Házipatika fórum: allergia - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 12 Oldal +
  • « Első
  • 10
  • 11
  • 12

allergia

#221 nlina 2005. 08. 18. - 13:25:09

Szioka! Tényleg használt az allergiádra? Sajnos én is mindenre allergiás vagyok. Az orrom tiszta seb már belül, megőrülök a gondolattól mikor már megint ki kell fújnom kb 10 percenként. Mit gondolsz ki próbáljam ezt az olajat? Van e mellékhatása, mert sajnos májfunkció problémáim is vannak, és csak szigorú orvosi ellenőrzés mellett szedhetek bármilyen gyógyszert. (havonta vérvizsgálat stb...) :'(' :p :)

#222 lestal 2005. 08. 12. - 18:35:40

Nehezen kap az orrán levegőt, mert megfázott, allergiás vagy orrsövény ferdülése van? Segítenek a végre Magyarországon is kapható a Breathe Right orrtapaszok! A Breathe Right orrtapasz megoldást jelent a megfázás vagy allergia miatt kialakult orrdugulás esetén. Az orrtapasz ideális segédeszköz sportolók, aktív testmozgást kedvelők számára, mivel könnyíti az orron át való légzést. Nyugodt alvás-horkolás nélkül: az orrtapasz megkönnyíti az orron át való levegővételt,csökkenti, vagy megszünteti a horkolást. Gyógyszer hatóanyagot nem tartalmaz! Keresse a gyógyszertárakban! Forgalmazza: Press Gt Kft. 1139 Budapest Üteg u. 49. Tel.: 239-0347

#223 segitek 2005. 08. 09. - 18:33:29

Sziasztok. Tudok segíteni a külömböző allergiás betegségeken. Ha gondoljátok HÍVJATOK bizalommal mielöbb. 06/70/3105507 :d

#224 pecsanek 2005. 07. 28. - 23:42:44

Azt hittem sokkal többen írnak ezen az oldalon,hiszen az allergia népbetegség.Csak reklámnak tűnik az egész egyelőre.Tapasztalatok nincsen hogyan lehet csökkenteni a tüneteket mindenféle termékek nélkül? Ha például csökkented a húsfogyasztást és nem iszol tejet az is segít egy kicsit.Én aztán mindenre allergiás vagyok és sok természetes dolgot kipróbáltam,de minden évben egy kicsit mások a tünetek.Lásd hol fulladás hol tüsszögés hol mindekettő.A zárt ablakok és a lejjebb húzott redőny is sokat segít. Ha konkrét tapasztalatok van írjátok le.A grapefruitról én is hallottam,itt 6-8000 ft az állítólagos tiszta olaj tehát nekem a papírzsebi még olcsóbb. Az eukaliptusz olaj belégzése is sokat segít,illetve a gyógyszertári kínaolaj.Na hátha benéz valaki aki szintén szenved az allergiától és sok mindent kipróbált már.

#225 Pelekutya 2005. 07. 21. - 12:11:34

Többen kérdezték, hogy hol kapható a grapefruitmagolaj. Én a Drogeria Markt-ban szoktam venni- van már tablettás kiszerelés de szerintem úgy sokkal drágább. Csatolok egy képet a dobozáról, így mindenki tudja, hogy mit keressen. Remélem nektek is segíteni fog- nekünk nagyon jó! üdv! :)

#226 Pelekutya 2005. 07. 05. - 15:45:03

Sziasztok! Én rentgeteg mindenre vagyok allergiás, szinte egész évben és ennek már sok-sok éve. Nyáron fújom az orrom és könnyezik a szemem. Borzasztó. Télen volt, hogy éjjelente már fulladoztam, de a tüdő orvos azt mondta ez még nem asztma csak allergia. Homeopátiával is próbálkoztam de csak kis mértékű volt a javulás. Tavasszal egy természetgyógyász ajánlotta, hogy ha érzem, hogy kezd előjönni vagy fokozódni az allergiám vegyek be óránként 5 csepp grapefruitmagolajat 1 napon keresztűl. Utána naponta 2x10 majd 1x 10 cseppet (ne az alkoholosat!) narancslébe keverve. Mit mondjak a hatása lenyűgözött. A második napon sokkal jobban voltam és szedem a cseppeket. Ha rosszabbodni kezd az allergiám azonnal beveszek 5 cseppet- óránként és rohamos a javulás. Bátran próbáljátok ki mert 1 kis üveg 2990Ft körül van (csak a zöld dobozos alkohol nélküli a jó!) és sokáig elég. A papírzsepi drágább havonta a rossz közérzetről nem is beszélve! De ki kell bírni a keserű ízt. A gyerekeim mindig kapnak utána 1 kocka sokit így rá tudom venni őket is, hogy bevegyék. Ráadásúl megfigyeltem, hogy ha szedik kevesebbet betegszenek meg. Rajta próbáljátok ki és írjátok meg, hogy nektek segített-e. A szomszédomnak is sokat - remélem nektek is! :) :d :) :d

#227 FriTunde 2005. 04. 05. - 07:27:45

Sziasztok! Egyszer hallottam, hogy Biatorbágyon van valaki, aki a kecskéit parlagfűvel eteti és a kecskék teje segít az allergia leküzdésében. Sajnos, nem tudom az elérhetőséget ill. hogy pontosan hol van ez a hely. Ha tud valaki segíteni kérem írjon. Köszönöm Tünde

#228 2004. 09. 09. - 10:55:41

Én kitartok a természetgyógyászat és az intenzív gyógykúra mellett, mely hosszabb időt igényel de az erdmény is tartósabb és nem csak egészséget de életmódbeli szemléletváltoztatást is jelent. Akit érdekel a megoldás keressen a csuti84@freemail.hu-n.

#229 2004. 07. 05. - 18:01:57

Szia ! Nagy Ildikó vagyok. szeretném kérdezni sikerült-e már meggyógyulnod, ha nem felhivhatsz a 06-20-462-9182-es telefonon, hogy segiteni tudjak, hogy meggyógyulj.

#230 2004. 07. 05. - 17:59:26

Szia Nagy Ildikó vagyok. Én nem ezektől a termékektől gyógyultam meg az allergiámtól, hanem egészen mástól, és nem csak én, van egy ismerősöm aki súlyos tüdő asztmából is kigyógyult ezekkel a termékekkel. Tehát én ezekért vállalom a felelőséget. Családomon belül is csodálatos gyógyulásokban volt részem, de nem is untatlak tovább ha érdekel felhivhatsz a 06-20-462-9182-es telefonon a továbbiakat megbeszélni. Köszönettel: Ildikó

#231 2003. 11. 14. - 11:27:39

Szia Anna! Én homoktövisből készült termékék forgalmazásával foglalkozom, melyek használnak az allergia ellen. Mindenféle mellékhatás és rizikó nélküli az általam ajánlott termékcsalád, mert csak természetes anyagokat tartalmaz. ha gondolod tudok küldeni termékismertetőt, melyben minden le van írva, amit a homoktövisről tudni kell.

#232 szombathelyfan 2003. 11. 13. - 19:18:05

:) :d :@ {H} :'( :| :s

#233 szegoa 2003. 10. 24. - 12:51:54

Sziasztok! Én kb 4-5 éve tapasztaltam magamon a szénanátha tüneteit, de csak idén nyáron igazolódott be, orvosi vizsgálattal. Szinte "csak" a parlagfűre vagyok allergiás, igy az orvos felvetette egy injekciókúrának a lehetőségét, ami végleg elmulaszthatná a betegséget. Merjem-e magam ennek alávetni, vagy szedjem továbbra is a tüneteket enyhitő gyógyszereket (Zyrtec stb.)? A tanácsokat előre is köszönöm...

#234 2003. 08. 13. - 13:13:17

Szeretném megkérdezni, hogy parlagfű allergia ellen mia a legjob gyógymód?

#235 2003. 06. 19. - 14:27:50

Kedves Zsuzsa! Mi is azon termékeket szedjük illetve meggyógyultunk tőle ,nagyon jók. Azóta Én is ezzel foglalkozom amennyiben érdekel hivj, vagy irj és bővebben beszélhetünk róla 0630-242-9737, fejeseva@freemail.hu

#236 2003. 06. 19. - 14:21:55

Üdvözöllek Mariann munkatásam ugyanazon termékek forgalmazásával foglalkozik mint Én.Nagyon jó készitmányeket tudunk kinálni allergiás megbetegedésekre.Amennyiben érdekel hivj vagy irj és megbeszéljük 0630-2429737 vagy fejeseva@freemail.hu Üdv:

#237 2003. 02. 28. - 08:41:15

zsuzsa.zs. szeretnem tudni ki az a Prakter Mariann es milyen termekei vannak, en sulyos parlagfuallergiatol szenvedek es egyelore csak egy injekcio (diprophose)segit tunetmentesiteni, de nem gyogyit. koszonom elore is.

#238 2003. 01. 04. - 22:36:24

Olya személyek jelentkezését várom akik Prakter Mariann által forgalmazott termékektől teljesen kigyógyultak az allergiájukból!

• 12 Oldal +
  • « Első
  • 10
  • 11
  • 12
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: