyókúra miatt, de amióta szedem nincs ilyen gondom, s a rettenetesen száraz arcbőröm is szép lett, pedig sokszor el is felejtem bekrémezni. A barátnőm pattanásos volt, kb. 5 nap után teljesen szép lett a bőre. Erre a készítményre egy belgyógyász főorvos hívta fel a figyelmemet, aki előttem hívta fel a bőrgyógyász főorvost, hogy mit ajánljon. Ez még akkor volt, amikor nem reklámozták, s elég kevés helyen lehetett kapni. Ma már minden nagyobb gyógyszertárban kapható. A hajam pedig a 600-700 kcal-s diéta mellett sem hullott. Egyszer érdemes kipróbálni ! Remélem másoknak is segít !!!

#-11 2003. 08. 29. - 07:23:51

Ma reggel eléggé elkeseredtem. Már több mint 2 hete eszem a Revalidot és még mindig csomók vannak a fésűmben :((( A vashiányon a B vitamin segít, vagy, ha véletlen vas hiányom van, akkor még azt is egyek?

#-10 2003. 08. 27. - 14:54:07

:)) Ma nem kellett reggel annyira pipilnem, és ez is csak 14 napja áll fenn, hogy szedem a vitamint, és elkezdtem a 90 napost. Intim torna oké, néha csinálom :)) ÁÁÁÁÁÁÁÁ, most már tudom, hogy a sörélesztő miért olyan magas kcal tartalmú. A korpa miatt, ami szénhidrát, viszont ...az mintha nem lenne annyira emészthető... Nemétem :) Az élesztőt csak mazopista hajlammal szoktam szaglászni, annyira furcsa nekem. Lehet, hogy néha imígyen fogok enni is belőle, csak nehogy megkelessze a gyomrom.

#-9 2003. 08. 27. - 10:50:13

Hú, milyen egy munkahely az enyém! Az embernek nincs ideje magánéletre! Szóval: nem hiszem, hogy 12 db-ot szedtem volna, de azt hiszem, korpa a kötőanyag, ami -mint tudjuk baromi jó nekünk -, mert telít, de nem szívódik fel. A friss élesztőt azért nem tudom enni, mert nekem mindig "visszaköszön", nagyon ... rossz érzés. A másik gondra: lehet, hogy az intimtornát meg kellene gondolnod, ha az urológus, nőgyogyi kizárva. Üdv: Zsuzsa

#-8 2003. 08. 26. - 13:42:02

Dehogyis szedek ennyit!!! :) A sörélesztőre a haszn. utasítás azt mondja, hogy napi 3x4 tabletta. Az 12 ugyebár. Én a Revalidot szedem, napi 3x1, néha 2x1 (ha elfelejtem) adagban, ami abszolút nem sok.

#-7 2003. 08. 26. - 12:01:29

Milli! Csak azt szeretném mondani, hogy ha te ennyi szemet szedsz belőle akkor ne csodálkozz, ha farkas éhes leszel tőle.

#-6 2003. 08. 26. - 09:20:31

Edo, köszi, az élesztőt is ki fogom próbálni. Vizecske! Télen-nyáron birka paplannal takarózom :)), soha nem takarom ki magam, szinte a fejem is paplan alatt van. Ez nem lehet gond. A gyümi esetleg. Ébredés után, ha felkelek, akkor érzem igazán, hogy mennem kell, nagyon húzza a hasamat, szinte fáj. Szinte biztos, hogy a vitaminoknak tudható be, hacsak nem a 90 napos kúra érdekes hatása. A Sörélesztő kb. 7-800 Ft és 150 db van benne, de asszem napi 12-t kell befalni. Lehet azt bírni? :)) Mivel úgyis akarok a páromnak sütit sütni, veszek egy-két élesztőt otthonra, és néha leküzdök belőle éhgyomorra egy-egy borsónyit.

#-5 2003. 08. 25. - 14:30:37

Milli, én a DM-ben vettem sörélesztőt, elég nagy dobozban van, bizti van benne vagy 100 db. Az az igazság, hogy mostanában én is elég pisilős vagyok, éjjel is ki kell mennem, de azt hiszem az időjárás lehet a ludas benne, csak egy lepedővel takarózom, mert a panelban melegebb van, mint kint. Arra tippelek, hogy néha az sincs rajtam, mert a pisilésen kívül érzem a derekam (még nem fáj, csak érzem, hogy van), és általában ez akkor jön elő, ha megfázom - gondolom a hajnalok azért frissebbek már. Ja! a hajhullásra van egy pakolásom. Igaz, hogy olyan illatod lesz tőle, mint egy külvárosi halpiacnak (de csak amíg a fejeden van), de nekem bevált. Tehát: a gyógyszertárban kapható a régi jól bevált csukamájolaj. 0,5 dl-t szoktam venni, 2x-re elég. A felét bemasszírozom jó alaposan a fejbőrömbe. Becsomagolom a fejem alufóliával+nejlonzacsival+törülközővel.Min. 30 percig, de ha bírod maradhat 1 órán át is rajta. Utána 1-2 (haj hosszúságától függően) tojássárgáját rá kell kenni, ezzel is megmasszírozni a fejbőrt, és utána jöhet a 2x samponos+balzsamos hajmosás. (A tojássárga szinte egyben lekapja az olajat, így nem kell egy egész doboz sampont a fejedre kenni.) Remélem, Neked is segít! Zsuzsa

#-4 2003. 08. 25. - 14:29:27

Milli, én a DM-ben vettem sörélesztőt, elég nagy dobozban van, bizti van benne vagy 100 db. Az az igazság, hogy mostanában én is elég pisilős vagyok, éjjel is ki kell mennem, de azt hiszem az időjárás lehet a ludas benne, csak egy lepedővel takarózom, mert a panelban melegebb van, mint kint. Arra tippelek, hogy néha az sincs rajtam, mert a pisilésen kívül érzem a derekam (még nem fáj, csak érzem, hogy van), és általában ez akkor jön elő, ha megfázom - gondolom a hajnalok azért frissebbek már. Ja! a hajhullásra van egy pakolásom. Igaz, hogy olyan illatod lesz tőle, mint egy külvárosi halpiacnak (de csak amíg a fejeden van), de nekem bevált. Tehát: a gyógyszertárban kapható a régi jól bevált csukamájolaj. 0,5 dl-t szoktam venni, 2x-re elég. A felét bemasszírozom jó alaposan a fejbőrömbe. Becsomagolom a fejem alufóliával+nejlonzacsival+törülközővel.Min. 30 percig, de ha bírod maradhat 1 órán át is rajta. Utána 1-2 (haj hosszúságától függően) tojássárgáját rá kell kenni, ezzel is megmasszírozni a fejbőrt, és utána jöhet a 2x samponos+balzsamos hajmosás. (A tojássárga szinte egyben lekapja az olajat, így nem kell egy egész doboz sampont a fejedre kenni.) Remélem, Neked is segít! Zsuzsa

#-3 2003. 08. 25. - 14:25:37

A sőrélesztő helyett vegyél egy kocka élesztőt és minden reggel egy borsónyit kapjál be, hatása nem marad el. A hajnali vizelési inger lehet az előző nap megevett gyümölcstől is.

#-2 2003. 08. 25. - 13:18:51

Ja, és éhes én is vagyok, mert a 90 napos fogyit csinálom közben :))) Totál káosz

#-1 2003. 08. 25. - 13:17:23

Szia Vizecske! :) Ittam vas pluszt is, de persze annyi, mint halottnak a csók, el kellene mennem dokihoz, de /pill nem igen tudok. Az álmatlanság nem stressztől van, mert olyan is volt régen, az kissé más. Este álmos vagyok eléggé, csak reggel ébredek fel ideje korán. És eléggé kell pisilnem is :)). Nem akarom a Revalidot abbahagyni, mert megeszem, amit vettem, de a köv. sörélesztő lesz. Azt is patikában lehet kapni? Milyen kiszerelésben és mennyit vegyek?

#0 2003. 08. 25. - 10:20:59

Szia Milli! A hajhullást én is tapasztaltam, amikor 0-kalóriás fogyókúrát csináltam. Megnézethetnéd a vasat a vérképedben, mert a nagyvárosban élő nők körében ez az egyik leggyakoribb gond. A Revalid vízhajtó hatását nem tapasztaltam, csak azt, hogy a sima sörélesztő tabletta sokkal hatásosabb, viszont jóval olcsóbb. Egy nagy hátránya van a B vitaminnak, hogy állati éhes vagyok tőle. Elaludni nem tudsz, vagy hajnalban ébredsz és visszaaludni nem tudsz? Az utóbbi olyan stresszgyanús, az előbbinél sokat segített nálam a citrom-olajos párologtatás + gyógytea este, de olyan kell választani, ami nem vízhajtó hatású (pl: citromfű, komló, macskagyökér), mert akkor ismét lőttek a nyugodt alvásnak. Üdv: Zsuzsa

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: