Házipatika fórum: Gyógyszerbeadás babának - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Gyógyszerbeadás babának

#1 srgkata 2017. 12. 21. - 09:56:26

Ha van valakinek hasonló kérdése, akkor lehet gyermekorvostól is kérdezni (ingyen) a protexin orvos válaszol rovatában. Nagyon kedves a doktornő és mindenre válaszol.
sing

#2 addalk 2017. 05. 30. - 12:16:15

Én nem mertem cumiba adni mert féltem hogy átszokik ha rájön hogy ez kényelmesebb mint a szoptatás :) lefejtem tejet bele a Restore és kiskanállal adtam. Olyan ügyesek így is meg tudják inni. Persze ment azért mellé is :D

#3 saranagy 2012. 09. 16. - 10:37:55

Üzenet megtekintéseIdézve: andifeher - Dátum: 2011. július 14. - 18:37:00

Szia! Én restoret (por állagú) egyszerűen hozzákeveztem az anyatejhez és megitta :)

Sziasztok!

Én a Colief cseppeket teszem anyatejbe és azt adom mielőtt szoptatnék, és kiskanálból szoktam neki adni, nagyon ügyes kiissza, bár azért kötök rá pártedlit mert mellé is megy néha.

#4 andifeher 2011. 07. 14. - 18:37:00

Szia! Én restoret (por állagú) egyszerűen hozzákeveztem az anyatejhez és megitta :)

#5 tevama 2010. 11. 15. - 01:33:19

Sziasztok! Nekem is 10 hónapos a babám, szerencsére nem volt rá túl sokszor szükség, de ha mégis(fogzásnál), mi is a panadol bébis fecsivel adtuk be neki a gyógyszert. Nálunk nem okozott gondot a gyereknek. Az a titka, hogy nem a nyelvére kell nyomni a gyógyszert, hanem a nyelve mellett, és akkor nem tudja kiköpni. Na meg persze nem belespriccelni kell neki, hanem szépen lassan, mert félrenyel szegény. Sok sikert hozzá, és mielőbbi gyógyulást!

#6 kkriszti24 2010. 11. 12. - 13:18:33

Ez jó módszernek tűnik, de az én kicsim még csak anyatejet kap.. Erre valami ötlet?

#7 tmarina 2010. 11. 09. - 14:04:21

Nálunk a csokis danette puding az, amivel bármilyen gyógyszer lecsúszik a kislányom torkán. :)

#8 tibibp44 2010. 09. 27. - 14:07:41

Ez sokszor nálunk is okozott gondot, volt hogy elmúlt, újra előjött, egyszer bevált máskor nem.. Folyékonyat próbálj valami kajába vagy esetleg anyatejbe keverni, vagy gyümölcslébe, ami elnyomja az ízét, hátha úgy elfogyasztja.. esetleg a panadol v nurofen adagolójával bespiccelni a szájába.. mondjuk ez nálunk sose működött mert fuldoklott és/vagy kiköpte, de többektől hallottuk, hogy nekik meg bevált..

#9 evikismama 2007. 10. 29. - 10:28:17

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Majd' 10 hónapos kislányomnak egyszerűen nem tudom beadni a gyógyszert. Illetve némi erőszakkal (értem ezalatt a lefogást :| ) nagy nehezen beadom.... ....amikor is az összes a ruháján landol. Mindegy, hogy milyen gyógyszert adok neki, vitamint, vagy antibiotikumot, ugyanez a helyzet. Azt gondolom talán azért van ez, mert nagyon szopimániás a lányzó :d Mindenesetre nagyon kellemetlen helyzet, kérem, akinek van valami trükkje ossza meg velem! :) Előre is köszönöm! Aggódó anyuka :)

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: