Házipatika fórum: Dajkaanyaság! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Dajkaanyaság!

#21 Klodia 2008. 05. 05. - 16:44:30

Szia Andika!könnyeimmel küszködve igaz de itt vagyok!örömkönnyek mert tök jó az elöttem lévöket olvasni!egy kicsit nem vagyok és már is zajlik az élet a forumon!:-)végre valahára!sokat kondoltam rád hogy mi lehet veled!fejlemények vannak?megadom az e-mail cimem ha gondolod jelentkezz:klaudika@citromail.hu ja amugy Te is hiányoztál! puszi Klau

#22 andika16 2008. 05. 04. - 19:29:48

Szia Klodia......nagyon hiányzol hol vagy?????Miért nem írsz????? :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' :'(' Kérlrk jelentkezz Puszika:Andika16

#23 andika16 2008. 05. 04. - 19:26:49

Szia.Nagyon örülök hogy írtál.....persze hogy szeretnék képet meg mindent tudni....én orosházáról írok ami szegedtől 55km mi oda járunk a Kaáli intézetbe lombikra......a mailcímem:mrs.hackandika@gmail.com.. ...a többit majd ottt!!!!Puszika

#24 gabriella1717 2008. 05. 03. - 17:13:33

szia .nagyon köszi a jókívánságot jó tudni hogy van pár ember aki nem itél el ezért . ha többet akaarsz tudni az esetröl akkor emailben beszéljük meg egyszerűbb és biztosabb is mert csak mi tudunk majd róla. a címemet majd megadom ha érdekel és részletesen leírok mindent .köszi mindent .várom válaszod .szia ja ha érdekel akkor i send you a photo juj ! ne haragudj de még tudom furcsa lessz de én csak most kezdek angolul tanulni mert sajna nagyon vacak a nyelvérzékem hozzá meg az az igazság hogy mi olyan helyen lakunk angliában ahol rengeteg magyar van és szinte ugy éreztem mintha magyarországon lennék ( igaz csak 2X jártam odahaza szegeden) a képet majd emailbe ha érdekel.ezer köszönet és sok puszika .

#25 andika16 2008. 05. 02. - 20:25:53

szia Gabriella1717!!!! Nagyon nagyon büszke lehetsz magadra hiszen csodálatos dolgot viszel vághez!!!! A szüleid biztosan büszkék lennének rád!!!! Én is megcsinálnám ha az én testvéremről lenne szó!!! Tökéletesen egyetértek minden egyes mondatoddal....akkik ezt elítélik azok beteg emberek és nemtudják mi az az igazi segítség és szeretet!!!!! Én is büszke vagyok rád!!!!!! puszika:andika16

#26 andika16 2008. 05. 02. - 20:20:20

szia Klodiaa! Neharagudj hogy ilyen sokára írok de nagyszerü hírem van!!!! Találtam neked egy cikket amiben az van leírva hogy nemtiltja a törvény sem a petesejt donort sem pedig a béranyaságot!!!Az oldal neve :http://www.lombikbaba.civil.co.hu/m odules.php?name=Forums&file=viewtopi c&t=8!!!Ezt másold be a böngészőbe ha nemsikerül írj és segítek!!!!Puszika:Andika Nagyon drukkolok remélem sikerülni fog!!!!!

#27 gabriella1717 2008. 04. 03. - 23:26:46

sziasztok.bocsi hogy így ismeretlenül hozászólok a témához én angliában születtem a családom 1979 ben költözött ki Angliába, 3 -an vagyunk testvérek a nővérem 28 ,a hugom 15 éves a szüleim sajnos 7 éve autobalesetben meghaltak .tudom ez nem tartozik a témához de közölnöm kellett csak hogy tisztába legyen mindenki a helyzettel .szegény nővéremnmel is ugyanez a helyzet hogy nem fejlődött ki a méhe .mivel itt a törvények engedik a béranyaságot ezért vállaltam hogy gyereket szülök neki / természetesen az ő megtermékenyített petesejtét ültették be /, Most a 7 ik hónapban járok a szokásos rosszulétek hála istennek elkerültek de ahogy a család többi tagja eleinte nézett rám hát azt nem kívánom senkinek se(még jó hogy szegény szüleim nem élték ezt meg tuti hogy kitagadtak volna a tesómmal eggyütt).de naprol napra láni hogy milyen hálás tekintettel néz rám a nővérem és a férje is ez mindenért kárpótol . Ui: ja mielött bárki azt hinné hogy pénzért csinálom közlöm hogy azért segítek a testvéremnek hogy babája lehessen mert azt nem kívánom senkinek hogy ne ismerhesse meg az anyaság érzését , én még csak 17 éves vagyok de ennél csodálatosabbat nemkívánok egyetlen lánynak - anyának se hogy ne érezze ahogy naprol napra növekszik egy új élet ahogy növekszik és egyre nagyobb lessz minden .nőnek szíve joga hogy gyereket szüljön vagy ha erre nem képes akkor legalább keressen valakit egy dajka vagy béranyát aki helyette szüli meg gyereket mert az anyaságnál élményénél nincs csodálatosabb .

#28 Klodia 2008. 02. 28. - 15:53:24

Szia Andika!bocs,hogy ilyen sokára válaszolok,de nem mindig van idöm netezni!köszönöm a leveled és a biztatást nagyon jol esik ,hogy foglalkozol a leveleimmel!ha gondolod a levelezést folytathatjuk e-mailben és nem a házi p.-án keresztül!a cimem:klaudika@citromail.hu akkor küldöm a cimet és a számot:(remélem még nem változott.)Prof.Dr.Siklosi György 06-30/942-85-73 az aszisztensnöje:(Sz.Márta)06-20/987-2 4-73 vagy 06-1-266-49-44(hétfö és szerda)probáld meg a számokat szerintem megéri én csak ajánlani tudom!vigyázz magadra!várom leveled!puszi:Klaudia

#29 andika16 2008. 02. 23. - 08:58:17

Szia Klaudia! Sajnálom hogy nemnagyon van erre lehetőség,de viszont keress külföldi oldalakat ott szoktam olvasni a dajkaanyaságról mintha ott nemítélnék el.....persze pontosan nemtudom!!!! De nemigazán értem hogy a nőgyógyászok nemtudnak semmit mondani ha valakinek ilyen problémája van hát kihez menjél egy virágkötőhöz????nem???olyan furcsa nekem.....nemtudom esetleg nézzetek szét a pároddal németországban mintha ott lenne ez a lehetőség ne hagyd annyiban járjál utánna ne csak az örökbefogadás maradjon!!!! Szia drágám várom a válaszod,és persze leírhatod a doki nevét és számát is!!!! Puszika:Andika

#30 Klodia 2008. 02. 12. - 15:44:28

Szia!nagyon örültem a levelednek,csak kicsit szomorú vagyok mert ez volt az egyetlen!az orvosok nem nagyon tudnak mit mondani és legföképpen fogalmuk sincs ,hogy kihez forduljak a továbbiakban!azért is gondoltam hogy hátha itt nagyobb sikerrel járok!de sajnos nem!Hála Istennek ez nem olyan gyakori probléma hogy valaki is foglalkozzon vele!a dajkaanyaság tapasztalatom szerint még mindig tabú téma és elítélik!de sajnálom nekem ez az egyetlen lehetöségem hogy anya lehessek!Nagyon köszönöm leveledet!van egy cimem egy nagyon jo professzoré aki pesten van,ha érdekel elküldöm neked!én is voltam nála és nagyon meg voltam elégedve veleŰ!ajánlom neked/nektek is!Sok puszi:Klaudia

#31 andika16 2008. 02. 09. - 07:26:30

Üdvözöllek Klaudia! Andika vagyok és olvastam a problémádat!!!Találtam neked egy cikket a nők lapja caféban itt a link ahonnan tudsz tájékozódni www.nlcafe.hu/cikk.php?id=79&cid=198 03 - 100k - remélem fog működni!!!!Ha nem akkor a googleba írd be hogy dajkaanyaság!!!! Sajnálattal olvastam az írásod kicsi együttérzek veled mert én 23 éves vagyok és 3 éve szeretnénk babát a férjemmel és nekünk sem sikerül!!!! De egyépként azt tanácsolom hogy beszélj inkább a nőgyógyőászoddal mert ő biztosan többet tud ezekről a dolgokról!!! Várom a válaszod! Szia:Andika16

#32 Klodia 2008. 02. 02. - 09:18:45

Mindenkit Üdvözlök!én egy 21 éves lány vagyok.3 éve derült ki hogy a méhem nem fejlödött ki.(a betegségem pontos nevét soha nem közölték velem,ha egyáltalán van.)akkor azt mondták,hogy az egyetlen lehetöségem ha egy Dajkaanya(NEM BÉRANYA)megszüli a kisbabámat.abban kérem a segítségeteket,hogy aki a dajkaanyaságról valamit is tud(végzik-e és hol?mik a feltételei?,stb),azt nagyon kérem hogy irjon nekem vagy vegye fel velem a kapcsolatot más formában!mindenkinek köszönöm a megtisztelö figyelmét!minden hozzászólást szeretttel és köszönettel várok!Klaudia

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: