Házipatika fórum: Új antioxidáns flavonoid - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Új antioxidáns flavonoid

#1 fzlvivi 2009. 09. 27. - 21:01:13

Sziasztok Nem hittem sosem...a "csodaszerekben". Az elkeseredés vitt rá, hogy kiprobáljuk a flavon kidset, a gyerekeimnek 6 honapja adom. Egyáltalán semmi bajuk., remélem az influenzát sem kapják el. Tudni kell, mielott nem szedték 1 hét betegség, 1 hét ovi... Betegségben az unnepek,,,stb..Tehát mindent osszeszedek, amit csak lehetett. Tudom ajánlani mindenkinek, aki megteheti szedje maga is. Én ugy vagyok, hogy a gyerekeimnekmegveszem, mert ebbe tudom 100% természetes anyag van...a gyogyszertári vitaminokban, meg ki tudja. Rátaláltam 1 oldalra ahol pillanatok alatt meg is tudom rendelni. www.vitamintar.hu Megéri kiprobálni., én nem csalodtam.

#2 biozsuzsy 2008. 02. 13. - 22:32:29

Rendkívül fontos tudni, hogy az antioxidánsok nagy részét a gyomorsav tönkre teszi, így kb. csak 10%-a hasznosul, persze, ha a felszívódás teljesen rendben van. Ezért forradalmian új megoldás született! A Max flavonoid spray formában kapható, így a hatóanyagok a szájba fújva, a nyálkahártyáról azonnal felszívódnak 100 %-ban. Az ereken keresztül azonnal bejut a véráramba. 2 perc alatt csökkenti az éhségérzést. A száj pH-ját is helyreállítja. Emelett a szervezetben számos jótékony hatással bír. A legkorszerűbb jelenleg ma a piacon. biozsuzsy@freemail.hu

#3 Andi05 2008. 02. 07. - 12:53:01

Szeretném Önökkel megismertetni egy új magyar terméket ami 2005 óta van a piacon ez a Flavon max,Flavon kids gyermekeknek nagyon jó immunerősitő és étványjavitó valamint a legújabb termék a Flavon max+t amit veszélyeztetett komoly igénybevételnek kitett felnőtt emberek számára hozták létre.A táplálékkiegészitő OÉTI engelyellyel rendelkezik az anyag tisztaságát minőségét Dr Dinya Zoltán Prof.ellenőrzi.Saját magam és családom is fogyasztjuk.Amennyiben érdekli Önöket nagyon szivesen bemutatom.tel:06-20/9748-717,valamin t veghistvan@rubicom.hu :) Véghné Andrea

#4 biozsuzsy 2007. 11. 13. - 21:09:00

Kedves Myrtil! A Max flavonoid 9 november 20.-tól kapható. A http://www.bionet.hu/life oldalon bővebben olvashatsz róla. Ott megtalálod az elérhetőségemet is. Ha kérdésed van szívesen válaszolok. Figyelmedbe ajálom az SPA gépet, melyre nagy szükséged lenne a kemotherapia alkalmával a szervezetbe bejutott mérgek kitakarítása miatt.

#5 mirtyl 2007. 11. 12. - 19:24:56

Üdvözlöm! Érdekel részletesebben a termék.Jelenleg a Flavin 7 prémiumot használom. Mellrákos vagyok, kemoterápián veszek részt jelenleg. Köszönöm mielőbbi válaszát!

#6 biozsuzsy 2007. 10. 25. - 21:28:53

Rendkívül fontosnak tartom, hogy tudassam minden érintettel, hogy sikerült -egyedülálló technológiával- előállítani a FLAVIN 7-nél sokkal magasabb antioxidáns szintű terméket, melynek neve: MAX FLAVONOID 9 A Flavin 7 antioxidáns statusa 15.3, míg a Max Flavonoid 9-nek az antioxidans statusa 86. A termék napokon belül megjelenik, és csak megrendelésre kapható. biozsuzsy@freemail.hu

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: