Házipatika fórum: allergia - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 12 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

allergia

#21 szepkisnap 2011. 01. 11. - 20:20:33

Eladó AERIUS 5 mg tablettám, 30 db-os, három hiányzik belőle. 2012. februárig jó. Ár: 1800 Ft, a postaköltséget állom. Ha érdekel, írj: szepkis.nap@gmail.com Üdv.: Dia :)

#22 nagyniki26 2010. 12. 29. - 14:37:22

Sziasztok! Nekem csak nyáron szokott előjönni az allergiám, de akkor olyan szinten, hogy nem használnak a gyógyszerek. Sokszor voltam vele orvosnál, de mindig csak olyan gyógyszert adott ami kb 2 hétig elmulasztotta a köhögésemet, de aztán ismét visszajött. Tavaly tavasszal csináltam egy méregtelenítő-lúgosító kúrát, aminek az lett az eredménye, hogy nyáron már nem fuldokoltam a különböző növényektől. Ez a lúgosító koktél sok gyógynövényből áll, zöld színű és a nevére nem emlékszem pontosan, de valami Puri. Nekem bejött ez a dolog, azóta fél évente lúgosítok. Remélem tudtam valakinek segíteni! üdv: Niki

#23 csaladtag25 2010. 12. 26. - 17:51:00

Sziasztok! Kérlek ne haragudjatok meg a hozzászólásom miatt! Édesapám is COPD-ben hunyt el, túl későn derült ki nála a betegség, így csak 2 éve volt már csak hátra. Megpróbáltuk könnyebbé tenni a betegséget számára, és ezért vásároltunk egy Hyla NFT légtisztító gépet, amihez tengeri sót adtunk és apám azt szívta be! 99%-os tisztaságú levegőt tudott csinálni! Ezt a terápiát úgy folytattuk, hogy beült a fürdőbe, rázártuk az ajtót, és előtte még megcsináltuk ezt a levegőt neki, állítása szerint olyan, mintha tiszta tengerparton lett volna! Emellett takarításra használtuk, poratkákat képes kb. 30 centi mélyről is felverni, eléggé ocsmány volt látni ,hogy milyen mocsokba alszunk mindennap. A gépet mi nem igazán használjuk, folyamatosan vittük a kötelező szervizre, szóval teljesen újszerű állapotban van, édesanyámmal úgy döntöttünk, hogy elakarjuk adni, olyannak akinek szüksége lenne rá! Jó allergiára, és más légúti megbetegedésre is! Töredékért adjuk, mint ami a bolti ár! Ha bárkit érdekel, kérem keressen itt, vagy csaladtag25@citromail.hu e-mail címen! További szép napot és gyógyulást mindenkinek!

#24 kavics4 2010. 11. 18. - 16:56:23

A Homeogene9-et én is próbáltam már. Enyhítette a tüneteimet elég hamar és hozzá egy kis C-vitamin és mézes tea és pár nap alatt átfutott rajtam. Persze egy komolyabb megfázás vagy influenza valószínűleg nem múlik el ennyivel. Némi torokfájásra viszont szerintem ez tök jó megoldás, mert nem bombázod a szervezeted feleslegesen leterhelő gyógyszerekkel. Legalább tudom, hogy természetes hatóanyagokkal készült és hogy nem kell mellékhatásra számítanom. Amire figyelni kell, hogy a használata előtt és után fél órával ne moss fogat vagy ne használj mentolos cukorkát, mert az semlegesítheti a hatását. Jó megoldás az enyhébb panaszok otthoni kezelésére. Erősebb panaszoknál pedig majd a doktorbácsi felír valamit : )

#25 tmonika83 2010. 11. 18. - 14:15:49

Én csak most pár hete próbáltam először egy homeopátiás készítményt. Mondjuk szerencsés alkat vagyok, mert nem nagyon vannak/ voltak olyan problémáim, amire más gyógyszer hiányában homeopátiás szereket, illetve a természetgyógyászat egyéb módszereit kellett volna alkalmaznom. Nekem szinte mindig ugyanarra a problémára kell gyógyszert találnom, ez pedig a légúti megbetegedés. Általában minden télen elkapok valamilyen lefolyású járványt. Ezért is próbáltam ki a Homeogene9-t, ami torokfájásra való. Nekem segített, de nem állítom, hogy ezután csak ezt fogom szedni. Az tuti, hogy a tünetek megjelenésekor nagyon hatásos, és nem kell erős antibiotikumot szedni.

#26 ezustkolloid 2010. 11. 15. - 11:31:48

Ez a készítmény nagyon hatásos, amúgy aki ezt gyártja ha jól tudom kimondottan allergiára is készít ilyesmit. De ebben így annyira nem vagyok otthon. Ahogy írtad elég jó alternatívát jelentenek, és nem csak azért amit írtál hanem azért is mert a homeopátiás szerek viszonylag gyengék(nagy adagokban is biztonságosak), számos tényező gátolhatja hatásukat, mint pl. a nem megfelelő táplálkozás, mozgásszegény életmód, érzelmek, stressz. "Ha ennek ellenére ragaszkodunk a homeopátiás kúrához, meglesz a jutalmunk: jobb közérzet, magasabb energiaszint és fokozott ellenállás a betegségek ellen" - ezt idéztem egy oldalról. Szóval ahogy én érzem, aki ilyen készítményeket kezd el szedni, és kicsit átveszi ezt a gondolkodásmódot az hosszú távon több területen is jobban érezheti magát.

#27 kerno0 2010. 11. 11. - 10:34:42

Látom sokat írtok a torokfájásról,torokgyulladásról. Erre én is házi módszereket szoktam alkalmazni de mellé még szoktam szedni Homeogene 9-et. Ez egy komplex homeopátiás készítmény kimondottan torokfájásra. Jó mert segít csökkenteni a gyulladást. Amúgy amiért nekem tetszenek a homeopátiás készítmények pl. torokgyulladás esetén hogy a vírusos megbetegedésre nincs kimondottan jó gyógyszer, így ezek elég jó alternatívát kínálnak és teret adnak más módszereknek is. Mondjuk én még mindig azt modom hogy legjobb a megelőzés:)

#28 grebyn 2010. 11. 09. - 15:00:54

Azért az allergiára is megvannak a megfelelő készítmények, amiknek nincs ilyen mellékhatása, ha a rendes gyógyszerektől ilyen leszel ennél is próbálj ki valami homeopátiás szert. Én egyre jobban hiszek a természetgyógyászatban, régebben nem tudtam aludni és akkor ajánlottak egy ilyen természetgyógyász boltban egy olyan párnát amiben különböző gyógynövények vannak összegyűjtve, bele kell szagolni párat vagy odatenni a rendes párnád mellé és sokkal könnyebben elalszol. Persze ez más téma de a természetgyógyászathoz kapcsolódik. Torokgyulladással én is szoktam szenvedni, otthoni kezelése a legjobb, ahogy írtad sok tea gargarizálás és valami homeopátiás készítmény.

#29 petrusss 2010. 11. 09. - 12:43:16

Próbáltad már permirtill? Mert én igen, s nekem bevált. Persze, nem egyforma az emberek szervezete, úgyhogy lehet, hogy nem mindenkinél válik be. Én általában évente egyszer betegszem meg, valamikor télen a járványok idején. És mindig, de mindig légúti megbetegedésem van. Szinte standard a torokfájás, van, hogy betagad a mandulám is, néha be is lázasodom, fáj a fejem. Általában rögtön főzöm a teát sok citrommal, mézzel, próbálok pihenni, s tavaly kipróbáltam a homeopátiás gyógyszert, vagyis annak a torokfájásra való fajtáját. Tavaly meggyógyultam, meglátjuk idén m lesz:-) Allergiám is van, de arra nem nagyon szedek semmit, leszámítva a calcium pezsgőtablettát. Az a baj, hogy az allergiára való szerektől általában fáradt lesz az ember, álmos, meg éhes. Úgyhogy én még nem nagyon mertem kipróbálni. :s

#30 permirtill 2010. 11. 05. - 11:53:56

üdv. Én nem tudom mennyire lehet hinni ezeknek a természetgyógyászati segédeszközöknek. Bár ha valaki nagyon hisz az ilyesmiben, akkor talán. De vannak ilyen gyógyhatású készítmények ami egyáltalán nem hatnak tapasztalataim szerint. Szerintem a homeopátiás cuccok is ilyenek.

#31 szalairami 2010. 11. 05. - 11:05:42

Üdvözlök Mindenkit ! Nemrég írtam a másik fórumra, most megláttam ezt is, szeretnék egy kicsit hozzászólni, a légúti megbetegedéseknél nagyon nagy szerepet játszik a kiszáradás is, néha nem is kellene gyógyszereket szednünk, azért, hogy elmúljanak a tünetek és megszűnjön a betegség. Sok esetben a száraz levegő a hibás, hiszen a legtöbb ember általában, ha nagyon elengedi magát, nyitott szájjal alszik, ami kihat a torokra és a légutakra is, ha úgy kelünk, hogy fáj a nyelés, mert nagyon ki vagyunk száradva, esetleg utána egész nap fájlaljuk a torkunkat, még nem kell a káros gyógyszerekhez nyúlnunk, hanem elég csak a hálószobánk levegőjét kicsit párásítani, ehhez nem kell mást tenni, csak egy fémedénybe vizet engedni és utána a radiátorra tenni, de vigyázzunk, ha gyerek van a közelben akkor magára boríthatja! A legtöbb torokmegbetegedésre a lándzsás útifű jó megoldást ad, de ha gőzölögtetünk egy kis kamillát és mélyen belélegezzük, segíthet a lerakódott váladék feloldásában, így könnyebben jön majd fel és hamarabb szabadul meg a tüdő a fojtogató érzéstől. Egyre inkább a természetgyógyászat és a homeopátia kerül az előtérbe az emberek életében, mert a gyógyszerek lehet hatásosak, de a legtöbb esetben többet ártanak, mint amennyit segítenének, ti mit gondoltok erről ? Felválthatja a gyógyszereket a természetgyógyászat akár a légúti megbetegedéseknél akár más betegségnél ?

#32 martamama54 2010. 10. 21. - 06:55:44

Sziasztok! Én most regisztráltam és azt gondolom, van segítség.Egy hónapja találkoztam ezzel a termékkel,amit az orvostársadalom is elfogad és támogat.Nagyon sok embernek nyújtott segítséget már,hiszen, 2000 óta Magyarországon forgalomban van,csak kevesen ismerik. A barátnőm két hét alatt teljesen tünet mentes lett.Se viszketés,se tüsszögés,se piros szemek. Ha érdekel írjatok, és küldöm a megoldást. Mivel ez az oldal nem a reklám helye, erre a címre várom a leveleket: vadaszimarti@gmail.com

#33 zsanif 2010. 10. 06. - 09:37:17

Ki vásárolt már ilyen therapy air gépet? mert kíváncsi lennék a tapasztalatokra, nem szeretnék csak úgy belevágni...

#34 katalyn7602 2010. 10. 05. - 09:37:19

Kedves Fórumozok! Eladó két NASONEX orrspray. A két doboz bolti ára közel közel 6000 ft . Ha valakit érdekel fél áron átadnám. Kérlek irj nekem és megbeszéljük a postázást.

#35 eszterkiss 2010. 09. 30. - 12:53:15

Jó cikkek az allergiáról, allergiásoknak a Vitaminszigeten! http://www.vitaminsz...cikk_tema_id=20

#36 lightterapy 2010. 09. 29. - 18:01:54

Az allergiások életét nagy mértékben megkönnyíti egy légterápiás készülék használata a lakásban. A Therapy Air készülék a megoldás környezetünk levegőjének tisztán tartására, mivel nemcsak szűri és tisztítja a levegőt, de oxigénnel és negatív ionokkal is dúsítja. Különösen allergiásoknak és légúti betegségekben szenvedőknek ajánlott, de erősen szennyezett levegőjű helyen lakóknak is nélkülözhetetlen. Az allergizáló tényezőket kiküszöböli, mivel megtisztítja a levegőt az alábbi szennyeződésektől: finom por, pollen, penészgomba, atkák, baktériumok, kellemetlen szagok. A készülék fő részei: A szűrőrendszer és a negatív ion generátor együttes használata rendkívül tiszta levegőt biztosít. 300-350 m3 légköbméter megtisztítására is alkalmas, 5,8 m3/perc légkeringetési sebességgel. Egyszerű bekapcsolni. Eredeti ára 180.000 Ft. Most kedvezményesen 45.000 Ft-ért aladó, részletfizetést is megbeszélhetünk. Budapest területén ingyen kiszállítással. Kérem hívjon bizalommal, hogy környezetében kiküszöbölhesse az allergizáló tényezőket. Tel.: 06-70-570-0662

#37 kjuci24 2010. 09. 09. - 10:15:31

Miért égeted be magad? :) Szerintem viccesek... nem kell ennyire komolyan venni a dolgokat! :) Szerintem ennyit bőven megér egy párizsi út, de még egy Xperia X10 is!

#38 Borka8 2010. 09. 09. - 09:32:30

Hát nagy előnye a játéknak, hogy nem KELL videót beküldeni, elég szavazni is. Amúgy nagyon jók a nyeremények, ezekért talán még én is hajlandó lennék beégetni magam egy videóval :D:D:D

#39 mogyiera 2010. 09. 08. - 14:31:13

Sőt jobb is ha mindenki csinál és beküldi nem kerül semmibe tehát bajod nem lehet én is küldtem már be egyet, nem lett valami jo, de arra pont elég hoyg elmondhassam: kipróbáltam! Aztán meg majd lesz valahogy vagy nyerek vagy nem... NEm kell olyan görcsös lenni! Egyébként is én a Rhinospry-re esküszöm, vagyis én már évek óta azt használom nyaranta és nekem segített, de tudom hogy ember függő, nekem ez a véleményem :)

#40 zsanif 2010. 09. 08. - 14:11:08

Amúgy szerintem ez a játék elég mókás, és nem az a megszokott sms-es gagyi. Szerintem nyugodtan csinálhatsz videót, vannak ennél sokkal rosszabbak is, és azokat nem csak az országban látják. De az is jó, hogy nem muszáj videózni, hanem elég szavazni, és azzal több mindent is lehet nyerni. :))

• 12 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: