Házipatika fórum: Szájápolás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Szájápolás

#1 albert 2012. 03. 21. - 03:20:40

Vigyázat csaló! Több áldozata is van már annak a csalás-sorozatnak, amelynek elkövetője fogorvosként hirdeti magát. Dupla, sokszor tripla árat számol fel az áldozatainak, pl. 4 fogászati csap helyett 8-at számol, miközben a higiéniai viszonyok is többszörös fertőzés veszélyt jelentenek. A neve Szentmiklósi Péter, Fogászat + Fogtechnika, I. kerület, Hattyú utca 16. fsz. 1. Figyelem, Vigyázat!, fogászati csalás.

#2 rcsilla87 2011. 01. 10. - 23:41:37

Szerintem érdekes lehet bárkinek ez az oldal...elég nagy a választék, jó árakkal, házhoz szállítással, hasznos infókkal, leírásokkal stb www.fogkefe-bolt.hu Érdemes ránézni:)

#3 minimal 2008. 11. 30. - 12:18:31

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy reggel, mikor felébredek olyan 6 óra alvás után, helyenként ilyen fehér kis nyálkás szerű lepedék van az ajkamon, és ötletem sincs, hogy mi lehet az, és hogy mit lehetne tenni ellene:S Ha valaki tud valamit javasolni, akkor azt nagyon megköszönném:) Előre is köszi

#4 nanu80700 2008. 10. 15. - 10:32:06

Mennyire ápolja Ön a száját? Többször mos fogat? Használ fogselymet? Tisztítja fogait étkezések és csipegetések után? Látogatja fogorvosát legalább évente egyszer ellenőrzés céljából? Ha nem Önnek nagy valószínűséggel ínybetegsége van! Az ínybetegség trükkös és fájdalommentes lehet, hogy fel sem tűnik. Rossz lehelletet és fogkárosodást okoz. Korai fázisban még visszafordítható betegség. Tünetei: vörös-duzzadt vagy puha íny, Az íny eláll a fogaktól,Gennyes íny a fogak között, meglazult maradandó fogak, könnyen vérző íny. Az ínybetegségnek 4 fázisa van. Első: fogkő kialakulása. Második: fogínygyulladás. Harmadik: foggyökérhártyagyulladás. És végül nagyedik: fogak elvesztése. A megelőzés a megoldás! A fogorvosok manapság a megelőzést preferálják, nem pedig a kezelést. Ez a legjobb megoldás arra, hogy szája egészséges legyen. Ön is adhat fogainak 24 órás védelmet ezzel a teljes körű ugyanakkor jó ízű termékcsaláddal. Az AP24 termékcsaládot tudományos kutatásokat követően hozták létre. Forradalmian új és hatékony, így szájának 24 órás védelmet biztosít a fogkőképződés ellen. Úgy véd a lepedékképződéstől, hogy a fogak köré egy védőréteget képez. A fogakat fényessé és símává varázsolja és ez a hatás tartósan megmarad. Az AP24 a fogkővel szemben folytatott harcban hatékonyabb, mint bármi azelőtt. AP24 fogkő elleni fogkefe: ez egy újgenerációs sörtékkel szerelt fogkefe, hatékonyan távolít el a megszokottnál akár 30%-al több fogkövet. Sörtéit csillag formájúra alkották. Minden egyes csillag alakú végződésben 5 barázda található,amelyek végighúzódnak a szár egészén. Ezáltal fogmosás közben több fogkrém érintkezik a fogakkal. Kíméletes az ínnyel. Boltban, drogériában,gyógyszertárban nem kapható. Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését: e-mail címem: galkrisztina@deltanet.hu :)

#5 Esser 2008. 08. 22. - 14:40:49

"A fluorid sók széleskörűen alkalmazzák fogszuvasodás elleni védelemben. A fluoridok erősítik a fogakat, mivel fluorapatitot képeznek, mely a fogzománc egy természetes alkotója. A legtöbb fogkrém hasonló célból tartalmaz nátrium-fluoridot." Google a barátod, ha már ennyire érdekel a téma :P

#6 morondor 2008. 08. 22. - 14:36:59

hát ja én is arra gondoltam hogy a védelemért felelős. Látod ezzel a fogkrémmel még tanulhatsz is:P Tanulj fog mosva:P

#7 fgkdmkgndleng 2008. 08. 22. - 14:34:50

Hát én ebben nem vagyok biztos hogy a fluorid adja a fogad fehérségét,szerintem az inkább csak védi,de ebben nem annyira vagyok biztos,bár lassan már elvégezhetném a fogorvosit,mostanában kicsit rákaptam erre a témára :)

#8 morondor 2008. 08. 22. - 14:33:13

Hát ja a fluorid megteszi a hatását:D De teljes fehérséghez azért nem elég egy kétperces fogmosás. Mondjuk ha hosszú távon használod biztos ténylegesen is fehéredik a fog;)

#9 fgkdmkgndleng 2008. 08. 22. - 14:30:55

hát meg bár azért ügyeljünk a fogunkra,nem csak a fog fehérsége számít hanem sok sok más egyéb dolog de a fogorvosommal konzultáltam és azt mondta hogy eléggé alapos védelmet nyújt a Signal White.

#10 morondor 2008. 08. 21. - 12:28:30

Gratulálok a sikerekhez. Csak igy tovább (csillogó fogakkal) :D:D 600 forintot akkor tényleg megér...

#11 fgkdmkgndleng 2008. 08. 21. - 12:14:55

Na srácok, lányok! Meg volt a tárgyalás ami miatt ez az egész topik létrejött :) Azt kell hogy mondjam hogy jól sikerült az üzlet megköttetett és egy csaj még meg is dicsért hogy milyen jól nézek ki,azóta már találkoztam kétszer a hölgyeménnyel munkán kívül és hát ki tudja mi lesz,nem tudom hogy ez a fogkrémnek köszönhető vagy sem de mindenképpen hozzá járult az összképhez!

#12 Esser 2008. 08. 15. - 16:05:09

Srácok találtam egy cikket miszerint 600-700ft, sztem nem vészes még így sem http://glamour.gnet....krem#comment-24

#13 headcontrol 2008. 08. 15. - 14:25:52

nem kerül többe mint a többi én úgy tudom...kb. 3-400 ft...max.

#14 Melinda13 2008. 08. 15. - 14:13:57

Menyibe kerül egy ilyen fogkrém?

#15 morondor 2008. 08. 15. - 12:43:32

Most néztem utána és Kb. annyi, mint bármelyik más fogkrém ;)

#16 Esser 2008. 08. 15. - 12:04:58

Hát nemtudom, gondolom hogyha ilyen jó a hatása akkor ára is van rendesen :S

#17 fgkdmkgndleng 2008. 08. 15. - 11:27:37

Hát akkor marad neked is az a fogkrém amit nekem ajánlottak. (Signal White Now) eléggé bejövős,próbáld ki,kiváncsi vagyok hogy neked használ-e,engem rádumáltak,kipróbáltam aztán úgy tűnik működik,bár lehet hogy már csak bebeszélem magamnak :)

#18 Esser 2008. 08. 15. - 11:21:05

igen, sajnos ezek a káros szenvedélyeim megvannak, megválni viszont nem tudok tőlük, hiába próbálkozom

#19 morondor 2008. 08. 15. - 11:00:22

Gondolom kávézol és cigizel is! Az sokat rátesz a sárgaságra:S Sajnos ez magamon is tapasztaltam. Szerencsére most már mindkét szenvedélyemmel felhagytam és a fogaim is kezdenek fehéredni;)

#20 Esser 2008. 08. 15. - 09:51:13

Végre találtam egy ilyen fórumot, nekem is ilyen problémám van. Sajnos nagyon sárgák a fogaim, de nem vagyok igénytelen, naponta 2 szer megszoktam mosni, nem tudom akkor mitől lehet, de utálok dokihoz járni

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: