Házipatika fórum: VIBRÁCIÓS TRÉNING! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

VIBRÁCIÓS TRÉNING!

#1 szalvi 2007. 11. 07. - 15:55:51

Láttátok a Nagy Fogyás tegnapi adását? Akkor azt is láttátok, hogy Alexandra csapata lelkesen használta a vibrációs kondicionáló gépet! Gyertek el és próbáljátok ki Ti is INGYEN! Budapest, X. kerület (Kőbánya) Kada utca 130. Szépségszalon. Bejelentkezés: 06-20-3-241-741

#2 monati 2007. 10. 16. - 15:00:18

Sziasztok! Kipróbáltam a vibrációs tréninget és merem ajánlani mindenkinek! Nem akartam elhinni,hogy 20perc torna ezen a gépen felér 1órányi normál edzéssel, de miután véget ért a 20perc azt sem tudtam hol vegyek levegőt.Úgy éreztem magam mintha végig ugráltam volna egy arobic órát. Tényleg nagyon jó dolog!

#3 szalvi 2007. 10. 06. - 16:28:30

Sziasztok! Tonic Vibe Pro. Teljes test vibráción alapuló professzionális kondicionáló gép!! Feszesít, formál, tonizál. Hatékony módszer fogyásra, cellulit problémákra. Formálja, erősíti a testet és az izmokat. Állóképességet biztosít, csökkenti a stresszt, növeli az erőnlétet. A hagyományos edzésmódszerrel ellentétben az izommunka 40% helyett akár a 100%-ot is elérheti. 10 percnyi edzés a Tonic Vibe Proval felér 60 percnyi hagyományos testedzéssel! Ahol kipróbálhatod: Budapest, Kőbánya (X. kerület) Kada utca 130. Szépségszalon Bejelentkezés: 06-20-3-241-741 Ingyenes kipróbálási lehetőség!!! Ha több infóra van szükséged írj! n.szilvus@freemail.hu

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: