Házipatika fórum: allergia - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 12 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

allergia

#1 stracker06 2014. 06. 17. - 10:28:22

Sziasztok!

Magam is allergiás vagyok, az egész nyári időszakot végigszenvedem minden évben. A szűk családi körömben szinte mindenkinek van valamiféle légúti betegsége, ám édesapám állapota/helyzete sokkal rosszabb a többiekénél (COPD, stb).
Részben ezért szántam rá magam, hogy szakdolgozatomat egy légúti betegségekkel összefüggő témáról írjam.
Arra szeretnélek kérni Titeket, hogy segítsetek nekem ebben azzal, hogy kitöltitek a dolgozatomhoz kapcsolódó kérdőívet. Néhány perc és pár kattintás az egész, de nagyon sokat segítetek vele. A Ti véleményetek számít igazán!

A kérdőívet itt találjátok:

LINK

Köszönöm a segítségeteket!

#2 katalyn76 2013. 04. 09. - 10:17:04

Megmaradtak NASONEX orrspray és allergia gyógyszereim akit érdekel priviben írjon megeggyezünk. kata762@freemail.hu

#3 asztmasvoltam 2013. 02. 27. - 14:41:03

Kedves fórumozók,

A Debreceni Egyetem pszichológus hallgatójaként szakdolgozatomban a pszichológiai megküzdő képesség, az érzelemfeldolgozás és az asztma kapcsolatát kutatom. Amennyiben Ön vagy hozzátartozója/ismerőse diagnosztizált beteg, vagy korábban szenvedett ilyen betegségben, de ma már tünetmentes vagy csak enyhe tünetei vannak (nem szorul kórházi ellátásra), úgy néhány rövid kérdőív kitöltésével nagyban hozzájárulhatna olyan összefüggések feltáráshoz, melyek a jövőben súlyosabb betegtársaik tüneteinek enyhítését szolgálhatnák.

Ha szívesen részt venne a kutatásban, kérem jelentkezzen az asztmasvoltam@gmail.com e-mail címen. Az e-mailbe semmit sem kell írnia, elég, ha tárgyként feltünteti, "asztmás voltam" vagy ''asztmás vagyok", s válaszként rövid időn belül megkapja a kitöltendő kérdőíveket, melyek mindegyike teljesen anonim.
A kutatásban való részvételre 2013 március végéig van lehetőség.

Ha az eredményekről szeretne értesülni, kérem jelezze az e-mailben.

Szíves közreműködésüket előre is nagyon köszönöm és mindenkinek jó egészséget kívánok!

Üdvözlettel,
Sáriné Molnár Ágnes
sing

#4 monka007 2012. 10. 16. - 12:36:16

Kedves allergiában szenvedők!

Egy diákversenyen veszek részt, amiben a fő szerep az allergiásoké. Nagyon sokat segítenétek, ha néhány percet szánnátok az alábbi kérdőívre:
https://docs.google....IMXZiY1lsTWc6MQ

Köszönöm!
sing

#5 silver 2012. 10. 12. - 13:12:19

Kedves allergiában szenvedők!

Két osztálytársammal országos versenyre készülünk és nagyon sokat segítene,ha kitöltenék a következő kérdőívet.Pár percet venne igénybe,teljesen anonim és tényleg nagyon sokat segítene:)

Az alábbi linkre kattintva,megjelenik a kérdőív:
http://online-kerdoi...25a6e427da14995

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!
sing

#6 katalyn76 2012. 09. 17. - 09:08:56

Eladó Nasonex orrspray, illetve Aeruzs 30 szemes tabletta. Érdeklődni priviben.

#7 bogyocska 2012. 07. 12. - 07:30:30

Üdvözlök mindenkit! Sürgősen szükségem lenne 2 doboz Ventolin spray-re. Darabjáért 800 Forintot tudok adni, többet nem! Nekem nem éri meg 5000 ill. 1500 Ft.-ért darabja, inkorrektnek tartom ugyanis, hogy egyesek ezen akarnak hasznot húzni. Köszönöm! /bogyocska@gmail.com/

#8 katalyn76 2012. 07. 04. - 20:12:32

Eladó több doboz Aerius 30 szemes tabletta. Ha érdekel megbeszéljük az árat .

#9 agibagi1 2012. 06. 26. - 12:07:01

Sziasztok,eladnám kisfiam megmaradt új bontatlan gyógyszereit:Symbicort Mite belégzőpor lejárati dátum 2012.08 hó ebből van 5 dobozzal,egy doboz 2012.09 hó,3doboz 2012.12 hó.Ezen kivűl 2 doboz Ventolin spray lejárata 2013.03. a másik 2013.07.Aerius filmtabletta 2 doboz,lejárata 2012.12-2013.02hó.Ha valakit valamelyik érdekelné,írjon emailt:benus1@citromail.hu,vagy hívjon:06/305412043.

#10 macsbag 2012. 06. 21. - 13:27:33

Nekem nagyon sokat segített az allergiás tüneteim csökkentésében! Érdemes kipróbálni! :) http://www.medicinar...tt-1745-ft-ert-

#11 pk1719 2012. 06. 14. - 10:54:11

Allergiások, asztmások figyelem!! Allergiával küszködtem évekig, majd kipróbáltam a SUNRISE-t a Kyanitól! Már pár napon belül érezhető volt a pozitív változás. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Családom, barátaim és a környezetem szintén nagyon elégedettek hatásaival! 100%-ban természetes és 95%-ban felszívódik! Alaszkai vad áfonyán kívül concord szőlőt, piros málnát, gránátalmát, aloe verat, nonit, tőzegáfonyát, goji bogyót, szőlő magot/szőlő héjat és virágport is tartalmaz. Én csak "antioxidánsbombának" hívom!! SUNRISE az allergiás, asztmás panaszok enyhítésén és megszüntetésén kívül kiváló a magas vérnyomás és cukorbetegség kezelésében, de segít az emésztésnél, magas koleszterin szintnél, alvászavarnál, menstruációs fájdalmaknál és immunrendszer erősítésnél ill. nagyon jó hatással van a retinára is. Napi egy ízletes uncia tartalmazza testünk napi vitamin és ásványi anyag szükségletét! Szintén ajánlani tudom a Kyani egészség háromszöget! Bővebb információ itt: https://pindes.kyani.net

#12 katalyn76 2012. 06. 09. - 19:13:39

ELADÓ két doboz Aerius 30 szemes és egy Nasonex orrspray. Mindegyik hosszú szavatossággal bontatlan állapotban.

#13 katalyn76 2012. 03. 25. - 17:06:21

Ha érdekel valakit nagyon olcsón van AERIUS 30 szemes tablettám. Ha érdekel bárkit megbeszéljük. Bontatlan dobozban.

#14 andifeher 2011. 10. 21. - 08:45:52

Sziasztok! Nézzétek meg a Protexin probiotikumokat melyek segítik az immunrendszert az ellenállásban: http://www.vitaminkosar.hu/

#15 dxntoto 2011. 09. 22. - 01:28:31

Sziasztok! Szeretettel ajánlom a lenti linken található információkat! Hasznos lehet!! Mindenre van megoldás! Kicsit összefoglaltam.. Üdv, Tamás

#16 elwira89 2011. 09. 06. - 22:10:24

Sziasztok, Én szénanáthától és asztmától egyaránt szenvedek, és mindenkinek csak azt tudom tanácsolni, hogy ne hanyagoljátok el, kezeljétek rendszeresen! Én már évek óta folyamatosan gyógyszeresen kezelem, és nagyon sokat enyhültek a panaszaim. :)

#17 nagyniki26 2011. 05. 27. - 15:17:09

Sziasztok! Nekem a nyári allergiára a nyírfanedv jött be. Ez egy átlátszó folyadék tulajdonképpen a nyírfa vére. Bioboltokban lehet kapni, pestieknek mondom, én az Oktogonon szoktam venni. Lényeg a lényeg, hogy antihisztamint tartalmaz, ami semlegesíti a szervezetben felszabaduló hisztamint, ami tulajdonképpen az allergiát okozza. Kb 1 hétre elég 1 üveg, nincs benne tartósítószer meg semmi mesterséges anyag, úgyhogy ajánlott hűtőben tárolni. Napi fél-1 dl-t kell inni belőle. Szerintem allergiára ne szedjetek bogyókat mert azok is tele vannak mesterséges cuccokkal. Üdv: Niki

#18 zsuzsakiss 2011. 05. 25. - 11:17:33

Kedves Fórumozók! Figyelmetekbe ajánlom nagy szeretettel új honlapomat,ahol sok-sok információt találtok. Az eddigi visszajelzésekből az derül ki, hogy számos olvasó talált számára megfelelő terméket, megoldást a problémájára. www.visionweb.shp.hu Várom a visszajelzéseket! Üdvözlettel,sok sikert! Kiss Zsuzsanna

#19 zummi02 2011. 02. 23. - 12:57:10

sziasztok Légterápiát asztma és allergia ellen én is vettem, és nagyon jó megoldásnak találtam. Nekem már évek óta van ilyenem és nagyon hatékony megoldás a tünetek csillapítására, megszüntetésére. Egyik barátomtól vettem, ha gondoljátok tud nektek segíteni ebben +0620 332-52-06 a telószáma, vagy a dontz@djuice.hu e-mail címen tudjátok elérni. Úgy tudom, csak komárom-esztergom megyében foglalkozik ezzel, de ha nem arrafelé laktok, biztos tud ajánlani valakit

#20 gaspareva 2011. 02. 11. - 13:39:52

Szeretném elmondani, hogy anyukám 18 éve allergiás elég sok mindenre. Sajnos az allergiától már az asztma is kialakult. Augusztustól-novemberig csak gyógyszerrel, szemcseppel és orrcseppel tudott élni. Ez alatt az időszak alatt már mindent kipróbált amit csak lehetett, de eddig sajnos semmitől nem lett jobb ez az állapota! Kb. 3 hónappal ezelőtt kezdte el inni a Mandura italt. Természetesen folyamatosan szedte a gyógyszereket is. Felkeléskor az az első, hogy beveszi. Kb. másfél hét alatt szinte teljesen megszűntek a tünetei. Azóta már a harmadik üveg Mandurát issza. Sokkal többet tud dolgozni, nem fáradékony és még a bélrendszeri problémáját is teljesen helyre hozta. Számomra is hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt teljesen tünet mentes lett! Ha szeretnél többet megtudni kattints a pici magyar zászlóra. http://eva67.mandurarep.com gaspareva ;) :d

• 12 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: