Házipatika fórum: új csodaszer a piacon az AHA Force 7 - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

új csodaszer a piacon az AHA Force 7

#1 Eva1960 2009. 12. 07. - 17:40:56

Sziasztok! Most olvastam a Kiskegyed hátoldalán egy új csodaszerről az AHA Force 7 kapszuláról. Mi a véleményetek róla? Látom régebben már volt erről szó, de kiváncsi lennék rá, hogy azóta van-e valami újabb fejlemény. Szerintetek érdemes megrendelni, tényleg lehet tőle fogyni? Nem káros a szervezetre? Kérlek benneteket, hogy akinek van tapasztalata írja le a fórumon. Köszi: Éva

#2 Eva1960 2009. 12. 07. - 17:38:31

Sziasztok! Most olvastam a Kiskegyed hátoldalán egy új csodaszerről az AHA Force 7 kapszuláról. Mi a véleményetek róla? Látom régebben már volt erről szó, de kiváncsi lennék rá, hogy azóta van-e valami újabb fejlemény. Szerintetek érdemes megrendelni, tényleg lehet tőle fogyni? Nem káros a szervezetre? Kérlek benneteket, hogy akinek van tapasztalata írja le a fórumon. Köszi: Éva

#3 kriszti1231 2009. 05. 22. - 08:36:15

Sziasztok!! Én megrendeltem ezt a "csodaszert"és sajnos csak most találtam rá a véleményetekre....Elég hülye dolog volt azthiszem. Sajnos nem találtam semmit rola elötte és hat gondoltam csak nme verik at igy az embrt.Majd kiderül még van 30 napom én visszaküldöm...Irjatok meg mary h most honapokkal késöbb mi a valtozas.

#4 viktoria2001 2009. 01. 14. - 20:29:57

Sziasztok! Köszönöm Mindenkinek az AHA Force-ról leírt tapasztalatait. Én ma kaptam meg a levelet. Annyira átlátszó az egész: postafiók, az előtte-utána képek, és persze annyit ehetsz amennyit bírsz. Ez már önmagában gyanús, és mégis azzal kacérkodik az ember hogy hátha bejön és ki kellene próbálni. Még egyszer köszönöm a fórumokon leírt tapasztalatokat, így nem dőlök be, már ki is dobtam. Nekem a név tűnt fel: Grimaldi. Honnan is ismerős? Hát a Monacoi herceg! Ha rákerestek a teljes neve: Albert Alexandre Louis Pierre Grimaldi ! Szóval innen a Pierre Grimaldi név, csak elé tették a doktort. Most hangolódok rá hogy elkezdek fogyókúrázni (8-10 kilót kéne leadjak), és azt hiszem maradok a kicsit nehezebb, de biztos hogy egészségesebb módszernél: kis odafigyelés hogy mit és mennyit eszek, és egy kis mozgás.

#5 fittsziporka 2009. 01. 14. - 10:52:26

Még valami! Utána néztem a céginfon a Bio4You-nak, ilyen nevű cég nincs bejegyezve Magyarországon a cégbíróságon. Megpróbáltam megkeresni cím szerint, így sem található. A telefonszám? Így igaz! Az sem köthető céghez, ugyanis nem létezik!

#6 fittsziporka 2009. 01. 14. - 10:25:00

Sziasztok! Én a napokban kaptam az AHA Force 7-ről tájékoztatót és persze megrendelésre buzdítanak. Én is kipróbáltam már másik terméket, a nevére sajnos nem emlékszem, kék kis gömböcskék voltak, és azt hirdették, hogy a gyomorban többszörösére duzzad. Ugyanúgy, mint ennél az AHA 7-nél, ott is azt írták, hogy pikk-pakk 1 hét alatt ledobod a kilóidat. Nos nem történt semmi, ráadásul még éhes is voltam tőle. Köszönöm, hogy akik megrendelték ezt a csodaszert, leírták tapasztalataikat, így megspóroltak nekem egy kis pénzt. Titeket is úgy találtalak meg, hogy a google-ba beírtam Grimaldi úr nevét. Róla semmi, csupán a fórumok, ahol mindenki azt taglalja, hogy átverés az egész. MIKOR HISSZÜK VÉGRE EL, HOGY TÉNYLEG ÁTVERÉS???? Üdv mindenkinek.

#7 zsuzsanna7 2008. 05. 05. - 17:48:02

Sziasztok! Én voltam olyan bátor, és megrendeltem AHA FORCE7-et. Semmit nem használt, és mint kiderült, szívpanaszokat is okozhat. Persze, mindez csak akkor derült ki, mikor már kézhez kaptam a "csodagyógyszert". Kockáztatva az egészségemet, 1 dobozzal beszedtem, eredmény semmi. :( :( . Visszaküldtem a megadott címre, mondván, pénzvisszafizetési garancia, -csomag felbontatlanul, azonnal stornózva, 2 nap múlva visszajött. Két hete elküldtem a másik címre Pestre az állítólagos központba, azóta se válasz, se pénz, semmi visszajelzés. :'(' DUDU

#8 vica75 2008. 01. 31. - 15:46:23

SZIASZTOK!KÉRLEK SEGITSETEK, MOST KEZDTEM EL AZ AHA FORCE 7 ET,OLVASTAM A TAPASZTALAITOKAT,DE SENKI NEM IRT POZITIVUMOKAT,TÉNYLEG NEM HASZNÁL????VISSZAKÜLDTE MÁR VALAKI??VISSZA TÉRITIK AZ ÁRÁT??? :'('

#9 Mery81 2007. 11. 12. - 16:59:49

Sziasztok! Kicsit eltűntem, de jó okom volt rá. Pedig már jó ideje, feltétlenül meg akartam nektek írni egyet s mást. A legutóbbi bejelentkezésem után pár nappal ismét elkeztem hízni, de ez még csak a kisebbik baj volt. Október utolsó hétvégéjén majdnem kórházba kerültem, ugyanis az emésztésem teljesen csődöt mondott. Végül egy pezsgőtablettás kúrával megúsztam, de a doki szigorúan figyelmeztetett, hogy lehetőleg ne szedjem tovább ezt a szemetet (AHA Forse7), mert több mint valószínű, hogy az blokkolja a normális anyagcserét. Napokig tartott, mire helyre jöttem. Megfogadtam a tanácsát, és a következő héten visszaküldtem a feladónak a bogyóit. Remélem, hogy visszatérítik az árát! Nagyon remélem, hogy a kezdeti sikereimen felbuzdulva, senki nem rendelte meg ezt az izét. Amennyiben igen, ezúton is szeretnék elnézést kérni, nem volt szándékomban félrevezetni senkit! Csak hát, én is alaposan be lettem húzva a csőbe... Hogy miért volt hatásos a szer az első héten, máig sem tudom, de bosszant, hogy így pórul jártam vele. Ez volt az első és az utolsó alkalom, hogy bedőltem egy fogyibogyó reklámjának. Mindenkinek kívánom, hogy a lehető legtermészetesebb módon sikerüljön lefogynia, kudarcok, és csalódások nélkül! Minden jót mindenkinek!! Méry

#10 tarab 2007. 11. 07. - 21:41:18

Sziasztok! Ma kaptam egy újabb csodaszerről szóló szórólapot, szintén a győri cégtől. A készítmény neve PETERSLIM. Hát, a mai estémet rászántam és utánna néztem az interneten! Mindenféle csodákat írnak róla-akár a többiről-, még "Tudományos vizsgálati jelentést" is csatoltak hozzá! Állítólag 2005-ben "Arany Oscar" díjat kapott a termék. Én sajnos semmit sem találtam erről, sőt még a híres Dr. Lamit fitoterapeutáról sem, aki állítólag tv. bemondó is volt vagy 3 országban! Tehát ismét találkozhatunk egy csalással! Ne dőljetek be! Csak azt nem tudom, hogy ha mindegyik ilyen csodákra képes, miért kell újabb és újabb készítményekkel bombázni bennünket! Szóval, maradjon továbbra is a kevesebb evés, kevés mozgással társítva, az nem vékonyítja a pénztárcánkat! Üdv. minden csodákban hívőnek!

#11 iIbolya55 2007. 10. 28. - 22:26:24

Kedves Lányok! Nagyon köszönöm a hozzászólásotokat. Remélem sok elkeseredett fogyni vágyót megkíméltünk egy nagy-nagy csalódástól.Az itt felsorolt érvek, nagyon is ésszerűnek tűnnek, érdemes elgondolkodnunk rajtuk. Én két hete kaptam meg a cég ajánlatát, akkor indítottam ezt a lapot. Én nem rendeltem, mert kb. három ilyen csodaszerrel már megjártam. Akkor nem rendeltem, de máris itt van az újabb ajánlat, egy másik csodaszer, a nevét meg sem jegyeztem mert az egész levél rögtön a kukában landolt, ahová való. Hogy ezeknek van bőr a képükön, hogy hetente újabb ajánlatokkal bombázzák az embert. Mindenkinek sok sikert kívánok, de valamilyen más módszerrel. Üdv. Ibolya

#12 Stefania3 2007. 10. 28. - 17:32:49

Sziasztok! Én nem rendeltem meg az AHA FORCE 7.-et ! 7 indok miatt. Nemrég kezembe akadt az AHA FORCE 7 prosija. Gondoltam utánanézek, mielőtt megrendelném,nehogy legyen valami egészség károsító anyag benne. 1.-A cég nem létezik,legalábbis nem találtam sehol. De már az is feltűnt,hogy miért postafiókot jelöl a cég a címe helyett. De ez csak egy. 2.-A hatóanyagokat megnéztem és nincs bizonyíték hogy valóban tartalmazná a prosin feltüntetett gyümölcsök azokat a hatóanyagokat amire hivatkozik. Nem tartalmazza a hatóanyagokat. 3.-A harmadik a kékmoszat bizonyítottan toxikus anyagot tartalmaz. Betiltották az alkalmazását. A szervezeten belül a lappangó ráksejtek burjánzását megerősíti vagy a már jó indulatú daganatokat rossz indulatúvá teszi. Tehát rák keltő anyag. Ezt a készítményt már csak ezért sem lehetne forgalomba helyezni. 4.-A negyedik a készítmény nagyon hasonlít a Fructa-ra. 5.-Az ötödik: Dr. Pierre Grimaldi nem létezik. Becsapás az egész. 6.- Visszaküldte már valaki a készítményt? Visszakapta a befizetett pénzét? Szerintem ez az egész csak arra megy ,hogy lehúzzák az embereket és utána a cég felszívódik. Hiába küldik vissza a dobozokat a megjelölt postafiókra. A csalódott emberek nem tudnak senkihez fordulni, hogy a pénzüket visszakapják. Ismeri valaki a céget?A pontos címét tudja valaki?A prosin a képek is árulkodóak.7.- Elötte-utána képekre gondolok. Egyik ember arcát sem lehet beazonosítani,hogy a változás bizonyított lenne. Egy túlsúllyos ember nem lesz topmodell vagy táncos fiú rövid idő alatt. Az egész prosi elég kezdetleges. Szóval senki ne dőljön be!!!! Szerintem hazugság. :d :)

#13 dorcsina 2007. 10. 27. - 20:24:54

IGEN! SAJNOS NEKEM IS EZ A TAPASZTALATOM! SEMMI EREDMÉNY! ISMÉT EGY NAGY ÁTEJTÉS AZ AHA FORCE 7 FOGYASZTÓ KAPSZULA. ÉN IS VISSZAKÜLDÖM, DE ABBAN NEM BÍZOM, HOGY BÁRMIT IS VISSZAUTALNAK. LEGALÁBB TANULTAM BELŐLE ISMÉT, HOGY EGÉSZSÉGESEN KELLENE ÉLNI, KEVESEBBET ENNI, TÖBBET MOZOGNI ÉS EZEK A CÉGEK NEM LENNÉNEK MILLIÁRDOSOK. SZIASZTOK!

#14 tarab 2007. 10. 27. - 19:52:11

Hát, sajnos én már több, mint 2 hete szedem, de semmi hatása nincsen! Sőt, elmondhatom, hogy szedem a szűztea C.L.A. kapszulát, a 4.3.2.1. női alakformáló és méregtelenítő reggeli és esti kapszulát, a méregtelenítő és fogyasztó talptapaszt, az ehhez csatolt napi 2db. kapszulát, mindezek eredménye egy nagy SEMMI! De lehet, hogy nem a fogyasztószerek hatásával, hanem velem van valami nagy baj! Én most úgy gondolom, visszaküldöm az egész felszerelést, legalább meglesz a Karácsonyi ajándékokra - persze, ha megérkezik - a pénzem! Minden fogyni vágyónak üdv. és kitartás! De a csodákban ne higgyünk!!

#15 Mery81 2007. 10. 25. - 09:38:43

Szia Ibolya és mindenki más is! Télleg eltelt egy újabb hét..., fel sem tűnt... :-D Változás az van, bár kicsit másmilyen, mint eddig. Kilók terén nem sok új történt, viszont centikben annál több!! Olyan ruhákat tudok ismét hordani, amelyek már nagyon régóta nem jöttek rám. A párom, és mások szerint pedig látszik is, főleg az arcomon. Én a súlyfelesleget amúgy egy figyelmetlen kozmetikusnak köszönhetem, aki tavaly augusztusban nem tiszta kézzel nyúlt az arcomhoz, és jól befertőzte. Januártól egy olyan A-vitamin származékot szedek, amelynek a hízás az egyik mellékhatása. Augusztusig 10 kilót szedtem fel, aztán az utolsó hónapban már nem azt a gyógyszert kaptam, mint addig, hanem egy ugyanolyan hatóanyagút, ami olcsóbb volt. Na ez egy hónap alatt újabb 10-et dobott rajtam. Képzelhetitek, mennyire frusztrált a helyzet, hogy nem jönnek rám a cuccaim. Ez alatt a két hét alatt hat kilót fogytam (a kenyeres eset három napot visszavett), és újra felvehetem a régebbi ruháimat is. Igaz még nem úgy állnak rajtam, mint anno, de majd annak is eljön az ideje. Remélem! Én egyelőre csak pozitívumokat tudok mondani az AHA-ról. Megrendelte még esetleg valaki rajtam kívül? Érdekelne, hogy másnak is segített-e valamit. Hamarosan újra jelentkezem! Sziasztok!

#16 iIbolya55 2007. 10. 24. - 13:46:14

Szia Méry! Újra eltelt egy hét. Van e nálad valamilyen pozitív változás? Üdv. Ibolya

#17 dorcsina 2007. 10. 23. - 12:32:04

Én is szedtem az AHA Force 7-et, 1 dobozzal (30) szem, egy deka nem ment le. Szintén átejtés, mint általában a többi fogyasztószer. Ne vegyétek, mert eddigi visszajelzéseim szerint senki nem fogyott tőle. Próbáltam utána nézni ki az a bizonyosDr Pierre Grimaldi neve mit takar, de sehol nem találtam semmit, csupán a kudarcok leírását a fórumokon, hogy nem történt fogyás, az AHA Force 7-től. Hát ennyi! Sziasztok

#18 jacqueline24 2007. 10. 20. - 10:42:26

Én is kaptam az AHa-ról tájékoztatót,és a garancián 30 napos visszaküldési határidő van írva.....

#19 jacqueline24 2007. 10. 20. - 10:35:50

Szép napot mindenkinek! Érdeklődni szeretnék h ki mit tud az AHA force7-ről?Mennyire egészséges?Milyen hatékony???? Minden információt szívesen veszek.Köszi

#20 Mery81 2007. 10. 18. - 15:50:16

Csak a magam nevében beszélhetek; ilyesmit nem okozott (legalábbis eddig), és a vizelet mennyiség sem lett sokkal több, mint eddig. De szerintem ez is, mint ilyen esetekben sok minden más is, szervezettől, és egyéntől függ.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: