Házipatika fórum: Egyél rendesen! Vagy visszajonnek a kilok! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Egyél rendesen! Vagy visszajonnek a kilok!

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:12:40

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 skk4711 2014. 05. 03. - 11:59:17

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 naplany 2013. 02. 04. - 16:00:36

Sziasztok! Fogyitabletták helyett én a Foreverslim otthoni zsírbontót ajánlom, nekem nagyon bejött, sokat fogytam vele! konkrétan -1 konfekcióméretnél tartok! :)

#4 puncs5 2013. 01. 09. - 16:21:38

Ha megbízható fogyikapszulára vágytok,akkor csak javasolni tudom,amit mi is kipróbáltunk. :) Szenzációs eredményeket értünk el családon belül is!!! :) Nagy kiszerelés,kedvező ár.
http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
sing

#5 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:55:35

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta4

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#6 s.kriszta 2009. 04. 27. - 20:17:03

Szia Crusoe! Igaz már rég irtad le a fogyokúrát, remélem még látogatod az oldalt és meg fogod kapni az üzenetemet. 1 kérdésem lenne csak a Nővérke nevét és rendelési helyét szeretném megkérdezni? ha lehetséges megírod nekem. Előre is köszönöm (E-mail cimem: s.christina83@freemail.hu)

#7 xanduska 2008. 08. 28. - 09:36:06

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Én egy 18 éves, gerincműtött lány vagyok. ( egy platina támasztja a gerincemet.) A műtét után felszedtem kb 12 kilót, ami egy kissé zavaró. :S A legtöbb felesleg a hasamon van és ettől szeretnék vmilyen módon megszabadulni A baj csak az, hogy hasizomgyakorlatot ill. erősítést nem szabad csinálnom a gerincem miatt. Próbáltam kevesebbet enni, de ettől a felesleg megmarad. Sok helyre írtam már, de nem nagyon kaptam választ, úgyhogy ha valaki tudna ajánlani egy jó módszer, nagyon megköszönném!! :)

#8 hjozsef1 2008. 08. 24. - 17:48:01

Nagyon sokféle fogyókúrás módszer létezik, ezek többé-kevésbé használnak is a kúra ideje alatt. A gond csupán akkor kezdődik, ha abbahaggyuk a fogyókúrát, mert azt gondoljuk, leadtuk a súlytöbbletet. Ezért szokott előfordulni, hogy nagyon sokan visszahíznak. A nehezen leadott kilókat újból felszedjük. Mit lehet tenni? Nem akarom megvádolni a fogyókúrás termékeket gyártó cégeket, de bizony van aki (tisztelet a kivételnek) rászoktatja a fogyasztókat a saját termékeikre és ezeket folyamatosan kell fogyasztani, különben visszahízik. Vannak ilyenek is, de józanul belegondolva, ki hiszi el, hogy amit esetleg 5-10 év alatt felhalmoztunk, attól majd pár hónap alatt megszabadulunk? Ilyen nincs, vagy legalábbis anélkül, hogy a szervezetünk ezért ne büntetne meg. Mert előbb-utóbb megérezzük a fogyókúrák hatását: tápanyaghiány stb. Engem Tóth Gábor független előadásai (nonprofit cégnél dolgozik, így nem befolyásolják) győztek meg, hogy az egészséges táplálkozás és mozgás a legfontosabb. Vannak akik öröklik az elhízásra hajlamosságot, de akinek nincs ilyen problémája, az biztosan le fog tudni fogyni, ha odafigyel a testmozgásra és táplálkozásra. Az előadások meghallgathatóak itt: http://www.vitaminba.../toth_gabor.php A rendszerességet emelném még ki, mert csak akkor lehet maradandó és hosszútávú eredményt elérni, ha kitartóan és rendszeresen étkezünk, mozgunk. Eleinte nehéz, mert nem szoktunk hozzá, de a későbbiekben ez az életvitel általánossá és megszokottá válik. Sőt, talán rosszul fog esni, ha kimarad egy-egy edzés, vagy nehéz, zsíros ételt kell megenni.

#9 mattersdorferne 2007. 01. 30. - 10:38:13

Szia Crusoe! Látom nagyon régen jártál a topikon. Nagyon jó lenne ha visszatérnél, mert én megfogadtam a tanácsaidat és elkezdtem aszerint étkezni, így szépen lassan fogyogatok is. Kiváncsi lennék a továbbiakra is. Ha volnál szíves nekem is megadni a nővér telefonszámát. Vagy valaki, aki tudja már. Köszönöm. e-mail: mattersdorferne@citromail.hu

#10 2007. 01. 06. - 19:52:06

Szia! Elég rég írtad ezt a levelet a honlapon, de azért megpróbálkozom, hátha még azóta is rendszeresen látogatod.Szóval írtál errőla testsúly csökkentő étrendről, ha van rá mód akkor leírnád nekem hogy működik mert nagyon érdekelne. Előre is köszönöm a segítséged!! Niki

#11 2003. 11. 04. - 06:50:53

Szia Maddi! Megkaptam, köszi!

#12 maddi 2003. 11. 03. - 21:08:23

Szia Silviask! Tudom, nem tőlem vársz választ, csak annyit szeretnék mondani, hogy én elküldtem. Remélem, megkaptad. Magdi

#13 2003. 11. 03. - 08:50:17

Szia! Még korábban én is kértem a nővérke számát :$ elküldenéd nekem is? Köszi:

#14 2003. 11. 02. - 21:21:31

szija mindenkinek! kifejezetten neked Crusoe! azt mondhatom magamról, h évek ota olvasom a hazipatika ezen forumát, és MOST rávettem magam, h regisztráljak. mindezt azért, h megkérjelek Crusoe, ha nem lenne gond, elküldenéd nekem is a dietetikus nővér elérhetőségeit? /moszatt@freemail.hu/ bár az ország túlsó feléből irok, de szeretném felkeresni. nagyon szépen köszi mindenkinek hatalmas kedvet a fogyihoz, és kitartást! {H}

#15 2003. 11. 02. - 13:25:12

Hali! Elkuldtem nektek amit kertetek.. ha nem jonne meg, irjatok! :) Crusoe

#16 horeka 2003. 10. 30. - 12:00:59

Szia Crusoe! Gratulálok a fogyásodhoz, és köszönöm, hogy megosztottad velünk a dietetikustól tanultakat. Szeretnék én is elmenni hozzá, el tudnád küldeni az elérhetőségét a horeka@freemail.hu címre, és hogy kb időben-pénzben mire számítsak. Nagon szépen köszönöm előre is és további sok sikert kívánok!!

#17 2003. 10. 28. - 21:02:10

szia Crusoe! Az emilemet anevemre kattintással megtudod.Arra küld el légyszives. Most olvatamvalahol,hogy az izomtónusból meg tudja a hozáértő állapitani a helyes étrendet. Biztos ezt alkamazza az a nővérke is. Nagyon ügyes vagy . :d Gratula neked. Már én is szeretnék ott tartani ahol te. De még mesze járok.Majd igyekszem,hogy utolérjelek. ;) Szia És köszike. bobecs.

#18 2003. 10. 28. - 18:07:07

Szia Bobecs, Hova kuldjem a szamat? Igen kicsit kevesebbet jarok mostanaban ide, de meg tartom magam a kurahoz... kisebb megszakitasokkal :) Most voltam peldaul szulinapi bulin.. torta, bor.. meg ilyesmi :) aztan 1 masik bulin.. 3-4 napig megszegtem, visszaestem 2 hettel azelotti sulyra (+2-3 kg) de 2 nap alatt ujra visszaalltam, szoval megy minden rendben.. most megint 88kg alatt vagyok Crusoe

#19 2003. 10. 24. - 18:33:06

Kedves Crusoe! Nagyon eltűntél! Szeretnémha elküldenéd nekem a nővérke telefonszámát.Ketten is meglátogatnánk. KÖszönettel bobecs.

#20 2003. 10. 22. - 10:59:11

Valaszoltam ra, gondolom megkaptad:)

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: