Házipatika fórum: alvászavar - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 9 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

alvászavar

#41 nanotech 2010. 09. 29. - 08:53:22

Az jogos, hogy teljesen kockázat és mellékhatásmentes, de ezzel párhuzamosan kb hatásmentes is. Maximum szerintem a placebohatásról beszélhetünk. Ha hiszel benne, akkor jobban érzed magad. Ilyen erővel varázscukorkát is ehetnénk. Olvastam már pár dolgot ezekről a szerekről és a belemagyarázáson kívül semmit nem látok belőle.

#42 tibibp44 2010. 09. 27. - 13:56:08

Én és a családom is gyakran használunk homeopátiás szereket és nekünk nagyon beváltak. Nem mondom, hogy csodaszer, de segíthet. Érdemes kipróbálni, mert teljesen kockázat és mellékhatás mentes. Alvászavarra, stresszoldásra a Sedatif pc-t érdemes kipróbálni.

#43 tmonika83 2010. 09. 27. - 13:22:39

Én gyerekkorom óta rettegek a sötétségtől! Valószínűleg az intézettben töltött gyerekkori élményeim miatt. Mikor hazakerültem és elkezdtem idősödni nem hogy múltak volna rosszabbodtak a tünetek. Akkor úgy sikerült elaludnom hogy valamilyen élethelyzetbe képzeltem magam vagy történetet éltem át és a felénél hopp álomba zuhantam. De felnőtt koromra sem múlt el a dolog bár miután megismerkedtem a párommal a jelenléte sikeresen megnyugtatott. De amikor nincs visszatérnek a problémák és a nappalaimat a mindennapi életemet is megkeseríti. Próbáltam rengeteg módszert rengeteg orvosi és homeopátiás szert, de a gyógyszerrel a mellékhatások miatt kellett felhagynom, a homeopátiával pedig nem jártam sikerrel, kifejezetten humbugnak tartom. Most ott tartok, hogy nem tudom mihez kezdhetnék....

#44 Lolo872 2010. 09. 27. - 10:32:43

Gaben01, én helyszíni tudósítóként dolgozom egy hazai televíziónál. Nagyon stresszes a munkám, állandó rohanás és kapkodás jellemzi a média világát. Nem tudni, melyik forgatás vagy tudósítás alatt mondok olyat, ami miatt később esetleg bajom származhat. Volt már olyan is, hogy egy gyilkosság helyszíni tudósítása után halálosan megfenyegettek. A feleségem elvált tőlem, nem is beszéltünk hónapokig, a gyerekek szintén vele vannak (egy 2 éves kisfiú és egy 5 éves kislány), tehát a magánéletem tönkrement. Alvászavarokkal küzdöttem én is nagyon sokáig, aztán édesanyám javasolta a Sedatifet. Szedése óta sokkal könnyebben viselem a munkahelyi stresszt, illetve új párkapcsolatra is szert tettem, illetve a feleségemmel is újra beszélőviszonyban vagyok, sőt, még a gyerekeket is láthatom. Velem szó szerint "csodát tett", hálás vagyok a készítőinek, hogy visszaadták az igazi énemet! :)

#45 angelikakaranics 2010. 09. 24. - 14:16:30

Sziasztok! Végre találtam valami érdemi fórumot ahol vannak mostani hozzászólások is... Még annyira nem olvasgattam vissza, de tanácsot szeretnék kérni... Lassan az ideg-összeroppanás határán leszek, és nem tudom kihez tudnék fordulni... Minden bizonnyal, nálam a stressz a fő alvászavar okozója, de az sem kizárt, hogy valami régebbi lelki törés az ami megakadályozza a nyugodt alvásomat... Nem tudom... A tények: - a munkahelyemen hatalmas a nyomás rajtam... sok minden kockázatos dolog függ tőlem, és ráadásul a főnök felső nyomása is rajtam van... (meg persze az akaratos kollégák) - évek óta együtt élek a párommal, és gyakran az ő pénzén élünk, és ez nekem borzasztó érzés, hogy sokszor nem tudok beszállni a közös kasszába. Mindig mondja, hogy ne aggódjak ez miatt, de gondolhatjátok hogy ez nem olyan könnyű. - alvászavarral küszködök... de nem állandó. Van, hogy 1 hónapig nyugodtan tudok szunyálni, aztán 1 hónapig nem... Ez annyiból áll, hogy nagyjából 9kor már lefekszek aludni majd hajnali 2ig csak forgolódok az ágyban... Felkelek, szívok egy kis friss levegőt, hátha segít... Visszafekszek, újabb forgolódás, aztán nehezen elalszok, de mikor reggel kelnem kell, akkor olyan mintha 1 percet nem aludtam volna... Borzasztó :( Háziorvos ajánlott egy szakorvost, de egyszerűen lehetetlen elérni. A kérésem az lenne, hogy bárhol az országban, valami orvost, vagy csodaszert... Nekem már oly mindegy lenne... tényleg.. :$

#46 Gaben01 2010. 09. 24. - 11:12:02

Subidubi, vidám neved ellenére szomorú a történeted. Én ugyan nem kerültem ilyen mélyre, nálam az alvászavart szintén a stressz okozta. Nemrégiben elbocsátottak a munkahelyemről, majd a fiam is autóbalesetet szenvedett (szerencsére karcolásokkal megúszta), sok álmatlan éjszakám volt az esedékes hiteltörlesztés és a fiam miatt (szó szerint álmatlanok voltak ezek az éjszakák). A folyamatos kialvatlanság ingerlékennyé tett, ezért a feleségem meglepett egy doboz Sedatiffal. Homeopátiás készítmény, nem terhelte a szervezetem és sikerült átlendülnöm. Bár munkám azóta sincs, de legalább nyugodtabban tudok eljárni az állásinterjúkra és könnyebben viselem a gyűrődést. Már két hónapja nem szedem, de nem érzem úgy, hogy rosszabb lenne, a kezdeti pesszimizmuson sikerült átlépnem és így a többi már eldőlhetett "fejben"! :)

#47 jutka107 2010. 09. 23. - 05:46:03

Nem tudom mennyire vagy hajlandó....de a fiaddal, a pároddal, a szüleiddel való problémán szerintem egy pszichiáter sokat tudna segíteni.Nekem legalábbis jót tett a beszélgetés az ilyen jellegű gondjaim rendezésében. A számlák...:-(((

#48 subudubi 2010. 09. 22. - 13:15:18

Én évek óta küzdök az alvászavarral! Sajnos nem tehetek róla nagy a nyomás rajtam, felelősséggel tartozok elsősorban a családomnak, másod sorban a kiállhatatlan főnökömnek, harmad sorban pedig a maximalista szüleimnek. És egyszerűen nem bírom...majdnem minden hajnalban felriadok és azon idegesítem magam, hogyan fogom lerendezni a kifizetésre váró számlakötegeket, a fiam vajon helyt áll e az életben, a párom vajon elégedett e velem. És ezen a problémán semmi nem segít, legalábbis én még nem találtam meg a módját....

#49 tmarina 2010. 09. 22. - 12:42:22

Nekem is rengeteg gondom van az alvással. erre keresek most megoldás...kipihentem mindent könnyebb csinálni, a munka is könnyebben menne. semmiképp sem szeretnék altatót szedni. főleg ezek a homeopátiás dolgok érdekelnek. a háziorvos is tud ebben segíteni vagy külön szakemberhez kell fordulni ,aki ilyen homeos termékekkel foglalkozik? hogy szereztétek be a kisfiadnak? :o

#50 jutka107 2010. 09. 16. - 12:38:07

Nem mindig a stressz okozza az alvászavart. Ritka a mai világban, de elég stresszmentes, nyugodt életem van, de alapvetően szorongó ember vagyok. A belső békét és harmoniát nem könnyű megteremteni, sajnos tudom. Persze nem is lehetetlen. Ma már egy sokkal nyugodtabb, másképp gondolkodó ember lettem és mégis vannak alvászavaraim. Bár nem ide tartozik, de ha ennyire gyógyszerellenes vagy még nem találkoztál életedben igazi depresszióssal. Annak aztán mondhatod, hogy sportoljon.

#51 medial 2010. 09. 16. - 12:12:37

Láthatóan nálad másfajta stressz jelentkezik, mint egy munkahelyi vagy hasonló, ez már talán inkább paranoia. Mindenesetre próbáld az életed kicsit harmonikusabbá tenni. Én a részemről nem nagyon hiszek abban, hogy a stresszt gyógyszerekkel kéne kezelni, szerintem a rendszeres testmozgás és a belső béke sokkal célravezetőbb! Nem próbáltam még egy szert sem alvászavarra, de nem is akarok!

#52 jutka107 2010. 09. 14. - 15:00:21

Valamennyire segített az átalvási zavaromban. De csak ebben. Nem a stresszben.

#53 longcat 2010. 09. 14. - 14:09:42

Mi a tapasztalatod vele? Én is küzdök a stresszel a munkám miatt, és szedek is rá gyógyszert, de félek még egy fajtát szedni, és ezzel is le szeretnék állni... csak hát nem tudom, mi válthatná ki teljes mértékben :(

#54 jutka107 2010. 09. 14. - 11:03:20

Amúgy más okból van alvászavarom, de próbáltam a Sedacur fortet....egy próbát mindenkinek megér.

#55 jutka107 2010. 09. 14. - 11:01:35

Adj időt magadnak, nehezen "múlik" el. De elsősorban ne gondolj arra, hogy ez még egyszer meg fog ismétlődni. Hiába beszéled ki magadból ha nap mint nap ezzel a gondolattal fekszel le. Ha nem is éjjel, de nappal már kétszer találkoztam a lakásomban idegennel. Egyszer keményen meg is loptak. Iszonyú érzés, nehezen tettem túl magam rajta. De idővel sikerül.

#56 hottkam 2010. 09. 14. - 10:48:09

Hozzám fél éve törtek be, és azóta úgy érzem hogy gyökeresen megváltozott az életem. Minden kis neszre felébredek, sokáig csak forgolódok az ágyban mire elalszok. Ezerszer kibeszéltem már magamból a dolgot, de nem sokat segít, mert ugyanúgy rettegek minden este otthon, és félek hogy újra betörnek. :( Kaptam már sokféle stresszoldót de egyik sem segített, altatót meg nem akarok mert akkor meg nem tudok felkelni mikor betörnek... :S

#57 ezustkolloid 2010. 09. 14. - 09:20:38

szegény mogyiera...abszolút nem irigyellek :( olvastam a hozzászólásodat, és meg kell, hogy mondjam, hogy nagyon együtt tudok veled érezni.alapvetően én is szenvedtem ebben a "cipőben" és valóban egy igazán kibírhatatlan főnök nagy volumenben tudja megkeseríteni a mindennapi életünket.de tényleg van megoldás.én is kipróbáltam néhány kis tablettát, és ez elég komoly szinten hozzásegített ahhoz, hogy el tudjam viselni azt az állatot.és így talán percről percre kicsit könnyebben tudom kezelni az esetleges feszült szituációkat

#58 tibibp44 2010. 09. 10. - 12:29:06

Én mindenképp azt tanácsolnám, hogy a legenyhébb szerekkel kell kezdeni és ha nem hat, akkor lehet váltani. Persze, nem csak úgy otthoni kúrával, ha komolya az alvászavar, akkor orvost is mindenképp érdemes bevonni. A Sedatifot a kisfiamnál is használtuk, mert nagyon nyugtalan volt az alvása születésétől kezdve, és egész jól rendeződött is. ez homeopátia ugyebár, nincsenek mellékhatásai, bárki szedheti.

#59 mogyiera 2010. 09. 10. - 11:10:06

jajj de jó hogy végre megtaláltam ezt a jó kis fórumot, én is hasonló problémákkal küszködök és nagyon jó érzés, hogy egy-két hasonló cipőben járó ember véleményét és tapasztalatait olvashatom.valamilyen szinten ez megnyugvást jelent nekem.nekem sajnos a munkahelyem a hibás minden szempontból, a főnököm az, aki ezt tette velem, ugyanis hihetetlen milyen mennyiségű egzecíroztatást kell tőle elviselnem.állandóan van valami hasfájása, és pont 3 percig nem tudná azt a munkát megcsinálni, amit én, viszont az elvárásai az egekben.eszméletlenül utálom őt, és nagyon szeretnék tőletek valami véleményt kérni, hogy kinek van hasonló élménye, és ki hogyan oldaná ezt meg, vagy már esetleg meg is oldotta

#60 vargagabor82 2010. 07. 07. - 14:16:16

Ha alvászavarral küzdenek én esetleg tudok segíteni.Japán cég máneses technológiával elkészített termékcsaládjával tudom önöket megismertetni. Ha esetleg érdekel valakit a termékcsalád,e-mailbe jelezze és felveszem Önökkel a kapcsolatot.E-mail címem: vargagabor82@gmail.com Üdvzölettel, Varga Gábor

• 9 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: