Házipatika fórum: reuma és izületi gyulladások fájdalmaira - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

reuma és izületi gyulladások fájdalmaira

#1 eva9173 2017. 05. 11. - 05:03:42

Rheuma Krém - leadbit.biz/O21V

#2 budaieva9 2015. 02. 04. - 21:34:01

You tube video: Izuleti gyulladas - mit tehetek

https://www.youtube....h?v=9uyZPA72EpY

#3 nono197 2015. 02. 02. - 18:06:36

Sziasztok,
Anyukámnak kis izületi gyulladása van már régóta, folyamatosan diétázik (húgysav miatt) de nem sokat segített, ezért kipróbálta a határréteg vizet, ami fél év alatt enyhítette a tüneteit, egyre jobban van, ezért szeretettel ajánlom másoknak is. Írjátok be a keresőbe, és megtaláltok róla mindent, elég sokmindenre jó. Én az alternatív gyógymódokat valahogy jobban kedvelem mint a gyógyszereket, amik néha inkább ártanak.

#4 kenedi 2014. 06. 17. - 10:45:47

Sziasztok! Én a lóbalzsamot szoktam használni a sérüléseimre, nekem bevált. Egy próbált megér:)

#5 lina49 2012. 06. 14. - 07:12:39

Azt szokták mondani ami mindenre jó az semmre sem...

#6 lina49 2012. 06. 14. - 07:10:59

Én ezekről a csoda szerekről annyit tudok mondani, hogy semmi jót ne várjon az akinek valóban olyan izűleti baja van mint pl a sokizűeti gyulladás... Tapasztelet több féle csoda szer kipróbálása, a fűlbe valótól a karkötöig és a kozmodix stb.....

#7 2012. 06. 11. - 18:51:26

sya krisz engem érdekelne ez a bizonyos csoda cucc légysz i írd meg hátha nekem is segít!!!! köszi:) száváné!

#8 magnesvilag 2012. 06. 03. - 14:26:00

Sziasztok! Mindenfajta izületi, reumatikus fájdalomra nagyon tudom ajánlani a képen látható terméket. Érdemes utánaolvasni az alábbi linken: http://magnesvilag.h...SI_SZAKVELEMENY

#9 joykrisz 2012. 05. 07. - 15:28:53

Sziasztok Tudok ajánlani egy nagyon ütős terméket amit még a lebénult emberek is dicsérnek.Nekem az építő ipar miatt lett ki az összes izületem utáltam hajolni,emelni szó szerint,pedig 36 éves leszek!!!Mikor hallottam egy bénult embert és egy gerinc sérves embertől,hogy nekik ez mennyit segített...Állítólag sokkal komolyabb betegségekben is segít PL:cukor betegség,magas vérnyomás,mélyvénás trombózisból is jöttek vele helyre.Ezen felbuzdulva én is ki próbáltam.Azóta is szedem és nem csak ebben segített.A minden napom minden pillanatát napról napra jobbá tette!!!A munka helyemen nem ismertek rám,megyek mint a mérgezett egér egész nap 8-10 órában fizikai meló és semmi fájdalom!Este a barátnőmre is marad bőven energiám.Nem győzi kiszívni:))A váratlan eredmény,hogy ő is rendelt magának és azóta is folyamatosan immáron a harmadik adagot rendelte meg!!Ára nem vészes kb. egy közepes dohányos havi cigi árába kerül!!Ha valakit érdekel szívesen elárulom neki privibe mi is ez a csoda cucc. joykrisz@gmail.com ra írhattok... Üdv.Krisz

#10 vitamax 2011. 02. 27. - 16:30:38

Sziasztok! Reuma és izületi gyulladásra nagyon jó a Webstar terméke -az Imune! Kipróbáltam és bátran ajánlom mindenkinek! http://www.webstar.b...=INTE-B753-34A4

#11 judit10 2011. 02. 23. - 16:23:52

nekem is van jó hirem erre.....engem is ezzel kezeltek, és bevált, Ő pesten van. a 30-3056253 számon elérhetők. (magánrendelő)

#12 zummi02 2011. 02. 23. - 12:47:29

sziasztok ezeket a problémákat simán lehet akár gyógyszermentesen gyógyítani/kezelni bioptron lámpával. Egy izületi gyulladást 7 nap alatt megszüntet. A reuma nem játék, mert a gyulladás miatt felgyülemlő hugysav a szívet károsítja. Nekem már évek óta van ilyenem, gondolom ismeritek Ti is. Egyik barátomtól vettem, ha gondoljátok tud nektek segíteni ebben +0620 332-52-06 a telószáma, vagy a dontz@djuice.hu e-mail címen tudjátok elérni. Úgy tudom, csak komárom-esztergom megyében foglalkozik ezzel, de ha nem arrafelé laktok, biztos tud ajánlani valakit

#13 nagyniki26 2010. 12. 30. - 15:13:04

Sziasztok! Nekem olyan tapasztalatom van, ami főleg az ízületek gyulladását érintette. Már elég nagy fájdalmaim voltak és nagyon sok mindent kipróbáltam, végül csak a folyékony kollagén vált be. Fél évente végig csinálok belőle egy kúrát és ezzel feltöltöm az ízületeket és a porcokat kollagénnel. Ez teljesen természetes, beépül a testembe és megszüntetni a fájdalmat. Remélem tudtam nektek segíteni! Üdv: Niki

#14 Sana 2009. 10. 26. - 07:23:51

A reuma egy olyan ízületeket érintő összetett betegség, amelyet csak gyógyteákkal nem lehet kigyógyítani. Ebben az esetben már egy enyhébb életmód váltásra is szükség van, bizonyos ételekkel teljesen fel kell hagyni. A húgysav felhalmozódása az ízületekben magától már nem tud kiürülni, perzse a teák segítenek, de ez nem elég! Reumatikus és köszványes fájdalmakra az erdei málnalevél tea is jó, de a teákat egy életen át inni kell. Szükség lehet esetleg más gyógymódokra is, hogy az idegrendszerre hatval gyorsabb és tartósabb legyen a hatás. Kívánom, hogy mindenki találja meg a számára legmegfelelőbb gyógymódot...

#15 domady 2009. 10. 14. - 19:04:08

Sziasztok! Az izületi fájdalmakra nagyon jó a friss borjúcsontokból kivont biokálcium amely 98% felszívódásu. WHO kitüntetett. Támogatja a csontokat és a porcot. Hogyha érdekel domadynet@gmail.com

#16 nikken 2009. 01. 11. - 15:54:53

Kedves Mydeton! Szeretném meginvitálni egy speciális gerincmasszázsra, mely az első alkalommal teljesen költségmentes,és ez egyben arra is jó, hogy megtapasztalhat egy teljesen újfajta eljárást, mely a keleti gyógyítás filozófiáján alapul! Ha ön Pesten lakik, akkor ez nem távolság, hiszen a Nyugati PU- -nál van a rendelőnk,a Metró közvetlen közelében. Sok-sok hálás ember van akiknek meg tudtuk változtatni az életét ezzel az eljárással, és hát nem nagyon osztogatnak manapság már semmit sem ingyen! Ha van egy bizalma, válaszóljon, és megadom a pontos címet, illetve megbeszéljük a pontos időt! Addig is üdvözlettel:Doki

#17 kiraly4750 2008. 05. 21. - 17:12:54

Kedves mydeton! Ha valaki,én tudom ,vagyis tudtam mi a fájdalom.Én őszintén javaslom,szedje az Olimpiq StemxCell(Őssejtfokozó és Védő).1 és fél éve szedem,és én aki állandoan a Reuma osztályon és a Körzeti Orvosnál ültem,lassan 2 éve nem láttak.Minőségi termékek,és ezt tapasztalom,tapasztaltam is,folyamatosan. web= http://www.flavin7.com/unio Jó egészséget, gyogyulást és fájdalom mentes napokat kivánok önnek. Üdvözlettel Marika :)

#18 2008. 05. 21. - 11:00:33

ÜDV MINDENKINEK! Még nem tudom mit és melyiket de ki kell probálnom mert mostanra annyit romlott az állapotom hogy ritmikusan ugy 3 havonta becsipödik az also 4 es csigolya, most + ugyanakkor a nyaki 4-es is becsipödött járni alig tudok de még lesugárzik a hátso combomon térdig.Teljes K.O.vagyok örülök már annak is ha a wc-be ki tudok menni. elmentem nagy nehezen a rheumára gondoltam kérek egy gyors injekciot hátha megelözhetném hogy tovább romoljon az állapotom,de nem látott el az "orvos" mondván sürgösségi beutalo nélkül nem teheti, igy délután elmentem a házi orvoshoz a PAPIRÉRT,közben probáltam megkérni hogy valami injekciot adjon be hogy kibirjam valahogy a másnap délutáni rendelésig, a válasz csak algopyrinje van azt meg otthon is beszedhetem de, hozzá teszem nem is várok már töle semmit ..hiszen 16 éve járunk oda és még manuálisan egyszer sem vizsgált meg, a gyogyszereket én nekem kell megmondani mit irjon fel!!!,csak beutalokért járok hozzá mert szakorvoshozmegyek. ugyhogy legszivesebben el sem mennék Tehát ha ott vagyok akkor már komoly bajom vaN,NEM GYOGYIT,HA EGY VALAKINEK ELMONDOM MÉG JOBBAN megért és figyel rám . kedély beteg vagyok ezek miatt rossz érzést okoz az hogy önnönmagamnak kell kitalálnom hogy hova kérjek beutalot vagy hogy milyen gyogyszert szeretnék. Egyszer mikor vizes lett a bal tüdöm,két héten át zajlott hogy nem vagyok jol azt mondta biztos csak gyenge vagyok, ö nem hall semmit a tüdőmön,azért kértem egy beutalot a röntgenre és ott jött a növér a felvételt mutatván hogy azonnali korházat javasol!!

#19 kiraly4750 2008. 02. 11. - 14:13:20

http://www.flavin7.com/unio

#20 kiraly4750 2008. 02. 11. - 14:01:56

Én már egészségesnek érzem magam.Nagyon régota iszonyuan szenvedtem.Nagy nagy fájdalmaim voltak. Lumbágó+ishiász+Csipö-forgo fájdalmak+elindulási fájdalmak,amig be nem járodtak az izületek.Az ŐSSEJT FOKOZO ÉS VÉDŐ T KEZDTEM EL SZEDNI.8-9 NAP UTÁN ELSEM AKARTAM HINNI NEMFÁJT SEMMIM.NEKEM AKI HOSSZU ÉVEK OTA KEZELÉSEKRE JÁRTAM, MÁR1-ÉVE NEM FÁJ SEMMIM.AZOTA IS FOLYAMATOSAN SZEDEM AZ OLIMPIQ STEMXCELL KAPSZULÁT.A többi betegségemre a FLAVIN7 TERMÉKCSALÁD Szedése hozott gyogyulást. webcimem: http://www.flavin7.com/unio érdemes átböngészni,nekem az életminöségem adta vissza-köszönöm jol vagyok.És ezt az érzést kivánom mindenkinek szeretettel... Marika

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: