Házipatika fórum: Egyél rendesen! Vagy visszajonnek a kilok! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Egyél rendesen! Vagy visszajonnek a kilok!

#41 2003. 10. 01. - 22:25:41

Gykcs! Nemtudom honnan veszed hogy ez 5 hetes... ez 1 eves (minimum)! Magdi! Nemtudom melyik levelrol beszelsz.. most neztem meg, perpillanat nincs 1 uj levelem sem, eppen mindre valaszoltam:) Ui.: Eppen keszul a(z uj) weblapom, aki kivancsi megnezheti:) bar meg csak felkesz allapotban van:) http://free.x3.hu/mikael

#42 2003. 10. 01. - 20:26:32

Jó estét! én most léptembe frissen avatot új vagyok, elolvastam amit írt(ál) a növér által összeállított étrendről és érdekelne. Sajnos a 23 év alatt felszedtem kb.15 kg-ot ami most az utóbbi években felgyorsult (lehet, hogy a koromnál fogva) alakult így.DE NAGYON ZAVAR!Igaz én sem mozgom egyáltalán.Egy kicsit lusta vagyok hozzá de talán kedvet kapok mások által elért eredmény láttán.Azt hiszem megkezdem ezt az 5 hetes fogyi kúrát is. Köszönöm a segítséget: gyemi

#43 2003. 10. 01. - 14:20:07

Köszi Erikike! Te megkapod a leveleimet? Lehet,hogy az én levelezőm is szórakozik,mert a kis barátnőmazt írta,hogy már három levelem nem érkezett meg. Pusza és írjál!!!!!

#44 maddi 2003. 10. 01. - 14:09:51

Szia Crusoe! Írtam mail-t, légyszi jelezz, ha megkaptad, mert idétlenkedik a levelezőprogramom. Nem vagyok biztos abban sem, hogy elment, pedig az elküldött mappában van a levél. Köszi: Magdi

#45 eriki 2003. 10. 01. - 12:02:45

Szia Bobecske! Itt egy tönköly-ös kenyér recept: http://www.fogyipati.../pekmuhely.html Üdv: Eriki

#46 2003. 10. 01. - 09:05:10

Crusoe! Én Egy jó kis tönkölyös vagy rozsos kenyér receptet szeretnék tőled kérni emilben.Van sütőgépem,és leszeretném porolni.Hátha van bevált recepted.nekem ezek az egészséges kenyérkék mindíg nagyon csúnyácskák lettek.Ígaz nagyon finomak.Denem tudtam szépen szeletelni,ezért volt olyan,hogy egy kicsit nagyobbra sikerült :$ Köszönöm a segítségedt.Régóta olvasgatlak és nagyon becsülöm az igyekezetedet. Szép napot mindenkinek.Jó és ügyes fogyózást. bobecs.

#47 Vmaya 2003. 10. 01. - 02:58:22

Kedves Crusoe ! Kérlek küldd el " Rozi" dietetikus elérhetőségét (telefonját, címét), nagy szükségem van rá. :( 100 felett vagyok !! :'( email: kukori@mailbox.hu Köszönöm :) Vmaya

#48 2003. 09. 29. - 07:48:19

Szia! Köszi a bíztatást! Mennék én szívesen, ha nincs túl messze a dietetikus. Én Fővárosi leány vagyok, de lehet, hogy vidéken is felkeresném, ha tényleg olyan mint mondod.

#49 2003. 09. 28. - 10:14:13

Ugy egyebkent eszembejutott, nem tudom hogy leirtam-e korabban, de a dieta melle kell 1-2 dolgot csinalni: 4-5 naponta kell inni vmi meregtelenito teat, bar en ezt mar 1-2 honapja elhagytam, lehet hogy hiba... de az elejen ittam, pfuj de keseru:( ajanlott napi 1 narancslet inni (1-2 narancs 1-1/2 citrombol + vizbol), finom:) es soksok folyadekot.. napi 2 litert minimum es a bor regeneralodas miatt vitamint (soreleszto tablettabol elso 2 hetben 4x2-et aztan 3x2) Crusoe

#50 2003. 09. 28. - 10:09:23

Szia Silviask! Ket dolgot szeretnek mondani neked: 1. Ez az 1400as etrend amit itt lattal ez egy szemelyre szabott etrendje volt anyamnak, lehet ha elmennel a dietetikushoz egesz mast allitana ossze meg az is lehet hogy tobbet! es egesz mas kajakbol lenne osszeallitva... Mindenkinek a taplalkozasaban vannak egyedi dolgai (tejerzekenyseg, mas vizvisszatarto ertek peldaul) es ezektol erosen fugg, hogy milyen etrendet csinal a nover... szoval nem garantalt hogy hatni fog neked, hacsak nem ugyanazok a parametereid mint neki mikor elkezdte (a legfontosabb talan ez a nehany: 93-94 kilo volt ha jol emlekszem es 173 magas, tejerzekeny, 48 eves, es no...) 2. Ha a kaloria mennyisege megfelel neked akkor ne aggodj, egyebkent mar korabban leirtam, hogy van akinel ugy kezdodott a kura, hogy 8 kilot hizott es csak utana kezdett el fogyni, es fel ev utan o is mar -15-nel allt! de ha nalad is igy lenne javasolnam hogy mindenkepp menj el egy dietetikushoz (ha tudsz akkor a Rozihoz), hogy pontosabban beallitsa az etrendet mert nehanyszaz kaloria is szamit sokat! akar pluszban akar minuszban! Nem veletlen az az 1 ora amit nala kell tolteni, kikerdez minden etkezesi szokasodrol, megmeri a testzsir %-ot van erre vmi elektromos kutyuje, es elmondod az esetleges gondjaidat (anyagcserezavar, tejerzekenyseg.. ) ami bezavarhat a dietaba, es ez alapjan fogja varialni az etrendet. Crusoe

#51 2003. 09. 28. - 09:59:51

Szia, elkuldtem neked a szamat es nevet.

#52 szima 2003. 09. 26. - 09:41:29

Szia Crusoe! Szeretném elkérni tőled a dietetikus nevét címét, kérlek írd meg privátban. Köszike, szima e-mail: sz.manka@mailbox.hu :)

#53 szima 2003. 09. 26. - 09:37:43

Szia Crusoe! Érdekelne a dietetikus neve, címe, kérlek írd meg privátban. Köszike előre is, szima sz.mankavmailbox.hu :)

#54 2003. 09. 25. - 22:54:50

Szornyen hangzik a ket het, de meg a havi 3 nap is (gondolom, egyfolytaban ertetted). En az egy napot is gyakran csak nyugosen birom ki, es mar azt tervezem sokszor, masnap reggel milyen fincsi reggelivel jutalmazom meg magam ;). Koszi a linket, inkabb az erdekene, hogy aki mar probalta ezt a tiz napig tarto verziot, az tulelte-e es ha igen, hozott-e latvanyos 'tisztulast'...(Allitolag minden nagyon szepen rendbejon tole - pl. bor...) De koszi azert :). Hajra mindenkinek!!

#55 2003. 09. 25. - 20:48:51

Szia maddi! köszönöm a bíztatást. 3 kg jött vissza két hét alatt :'( Minden nap gyalogolok, heti 3x 20 percet tornázom. Még nem bírok többet, de majd szépen lassan belejövök. :)

#56 2003. 09. 25. - 20:44:39

Szia! A léböjt kúrákról többet olvashatsz a www.elixir.hu-n. Vannak ismerőseim, akik félévente kéthetet léböjtölnek, engem még eddig nem vitt rá a lélek. Ha nem érzed szükségét, és nincs belső hang, szerintem ne csináld.Viszont, ha szoktál egy-egy napot, akkor maradj annál, esetleg egy hónapban egyszer feltornázhatod 3 napra. Tudod szoktatás, méregtelenítés, majd újra jöhet a szoktatás.

#57 2003. 09. 25. - 16:15:45

Sziasztok!! Parszor mar logtam errefele (a depreszionak es foleg a megvaltozott eletkorulmenyeimnek "koszonheto") plusz kiloim ledolgozasanak utolso stadiumaban. Latom, sokan vannak az akkoriak kozul, orulok hogy az elegedettek topikjaban idozik legtobbjuk :d . Nem is tudom, melyik topikba kellene/kellett volna eloszor postolnom, hm, ezt valasztottam. A csodabogyokrol azt mondanam: szerintem is feleslegesek, a hosszutavra berendezett egeszseges eletmod (mozgas+ertekes etelek) a nyero formula. Kerdesem is lenne: olvastatok valah is arrol, hogy felevne igazandibol szuksege lenne a szervezetnek egy 10 napos lebojtkurara?? :| En eddigi olvasmanyaim alapjan max. heti 1 lenapot fogadtam el egeszseges sztenderdnek - de ezt sem feltetlenul minden heten kovettem, a sok elvont asvany so miatt. Szerintetek valoban egeszseges lehet ez a 10 napos meregtelenito 'ivaszat'?? Van, aki kibirja?? Igaz, azt is irtak rola, hogy ehhez el kell vonulni egy maganyos helyre...maskulonben a bojtolo kiehezett verfarkaskent tamadna etkezo felebarataira :d :p . Plusz kerdes: mar regota torom rajta a fejem, hogy mi lehet az oka annak, hogy a dekak (neha 1 kilo is :s)ugrandozik a merleg szerint, fol s le. Lehet a folyadek? De ha iszom naponta vagy 2 litert, s elsosorban gyogynovenyes asvanyvizet... Lassu emesztes folytan odabent varakozo salakanyagok?? Na de szinte kilora merhetok?? Koszi - ja, ha tudtok valami emesztest serkento csodaszert, ami hatasos, megkoszonnem Olvastam a masik topikban a lenmagrol. Csak esti szedese hatasos? Na hosszu voltam, bocsanat!! :$ :$ PS: 'lost', de csak mert azelozo accountomat lvesztettem...szoval nem lelkileg lost lennek...kopkopkop...

#58 maddi 2003. 09. 24. - 18:06:51

Szia Silviask! Szerintem ne ess pánikba. Ez az első. Kérdéseim lennének: mennyi idő alatt, és mennyit híztál? Mióta csinálod az 1400-ast? Már bocs, de nem fog megjönni véletlenül? Mert hogy lehet 1001 oka annak, hogy aktuálisan híztál egy kicsit. Tornázol? Ha igen, mióta? Nem lehet, hogy izmosodsz? Az köztudomású, hogy az izom tömege nagyobb, mint a zsíré. Azt hiszem, kiokoskodtam magam. Fel a fejjel, biztos nincs gáz. Üdv: Magdi

#59 2003. 09. 23. - 19:00:54

Szia! Valami gáz van! Csinálgatom az 1400-ast már eszem este is és híztam :| mit csinálok rosszul? Most abba kell hagynom az esti kajákat?

#60 2003. 09. 19. - 16:10:44

Emailban leirtam, hogy erheted el... Crusoe :|

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: