Házipatika fórum: Pajzsmirigy probléma? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 12 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Pajzsmirigy probléma?

#1 liliabraham39 2015. 03. 20. - 14:17:31

Nekem is pajzsmirigy-alulműködésem volt, de a Mens Mentisben meggyógyítottak. Alaposan kivizsgáltak, majd beállították a megfelelő mennyiségű gyógyszeres kezelést, amit alig kellett korrigálni. Csak ajánlani tudom!

#2 babi58 2012. 07. 29. - 07:39:52

Szia Kelekotya!
Hogyan haladsz a vizsgálatokkal?
Július 13-án, pénteken megműtöttek végre! Ahhoz képest, hogy tavaly augusztus vége óta vártam a műtétre már ideje volt túlesni rajta. Szobatársaim, akiket szintén aznap műtöttek 4 nap után hazamehettek. Nálam szinte eltűnt a kalcium szint, zsibbadtam, görcsöltem. Nyomatták is belém rendesen a kalciumot és gyógyszert. 10. nap jöhettem haza. Kiszedték a teljes pajzsmirigyem, mivel olyan nagyok voltak már a göbök.

#3 babi58 2012. 07. 29. - 07:35:01

Idézve: kelekotya18 - Dátum: 2011. december 01. - 15:25:01

Igen sajna Pesten így mennek a dolgok.Az ember azt gondolná,hogy nagy város és könnyebben mennek a dolgok de nekem az a tapasztalatom,hogy vidéken könnyebb,mert nincs sok választási lehetőség itt meg egyik keni a másikra.A nőgyógyász szerint a háziorvos dolga és fordítva...Hát most kezdem az elején,elmegyek laborra aztán futok tovább de nem hagyom magam,mert érzem,hogy vmi nincs rendben és nem hiszti!Na ennyi erről!Köszi a segítséget és drukkolok!!!

#4 rockcsirke 2012. 06. 29. - 14:38:14

Szia Irisz850! Egy mondat , ami megragadott a hozzászólásodban, ami miatt válaszolok neked. Idézlek" Már amit lehetett mindent megtettem". Nos ha ez így lenne a változás sem váratott volna magára. Egy pár szóban a saját problémámról, ami hál istennek már a múlté. Pajzsmirigy alulműködésben szenvedtem ami izomfájdalommal, végtagzsibbadással és székrekedésekkel járt együtt. Gyógyszerek tömkelegét beszedtem, de az eredmény váratott magára. Végül egy ismerősömtől, akinek a migrénes fejfájásában segítettek kaptam egy természetgyógyász rendelő címét. Rá kellett, hogy jöjjek létezik természetes út is a gyógyuláshoz. Először nem tudtam, de igazán talán nem is akartam azonosulni a módszereikkel. Gyakorlatilag az életemben először tartottak reális képet-tükröt elém, amit nem is volt olyan egyszerű elfogadni, hát még együtt működni vele. A kezelések a módszert és Őket igazolták. Eleinte elég sok volt a beszélgetés része, később már a testi kezeléseken volt a hangsúly. Általában ezek masszázs, talpkezelés, testharmonizációs kezelések formájában történt egy egyiptomi gyógymód keretén belül. Ezek közben több felismerésen mentem keresztül, amik az egész életemre hatással vannak. Egy olyan gyógymódot ismertem meg ami abszolút természetes úton működik. Legszívesebben mindenkinek ajánlanám, de csak ha tényleg változást szertnél és ha hajlandó vagy változtatni az életeden úgy érdemes belekezdeni. Üdvözlettel:rockcsirke

#5 olahl_9 2012. 06. 26. - 20:27:35

Sziasztok valaki megtudná nekem mondani hogy pajzsmirigy betegségre a Jodis ásványvizet Debrecenben hol tudom megvásárolni?

#6 kiraly4750 2012. 04. 02. - 14:11:59

Sziasztok! Ha valakit érdekel, és elfogadja az étrendkiegészitöt amit a pajzsmirigy túltengésre vagy alulműködésre állitott össze a cég. Egyensúlyba hozza a pajzsmüködést.. http://www.flavin7-t...reszletes=17140 http://www.flavin7-t...reszletes=17141

#7 irisz850 2012. 02. 22. - 16:46:07

Sziasztok! Betegségemről szeretnék Tőletek kérdezni! Pm túlmüködést állapítottak meg 2010-ben és egy hónap múlva megkaptam az izotópot.Azóta pokol az életem. Tudja e valamelyik betegtársam, hogy az alumüködésre adott gyógyszer okoz .-e szívritmus zavart. Ugyan is a túlmüködésből alulmüködés lett. A szívritmus zavaromat már kardiológus is vizsgálta és az eredmény negatív. Én hiába mondom a kezelőorvosnak hogy mi a probléma nem akarja elfogadni. Tud-e valaki tanácsot adni hogy mit tegyek Már amit lehetett mindent megtettem. A kardiológus azt a tanácsot adta hogy menjek pszichológushoz.Várom betegtársaim válaszát. :Ha valaki válaszol hosszabban elmondom a kálváriámat. Üdvözlettel: Irisz850

#8 babi58 2011. 12. 01. - 16:52:19

Szia! Sokáig laktam Pesten, Angyalföldön, soha nem volt problémám orvossal, kórházzal. A műtétem is az Onkológiai Intézetben lesz. A váci kórháznak, ahova tartozom elég rossz a híre, oda nem akartam menni. Igaz így meg szívok, mert csak várok-várok a műtét időpontjára. Ne is hagyd annyiba!!! Köszi, hogy drukkolsz. Én is drukkolok neked, hogy sikerüljön!

#9 kelekotya18 2011. 12. 01. - 15:25:01

Igen sajna Pesten így mennek a dolgok.Az ember azt gondolná,hogy nagy város és könnyebben mennek a dolgok de nekem az a tapasztalatom,hogy vidéken könnyebb,mert nincs sok választási lehetőség itt meg egyik keni a másikra.A nőgyógyász szerint a háziorvos dolga és fordítva...Hát most kezdem az elején,elmegyek laborra aztán futok tovább de nem hagyom magam,mert érzem,hogy vmi nincs rendben és nem hiszti!Na ennyi erről!Köszi a segítséget és drukkolok!!!

#10 babi58 2011. 11. 30. - 16:36:49

Szia! Itt ülök a gép előtt és csak nézek ki a fejemből! Mi az hogy házi orvos nem küldhet endokrinológiára? Teljesen le vagyok döbbenve. Engem a házi orvosom küldött a váci kórház endokrinológiájára. Hát ebben az országban nem egyformán bánnak a betegekkel? Hirtelen nemis tudok mit javasolni kihez fordulhatnál. Ha kisvárosban, vagy falun élsz akkor is a házi orvosnak joga van a megyei kórház endokrinológiai osztályára küldeni további kivizsgálásra. Szegénykém, hát most nem lettél okosabb a válaszomtól! :(

#11 kelekotya18 2011. 11. 30. - 14:42:09

Szia babi58!köszönöm a gyors választ!Szomoruan hallom,hogy műtétre vársz :'(' sajnálom,hogy még mindig nem kerültél sorra!Ma voltam a háziorvosomnál és ő azt mondta,hogy ő nem küldhet endokrinológiára!Hát akkor ki? :|

#12 babi58 2011. 11. 30. - 13:09:23

Szia! Ha endokrinológus vizsgált ki, és azt mondta ez még nem igényel beavatkozást, szerintem hidd el neki. Nekem se nem alul működik, se nem túl, hanem göbjeim vannak a torkomban. Műtétre várok augusztus óta.

#13 kelekotya18 2011. 11. 30. - 12:48:29

Sziasztok!Nekem 17 éves koromban megállapították,hogy baj van a pajzsmirigyemmel (anyukámnak is) de a tsh-m még éppen hogy határérték alatt van a T4-m szintén érték alatt egy kicsiivel a T3-m határ érték felett van egy egésszel.Erre az eredményre azt a választ kaptam,hogy ez még nem olyan nagy probléma nem kell vele foglalkozni.De azért magas a vérnyomásom,magas a pulzus számom és kicsit túl súlyos vagyok fogyni pedig semmilyen diétával nem sikerült mert mindig vissza jött és tartom a 68 kg-t e fölé nem megyek szerencsére de a magasságomhoz 15 kg-mal kevesebb lenne az ideális.Mit tegyek ha senki nem akar segíteni,mert ej ez az eredmény még nem vészes.Kihez forduljak? :s Köszi

#14 dxntoto 2011. 09. 22. - 01:01:12

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

#15 fovenyessypetra 2011. 09. 12. - 17:27:08

Sziasztok! Engem 5 éve kezelnek pajzsmirigy alulműködésse, valószínű örökletes. Pont akkor kezdtek ezzel kezelni, mikor megállapították, hogy pánikbetegségem van. 5 éve nem volt pánikrohamom, de a múlt héten igen, ráadásul a munkahelyemen, ahonnan az egyik aggódó kollégám vitt kórházba...az lenne a kérdésem, hogy esetleg más is észre vette-e magán, hogy ennyire hatna az idegeire?? Köszönettel: P.

#16 rpethes 2011. 09. 08. - 06:39:39

Kedves sorstársunk, VITAMAX. E jegyzetére előzőleg már irtam segitségét kérve az Imune alga leirásának és alkalmazásának tapasztalatait kérve Öntől. Nem adtam meg viszont elérhetőségemet, s egyuttal kérem az Ön elérhetőségét is, hogy tudjunk Önnel gondolatokat cserélni. Elérhetőségem: rpethes@gmail.com. Tisztelettel üdvözli:Robertó

#17 rpethes 2011. 09. 07. - 19:27:49

Kedves Sorstársunk. Családom nő tagjának pm. alulműködése van. Kérem adja meg az Ön által szedett webstar termék nevét, rövid leirását, ajánlott szedését és a tapasztalt laborértékváltozásokat, a kezelés idejével összefüggésben. Mi nem szeretnénk a rendszerben egyébként résztvenni. Választát előr is köszönöm Üdvözli:Robertó

#18 kiraly4750 2011. 09. 02. - 09:26:41

Taurin és Jód tartalmú.A Jód nélkülözhetetlen a pajzsmirigy hormonok előállításához,illetve a szervezet megfelelő anyagcseréjéhez és az energiatermelő folyamatokhoz. http://flavin7-terme...reszletes=17389 :)

#19 denisa83 2011. 09. 02. - 07:00:52

Sziasztok! A TSH-m teljesen lement, most a jó intervallum alsó határát súrolja. Szeptember közepén megyek újabb vérvételre, ellenőrzésre és kíváncsian várom, hogy hogyan alakul. A háziorvosom azt mondta, kicsit megpróbáljuk átfordítani túlműködésbe, de csak éppen, hogy elősegítse a fogyást, és utána már minden tőlem függ. Fokozatosan, apránként fogyok. Nagy kitartás kell ahhoz, hogy megvonj magadtól bizonyos élelmiszereket, de a megfelelő diéta sokat segíthet a TSH-n. Kitartást, és hasonló jókat kívánok mindenkinek!

#20 babi58 2011. 08. 16. - 16:07:57

Szia! Tudsz neki privát üzit küldeni úgy, hogy a nevére kattintasz, és már írhatod is az üzit.

• 12 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: