Házipatika fórum: 90 napos diéta - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 49 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

90 napos diéta

#1 stt2401 2016. 12. 21. - 06:44:17

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 eva3471 2014. 02. 28. - 10:43:53

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:49:12

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta2

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#4 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:39:55

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta2

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#5 gerocsani 2012. 06. 15. - 15:30:57

Szia Kata! Én most a mango acaival próbálkozom, mert természetes alapanyagokból áll, és csökkenti az étvágyamat, így nem szenvedek annyira az éhségtől:) Bár nem gyors, de én nem is hiszek azoknak akik gyors fogyást ígérnek.. Már egy hónapja szedem, és leadtam 5 kilót! :) Sajnos még ötöt le kellene adnom, úgyhogy továbbra is folyatatom a 90 napos diétát kisebb nagyobb kihágásokkal, és a mangoval, és szerintem egy hónap múlva már elérem álmaim alakját, pont nyárra! Drukolj nekem és is Neked!:)

#6 katanagyka 2012. 06. 12. - 07:36:56

Sziasztok tudnatok segiteni, milyen szerrel tudnek a leggyorsabban ledobni par kilot ?:) Elore is koszi Kata

#7 lotuska 2012. 05. 02. - 08:50:39

Kedves Fórumozók! A Szegedi Tudományegyetem pszichológia szakán vagyok levelező tagozatos hallgató. Egy csoporttársammal az étkezési szokások és evészavarok szociálpszichológiai hátterét vizsgáljuk kutatásunkban. A kérdőív kitöltése kb. 15 percet vesz igénybe, és nagyon nagy segítséget jelentene nekünk. Természetesen teljesen anonim, azonban, ha valaki egyéni eredményéről visszajelzést szeretne, egy azonosító és e-mail cím megadásával erre is lehetőség van, ha a teljes kutatás eredményéről szeretné a visszajelzést, akkor elegendő az e-mail cím megadása. Előre is nagyon köszönjük a segítséget azoknak, akik kitöltik, esetleg ismerőseiknek tovább küldik. Kresznerits Szilvia A kérdőív az alábbi linken érhető el: https://docs.google.com/spreadsheet/ viewform?formkey=dHVTSUZUTzI3OF9famw wdWRmYWtmZmc6MQ

#8 katien 2012. 04. 10. - 23:42:31

Sziasztok! Én egy 22 éves végzős főiskolás lány vagyok, és a környezettudatosság témájával kapcsolatban érdekelne a véleményetek!  Ha 18-33 éves korosztályba tartozol és van maximum 5 perced kitölteni a kérdőívemet, hatalmas segítség lenne, és nagyon megköszönném!!!! Szép napot mindenkinek! Üdv, Kata https://docs.google.com/spreadsheet/ viewform?formkey=dEx2TUoyZmt0dlNSWXB RM3ZSQWZhbXc6MQ#gid=0

#9 csak_niki 2012. 03. 27. - 19:18:17

Kedves Fórumlakók! Pszichológia szakos hallgatóként a túlsúly és megküzdés kapcsolatát kutatom, ezért az alábbi kérdőív kitöltésére keresek olyan vállalkozó szellemű személyeket, akiknek a testtömeg indexe 25 fölött van. http://kwiksurveys.com?u=kutatasom A kitöltés kb. 10 percet vesz igénybe, az adatkezelés teljesen anonim, az eredményeket pedig egy iskolai dolgozat keretén belül szeretném felhasználni. A közreműködőknek előre is nagyon köszönöm, és mindenkinek további sok sikert kívánok a fogyásban! Üdv, Csák Nikoletta

#10 katalinka76 2012. 03. 22. - 17:19:29

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : 06305020792 vagy katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#11 naplany 2012. 02. 09. - 11:45:15

Sziasztok, bocsi, itt vagyok! A fogyasztóöv nem hangzik rosszul! És az ultrahangos zsírbontást próbáltátok már? Találtam egy ilyen gépet, http://ultrahangoszsirbonto.com/ , de fogalmam sincs, bejön-e. Tapasztalat? Őszintén szólva ez brutális tél nem tett jót nekem, a pici zsírpárnákból nagyobbacskák lettek, ti hogy vagytok ezzel?

#12 ramonika 2012. 01. 10. - 15:35:03

5 hét 5 kiló ingyenes fogyókúraversenyhez kereset párt magamnak.A kódom:102955306019 Üdv. R.

#13 bizsu01 2012. 01. 09. - 11:23:09

Szia! A mozgáshoz használhatsz sport boltokban kapható "karcsúsító övet", és nadrágot is. Egyszerű, tempós gyalogláshoz is felteheted, különféle krémekkel fokozhatod a hatását. Ddrogériákban vagy webáruházakban beszerezhető karcsúsító ( fahéjas, csípős paprikás ) krémeket különböző árfekvésben. Vigyázat némelyik az övvel együtt nagyon csíp! Fóliázhatod is otthon ezeket a területeket. Diéta nélkül még nem próbáltam, csak azzal együtt, úgy eredményes volt. Ha anyagilag többet tudsz rászánni, akkor kozmetikusnál különböző gépi és kézi kezeléseket tudsz igénybe venni. Sok sikert kíván egy gyakorlott fogyizó.

#14 szuperfater 2012. 01. 04. - 17:03:53

Kedves naplány! alkalmazhatsz például olyan masszázsövet, mely ebben segíthet: http://goo.gl/IlBQW , kétfajta is van ezen az oldalon. De a van olyan diéta is melynek épp az a lényege, hogy táplálkozz, és egészséges fogyózást csinálj, viszont a mértéken van a hangsúly! Sokszor keveset elvén. Itt egy Doktornő receptje a diéta napi öt étkezéssel címmel: http://goo.gl/QvAHq Ezenkívül ezen az oldalon olvashatsz még olyan természetes gyógynövénykivonatokról és teakeverékekről, melyek szintén segíthetnek a számodra ideális alakod eléréséhez. Sok sikert hozzá!

#15 naplany 2011. 10. 20. - 16:05:05

Sziasztok! A fogyás az örökös téma. Nekem csak picit kel a derekamról és a fenekem alsó részéről de az már sehogyan sem megy le. Bár fogyókúrázni nem is nagyon tudok, mert nem bírom ha éhes vagyok. Tudtok valami más módszert? Csak kés ne legyen, mert műtétet nem vállalok. Üdv.: naplány

#16 maja31 2011. 10. 05. - 07:01:29

VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXA ÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#17 yulya1984 2011. 09. 15. - 13:35:02

no ne mondjuk már azt, hogy heti 6 kiló egészséges?!

#18 husztibobe 2011. 05. 27. - 20:22:59

Kedves Ti! Nekem bevált a VISION új " fogyós párosa". Végre eredményeim vannak, komoly segítséget kaptam, kapok-és ezek nem ígéretek-szóval szuper.. Nem éhezek,és fogyok cm-ben, kilóban. Persze sok-sok jó tanácsot kaptam:) Zsuzsa nagy komolysággal áll mellettem az elejétől kezdve. Bízzatok benne Ti is, Nézzétek meg honlapjait: www.money9.wellnet.me vagy a www.visionweb.hu Az ár, na az is elfogadható, arról nem is beszélve, hogy érdemes a 40%-os kedvezményt is kihasználni-Én is azt tettem! Örüljetek a sikeremnek, aztán majd a sajátotoknak ( én is fogok veletek örülni) Üdv Böbe

#19 zsuzsakiss 2011. 05. 25. - 11:15:00

Kedves Fórumozók! Figyelmetekbe ajánlom nagy szeretettel új honlapomat,ahol sok-sok információt találtok. Az eddigi visszajelzésekből az derül ki, hogy számos olvasó talált számára megfelelő terméket, megoldást a problémájára. www.visionweb.shp.hu Várom a visszajelzéseket! Üdvözlettel,sok sikert! Kiss Zsuzsanna

#20 marian33 2011. 05. 17. - 12:22:44

heló MINIMECTIL kapható !! Aki ismeri annak nem kell bemutatnom. Szeretnél ledobni néhány kilót? akkor írj bátran!! Címem minimectil@citromail.hu

• 49 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: