Házipatika fórum: új csodaszer a piacon az AHA Force 7 - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

új csodaszer a piacon az AHA Force 7

#21 lidike49 2007. 10. 18. - 10:43:50

érdeklődöm, hogy (elnézést) hasmenést v. túl gyakori székelést nem okozot az AHA?

#22 Mery81 2007. 10. 17. - 15:52:37

ÓÓÓÓóóóóó!! Majdnem elfeledtem!! Mellékhatásokat eddig nem tapasztaltam, pedig aggódtam, mivel vérnyomáscsökkentőt, és pulzusszabályzó gyógyszereket is szedek. Ennek ellenére az AHA Force7 nem bolygatott meg semmit, a vérnyomásom jobb mint valaha, és teljesen jól vagyok! Pápá!

#23 Mery81 2007. 10. 17. - 15:49:40

Jó nagy szia mindenkinek! Eltelt a kritikus egy hét, és a zöldes kis csodabogyók még mindíg nálam vannak. És azt hiszem, nem is küldöm őket vissza. 10-én kezdtem el szedni, de csak pénteken indult be a hatása. hétfő reggel megdöbbenve észleltem a mérlegen, hogy 4 kilóval vagyok kevesebb. Ez talán nem sok, de ha belegondolok miket összeettem a hétvégén... hát!!! A lakodalmas menütől, a Mc-is kaján keresztül a csokin át a süteményig minden volt. És a legnagyobb poén az, hogy akármennyit eszek, nap végére max. 1,5 kilóval vagyok nehezebb, és másnap reggelre ez is eltűnik, sőt még több is. És már a ruháimon is észreveszem az eredményt, sőt a páromnak is feltűnt! :-D Viszont hétfőn kenyeret ettem, és ezt már nem vette be a szer, visszajött minden, amit addig leadtam. Eléggé meg voltam zuhanva, viszont mára megint minden a legnagyobb rendben van. Szóval, nekem úgy tűnik hatásos ez a trópusicsümölcskoktéldinamit, vagy mi a szösz. Ám még semmit nem szeretnék elkiabálni, de nagyon-nagyon remélem, hogy folytatni fogja áldásos hatását, és végre megszabadulhatok a nehezékeimtől. Senkinek sem javaslom, hogy most eszeveszetten tárcsázza a szállítók számát, de aki hajlamos a fogyásra, de eddig a jojo effektektől szenvedett, annak érdemes kipróbálni. Csak arra figyeljetek, hogy a meghírdettettel ellentétben itt nem egy hónap, hanem egy hét a visszaküldési határidő, ha mégsem válna be. Amennyiben négy nap után sem történik semmi érdemleges változás, szerintem küldjétek vissza. Tényleg lehet enni jó sokat, mert annál intenzívebben fogyaszt, csak a kenyérrel vigyázzatok! Zsemle, kifli - semmi baj vele, de a kenyér valamiért blokkolja a hatást. Ha lesz még miről beszámolnom, amit őszintén remélek, mindeképpen megíróm Nektek. És persze én is kíváncsi vagyok a Ti eredményeitekre! Addigis sikeres fogyást minden sorstársamnak!

#24 dorcsina 2007. 10. 17. - 11:57:58

Sziasztok! Én is ma kaptam az AHA Force 7-ről ismertetőt. Kérlek Mery81 ha bármilyen eredményed van, kérlek írd meg a fórumon. Nagyon jó lenne, ha többet tudhatnánk erről az új "csodaszerről"::) :) Köszönöttel dorina

#25 annak 2007. 10. 13. - 12:11:24

Hello, Mary! Engem nagyon érdekel, hogy mi lett az eredménye az AHA Force =-nek, el ne felejts minket tájékoztatni!!! Köszi! És sok sikert nekünk ;)

#26 Belmondo 2007. 10. 11. - 19:45:32

Kedves Olvasók! Azokat az embereket keressük, akiket érdekel a NAGY FOGYÁS című televíziós show műsor Norbival és Béres Alexandrával, és szívesen szerepeltek volna benne, de valami miatt nem tudták megvalósítani ezt. NE CSAK NÉZŐJE LEGYÉL, MÁSOK HOGYAN FOGYNAK LE! CSATLAKOZZ FOGYASZTÓ PROGRAMUNKHOZ, ÉS VALÓSÍTSD MEG VELÜNK KITŰZÖTT CÉLODAT! Nem akarunk áltatni: ez pénzedbe fog kerülni, erőfeszítést és kitartást követel majd Tőled, és önfegyelmet kíván. Amit kínálunk: - ingyenes és kötelezettség mentes tájékoztatás az érdeklődők számára - folyamatos és ingyenes orvosi konzultáció a program teljes ideje alatt - a legeredményesebb résztvevőket elismerésben részesítjük, és ezen felül együttműködést kínálunk fel számukra közös munkára. Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, küldd el fényképes bemutatkozó leveledet, motivációs levéllel együtt a következő címre: fogyi-klub@vipmail.hu

#27 iIbolya55 2007. 10. 11. - 08:05:55

Szia Méry! Köszönjük a hozzászólásodat, vagyunk egy páran akik már vettünk ennek a cégnek a fogyókúrás termékeiből, csak annak az a neve Bio Slimmer. Eddig még senki nem fogyott le tőle. Ha a siker elmarad, bátran küldd vissza a dobozt a többieknek is megtérítették az árát. Sok sikert, és várjuk a leveledet. Üdv. Ibolya

#28 Mery81 2007. 10. 10. - 20:55:28

Üdv mindenkinek! Szia Ibi! Nos, igen, én is kaptam tájékoztatót az AHA Force 7-ről. És meg is rendeltem. Ma kaptam meg a csomagocskát, és jövő hét szerdáig van ideje, hogy bizonyítson. Ha nem jön be, menthetetlenül visszaküldöm! Még sohasem szedtem be semmi ilyesmit, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy az első próbálkozásom milyen eredményt hoz. Ha lesz miről beszámolnom, megírom nektek! Addig is minden jót, és jó egészséget! Méry

#29 iIbolya55 2007. 10. 05. - 19:27:09

Kedves Ducitársaim! Gondolom nem én vagyok az egyetlen, akit felkerestek levélben, az új csoda fogyasztószet kínálva. Az AHA Force7 állítólag csodákra képes. Diéta, sport gyógyszer, erőfeszítések nélkül fogyaszt. Sőt! minél többet eszik, annál inkább fogy! Ezt írja a tájékoztató. Várunk mindenkit a fórumon, akinek hozzáfűzni valója van, esetleg kipróbálta már. Érdekelne, hogy mik az általános tapasztalatok, vannak e mellékhatások? Godolok itt: felfúvódás, gyomorégés, és egyebekre. Ha tapasztalatod van oszd meg velünk! Üdv. mindenkinek Ibolya

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: