Házipatika fórum: Szobabicikli kontra lovaglógép? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Szobabicikli kontra lovaglógép?

#1 edinalorant 2011. 04. 20. - 10:04:19

Miről is van szó pontosan? Egy ősi titok, amit több ezer japán nő használ azért, hogy megfeleljenek az ultra vékony Geishák páratlan szépségének. Egy alga, ami spontán módon növekedik a csendes-óceánban és a Japán-tenger mélyén. Tény, hogy a hatása ősi idők óta ismert! a koleszterin, cukorbetegség és az elhízás kezelésére használatos. Egyesült Államokban, Kínában és Japánban, ahol gyorsan fogytak és nem fosztották meg magukat semmitól Egy igazi élvezetté vált! vedd be étkezések előtt vagy napközben! Semmi különöset nem kell tenned, nem kell fogyókúráznod, nem kell semmilyen testmozgást űznöd fogyasztó hatása automatikusan megszabadít minden felesleges kilódtól, még akkor is, ha sokat eszel. És ez így lesz mindaddig, amíg ideális súlyod el nem éred. Ha célod elérted, szüntesd meg a kezelést. Megjegyzés: az eredmények véglegesek akkor is, ha leállítod a kapszulák szedését. Nincs rászokás, nincs hiányérzet, nincs másodhatás. Ez egy fogyasztó, fantasztikus kezelés amit a tengerből nyernek. Ultra karcsúsító tengeri moszatot tartalmaz, ami egy szempillantás alatt eltünteti: - a régebbi fennmaradt kilókat - a felesleges centimétereket - a klaszter zsírszöveteket - a párnácskákat (has tájék) - a lerakódott zsírt a csípőn - a rezisztens cellulitiszt, még a régit is (fenék, comb, karok) Az eredmény FANTASZTIKUS és végleges, 100%- ig GARANTÁLT. Az ára 6000Ft/doboz dr.lorant.edina@gmail.com

#2 donkenny 2011. 03. 09. - 21:51:40

Szia! Nekem van egy eladó, computerrel, szép állapotban, kihasználatlanság miatt:) z.kiss@t-email.hu

#3 judytta84 2010. 05. 04. - 13:30:23

Sziasztok! Van egy eladó csúcsszuper szobabiciklim. Belinkelem ahol megtaláljátok. http://www.expressz....detes-20261903/

#4 sterilboy 2009. 06. 11. - 12:00:29

Sziasztok :) Használt szobabiciklit keresek megvételre,kb 10000 ft-ig! Aki esetleg tud az irjon!

#5 zoknispagyi 2003. 09. 30. - 10:48:35

Szia Xtina! A zsírégetés (a szakik szerint) fél óra múlva indul be. Tehát minimum ennyit kellene kardio-tartományban eltöltened. Ha nem akarsz mondjuk egy órát biciklizni, akkor előtte kis ugrabugrával, temperamentumos tánccal "bemelegítheted" a tested. Szerintem az ilyen "hobbi" biciklizéstől nem fogsz hatalmas izomtömeget felszedni, ha ettől tartasz. A szép izmos láb meg ugyebár magáért beszél! Minden sportra, amit azért űzöl, hogy fogyj, az általános vélemény a minimum heti 3 alkalom. De diéta nélkül nem nagyon fog összejönni vagy csak nagyon pici eredményekkel. Viszont meglepődsz majd azon, hogy már 2 hét múlva sokkal feszesebb lesz a combod! És ha arra is figyelsz, hogy tekerés közben néha szorítsd a kormányt pl. 10 másodpercig, aztán elenged, újra szorítod, a karod is formásodik. Mondjuk nem a kritikus tricepsz, de hát arra más gyakorlatok vannak.

#6 xtina 2003. 09. 29. - 19:36:59

Szia Zoknispagyi! Én csak azt szeretném kérdezni tőled,hogy mennyit kell ahhoz tekerni(időben és sebességben)hogy ne izmosodjak,hanem fogyjak? És neked mennyi idő után látszott az eredmény?Illetve hány naponta kell tekerni a biztos fogyáshoz? Előre is köszi,Xtina

#7 2003. 09. 29. - 12:00:07

Köszi a jó tanácsokat, most már én is tekerek. H A J R Á !!! :p

#8 zoknispagyi 2003. 09. 29. - 07:57:54

Szia! Van, amikor a tv elé állítom és miközben nézek valamit, aközben tekerek. Van, amikor csak zene szól és annak ritmusának megfelelően tekerek, de egyik esetben sem megyek 30 km/h alá. 20 km-nél (de van amikor előbb) mindig felállok járkálni, mert nagyon zsibbasztó tud lenni a fenekedre nézve. Az is jó módszer, ha az órát nézed, h. már csak ennyit vagy annyit kell kibírni. Mást nem nagyon lehet csinálni, elég monoton, de mennyire hasznos! Kitartást neked.

#9 2003. 09. 26. - 23:55:23

Szia zoknispagyi ! Én most vettem egy szobabiciklit, hogy mától tekerni fogok, de elég unalmasnak találtam. Kérlek adj ötleteket, te hogy szoktál rajta edzeni, mit csinálsz közben, hogy ne unatkozz ?? :p Köszi

#10 zoknispagyi 2003. 09. 08. - 11:44:00

Mi Keravillban vettük kb. 20 e Ft-ért a mágnesfékes biciklit. Szerintem jó.

#11 intercat 2003. 09. 03. - 15:09:46

anno 19ezer Forintos szobabringát vettem a Tescoban azon kezdtem el edzeni. a napi használat során egy év alatt ugyan többé-kevésbé tönkrement, de nem bántam meg, hiszen lefogytam, ami szvsz megérte azt a 19e Forintot. lehet, hogy 50ért olyat kaptam volna, ami tovább bírja, de a szobabicikli elég unalmas, hosszú távon érdemes áttérni más edzésformákra. amúgy kisebb szervizelés után, amit a férjem megoldott, sikerült újra használható formába rázni a bringát, így egyszer-egyszer fel tudok ülni rá ma is, és a pulzusmérő szerint értékelhető az eredmény. a mérleg szerinti +30 kgról nem is beszélve!

#12 2003. 09. 03. - 09:32:18

Úgy értettem, hogy használtam szalag fékest, és csapnivalóan rossz. Egyszerűen használhatatlan. Ha van módod, próbáld ki egy konditeremben a mágnesfékest, majd egy olcsón árult szalagfékest a boltban.

#13 2003. 09. 02. - 13:38:03

Sziasztok! Eszter vagyok. Segítségeteket szeretném kérni: az RTL Klubnál dolgozom, ahol egy riportműsort szeretnénk készíteni, melyben segítséget szeretnénk nyújtani a fogyni vágyoknak, ill. olyan embereket is keresünk, akik semmi pénzért nem fogynának le. Segítségeteket is előre köszönöm. E.

#14 xtina 2003. 08. 27. - 16:57:27

szia Milli! Meg szeretném tőled kérdezni, hogy értetted azt hogy a szalagfékes semmire sem használható?Mitől jobb a mágnesfékes?

#15 2003. 08. 26. - 14:26:02

Viszont el kell, hogy keserítselek, egy lovaglógép áráért te elég béna bicajt kapsz, ami szalagfékes, és semmire sem használható. Legalább mágnesfékest fegyél, és mindenképp próbáld ki. Én lovaglót már láttam 15-ért is, jó bicajt meg inkább 20, de 30, sőt, a legjobbak 100 irányában vannak. Viszont ennyiért már én sem vennék.

#16 zoknispagyi 2003. 08. 26. - 14:16:02

Szobabiciklit vegyél. Én 20 perc alatt szoktam 10 km-t tekerni, nagyon jó, Polar órával mérve ez kb 350 kcal. A karodat meg súlyzóval formáld. Szerintem ilyenkor a hasizmodat is használod. Szakadni fog rólad a víz, úgyh. biztos lehetsz benne, h. működik a zsírégetés.

#17 intercat 2003. 08. 26. - 12:08:06

szobabicikli. elsősorban ne az legyen a mérvadó, hogy mit edz, hanem a zsírégetés mértéke (igaz, a bicikli is edzi a hasat). a lovalógépen nagyrészt anaerob tartományban fogsz edzeni, fárasztóbb is, a bicikli sokkal inkább kímél, jól változtathatóak rajta a nehézségi szintek, és kezdőknek is ajánlott, mert nem túl komplex és mindig az aerob tartományban tudsz maradni vele (persze azért oda kell figyelni rá pulzusméréssel). én az első évben csak biciklizéssel 10 kg-t fogytam :)

#18 xtina 2003. 08. 26. - 11:48:26

Lécci valaki írjon!Főleg azok véleményét várom,akik maguk is használták valamelyiket,ugyanis nem tudom eldönteni melyik lenne számomra a jobb választás!Ha van ötleted írd meg lécci :) !!!!!!!!!

#19 xtina 2003. 08. 25. - 15:10:17

Senki sem ír :'( ?

#20 xtina 2003. 08. 25. - 14:19:15

:s a kis arc nem tudom hogy került ide, hogy-ot akartam írni :)

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: