Házipatika fórum: Diane 35 - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 86 Oldal +
  • « Első
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • Utolsó »

Diane 35

#1641 2006. 05. 26. - 09:25:43

Szia "Csicsi7910"! Ez a 25 kg borzasztó! Velem is hasonló a helyzet, én kb. 15-20 kg-ot híztam, és sajnos nekem 6 év kellett, hogy rájöjjek, hogy attól van. És most 1-2 hónapja nem szedem, de egyenlőre még nem fogytam... :( Pedig biztos, hogy attól híztam, mert előtte egy törékeny, vézna lány voltam, most meg tényleg, mint egy lufi. Te miután abbahagytad, mennyi idő után kezdtél el fogyni? Üdv

#1642 2006. 05. 26. - 06:34:27

Syassztok! Már 3 hónapja szedem a Diane-t,de különböző okok miatta 3. leveles gyógyszerszünet nem tudtam elkezdeni a levelet,csak másnap( 1 nap kimaradt a szünet után,tehát csüt-ön kellett volna elkezdenem a következö levéllel,de pénteken kezdtem) . Ebbő származhat valami probléma? Csökken a hatékonysága és védekezzünk még mellette gumival? És ha igen,meddig? Légyszi válaszoljatok! Fontos,és nem tudom mit tegyek,köszi ! Niki

#1643 2006. 05. 23. - 17:48:26

Sziasztok! Eladnám Lindynette 30 fogamzásgálómat, megmaradt 2 és fél levéllel. Ha vkit érdekel írjon a: pono@freemail.hu címre. Budapestiek elsősorban.

#1644 2006. 05. 17. - 05:33:26

Szia! Nekem ugyanez volt a problémám a Diane-val, visszamentem a nőgyógyászhoz adott injekciót meg vérzéscsillapító gyógyszert...ami kb semmit nem ért!Utána 1 hét múlva szintén felkerestem a dokit, de akkor már azt javasolta, hogy feküdjek be a kórházba egy egészségügyi kaparásra....19 évesen nem egyeztem bele egy ilyenbe!Gondolom érthető, hogy miért, lehetnek olyan következményei, hogy hűha!Dokit váltottam, gyógyszert is, mostmár remélem minden rendben lesz!

#1645 2006. 05. 16. - 21:00:23

Sziasztok! Rengetegféle véleményt olvastam... és őszintén szólva nem tudom, mitévő legyek a Dianéval kapcsolatban. Egy hónapja szedem, és a "pecsételő vérzés" olyan erős volt végig, hogy tampont kellett használnom... :( mennyire számít ez elavult, régi gyógyszernek???még soha nem szedtem ilyet, kérlek segítsetek, mert egy orvos azt mondta, hogy azonnal hagyjam abba, mert a vérzés mellett frigid is leszek... :'(' nagyon félek ettől, és különben is... Előre is köszönöm!

#1646 2006. 05. 16. - 20:12:57

Sziasztok! Megmaradt 2 levél Diane 35 fogamzásgátlóm, szívesen megválnék tőle, mivel más gyógyszert kezdtem el szedni. Ha valakit esetleg érdekelne akkor a pono@freemail.hu címen érdeklődhet!

#1647 2006. 05. 05. - 08:29:46

Sziasztok! Kb 5 éve kezdtem el szedni a Diane-t olyan háromnegyed évig majd utána más gyógyszert kaptam. Először minden rendben ment... ugy két hét alatt kisimult a bőröm, beállt a menstruáciom.Két- három hónap mulva elkezdtek erős lábgörcseim lenni , majd vérnyomásingadozás nem is kicsi ,egyszer el is ájultam tőle,arról nem is beszélve h ugy éreztem állandóan magam mint egy lufi. Miután másik gyógyszert kaptam szerencsére ezek megszűntek. Nem riogatni akarom azokat akik a Diane-t szedik vagy szeretnék szedni, van olyan ismerősöm akinek semmi gondot nem okoz a gyógyszer.

#1648 2006. 05. 02. - 16:22:03

Sziasztok! Én anno a Diane-t szedtem, minden rendben is volt, a pattanások eltüntek, és persze a kivánt hatás is megvolt :d Ezek után mikor a párommal szépen beterveztük a babócát abbahagytam a szedését, egy teljes évig egyáltalán nem volt mensim... úgyhogy mi hiába terveztünk akkor... Dokihoz mentem sosem mondott semmit, mindig csak várjunk még, csakhát ugye szerettünk volna már babót és engem is zavart, hogy lehet hogy baj van???? Azóta minden rendbe jött magától bár másik dokihoz is mentem, és a kislányom is megszületett. :) Csak ennyit akartam ugyhogy lányok fel a fejjel....

#1649 2006. 04. 29. - 17:10:51

Sziasztok! Szerintem akinek előjönnek a diane mellékhatásai az azonnal haggya abba és szedjen más gyógyszert mivel eléggé veszélyes olyan gyógyszert szedni ami esteleg nem jó az illatőnek! elösször is mert lehet nem fog rendesen hatni fogamzásgátlóként másszor pedig súlyos betegségeket okozhat a késöbbiekben!!!!!! HAGYJÁTOK ABBA HA A MELLÉKHATÁSOK NAGYON ERŐSEK! Nekem hála istennek rendesen hat és semmi bajom tőle de a nőgyógyászom tájékoztatott a gyógyszer esetleges mellékhatásairól és azt mondta nekem hogy ha bármelyik jelentkezik azonnal hagyjam abba a gyógyszer szedését és menjek el hozzá másik gyógyszert kérni! vsviki

#1650 2006. 04. 28. - 13:22:22

Sziasztok! A 5. Diane tabletta után vagyok. Azelőtt Milligesttel próbálkoztam, ami amitől folyamatosan hánytam, így gyorsan abbahagytam. A Dianetől eddig egyszer hánytam, igaz több hajnalt is hányingerrel küszködve töltöttem. Ez azonban ne tántorítson el senkit, mivel szerintem ez egyéntől függ. Az én édesanyám minden tehessége alatt végig hányt (nem csak az elején), tehát valószínű genetikai oka van a hormonérzékenységnek. Ami viszont idegesít, hogy a hátam 2 napja rettentően viszket és az ottalálható pattanásaim (sajna ezért is kaptam Dianet) megkemyényedtek. Lehet ez gyógyszertől? Volt valakinek hasonló tapasztalata?

#1651 2006. 04. 27. - 21:26:41

Sziasztok! Én is úgyan így jártam a Diana35-től 4 hónap allatt 25kg hiztam ,1 éve küszködök a leadásával.

#1652 2006. 04. 26. - 09:16:47

Sziasztok! Eladnám a 2 levél Diane 35-öt ( 6 hó), áron alul, mert én már nem szedem viszont kiváltottam! 2008. 11 hó- ig jó! Ide nem járok sokat, így adok egy e-mail címet erre írjon légyszives akit érdekel!! mio@gmail.hu Köszi

#1653 2006. 04. 22. - 07:26:08

( elnezest a stilisztikai es egyeb hibakert, de meg nem vagyok tul az elso KVmon :D )

#1654 2006. 04. 22. - 07:22:42

Sziasztok! En kb 4 eve szedem a Dianet, kisebb megszakitasokkal. 30 kilot hiztam tole (bar erre erosen rasegitett a PCO nevu betegseg ) es koromhoz kepest nagyon magas lett a vernyomasom (amirol meg vagyok gyozodve h a diane okozta ) mivel en is ugy tudom hogy nem lehet 1-3 evnel tovabb szedni, probaltam mindenkeppen valtani valami masra, de az egyiktol (nevere nem emlexem) nagyon rossz volt a kozerzetem, a masik a Loette volt, amitol olyan szinten idegileg kikeszitett, hogy siman elbogtem magam az utcan egy kuyta vagy barmi latvanyatol ( vagy ha kinyitottak az 50 millios taskat :d ) plusz emelle hihetetlen agressziv lettem (pl a csaladom tagjaival is) ugyhogy diane megint.. felek tole nagyon, szorosodom mint egy kismajom, tele vagyok pattanassal, aknekkal, a hajam toredezett... de mar ujat probalni sem merek, mert ki tudja milyen hatassal lesz az ram.. vegulis amit meg mondani szerettem volna, hogy minden szervezet mashogy reagal a gyogyszerekre. nekem a dianetol semmi kellemetlen erzesem nem votl, tok jo volt a kozerzetem ( a fent emlitett mellekhatasok sajna lehetnek a PCO eredmenyei is, szoval nem tuti h a diane csinalta) ehhez kepest az unokatsetvereim mindketten megkaptak az orvosuktol kulonbozo bajokra es mind a ketto teljesen depresszios lett tole (mint en a loettetol) szoval jo dolog, hogy megosszuk itt a tapasztalatokat, de ettol fggetlenul mindenkire mas es mas hatassal van mas es mas gyogyszer. szep napot mindenkinek

#1655 2006. 04. 17. - 14:37:22

Sziasztok!!! már 3 éve szedem a Yadinet, és semmilyen problémám nem volt vele. csak... semmi szinte semmi szexuális vágyam nincsen, eddig nem is gondoltam, hogy a gyógyszer lehet az oka, de mielőtt nem szedtem nem volt ezzel semmi problémám. most olvasgattam a fórumot, és talán nálam is a Yadine az oka? gondoltam rá, hogy váltok másik gyógyszerre, de annál meg lehet hogy más mellékhatások jönnének ki, és amugy sem juó csak úgy dobálózni a hormonokkal. szerintetek mit tegyek?

#1656 2006. 04. 11. - 21:07:16

Szia ! Ha eddig nem jelentkezett senki a Diane 35-re , akkor engem érdekel megveszem tőled. Mennyit kérsz érte ? Várom válaszod a következő címre : ildiko-dia@t-online.hu -ra. Üdv. Ildikó

#1657 2006. 03. 24. - 16:57:50

Sziasztok, nekem nem vált be a Diane, 1 hét után depressziós lettem (fél napig sírtam ok nélkül). Épp ezért szeretnék túladni 2 dobozon, egy bontatlan (3 havi) egy bontott (2 havi). Ha valaki már kipróbálta és tudja hogy jó neki (sokaknak nem okozott semmi panaszt) az írjon, v szóljatok ismerősötöknek, nem olyan olcsó h kidobjam az ablakon.... nyilván olcsóbban adnám. emil: anyofa@freemail.hu köszi

#1658 2006. 02. 26. - 20:56:05

Szia! Hallottam, hogy valakinél az ellenkező hatást váltja és nem hogy javítana a bőrproblémáin, inkább rosszabb lesz neki, de gondolom ezek embertől függnek. Előfordul közbeni vérzés. Igazából itt a fórumon olvasgattam vissza és néhol rémisztő dolgokat olvastam, de megnyugtató válaszok is vannak. Lassan 3. hete szedem a dianét, eddig mondhatom igazából nincs bajom tőle, egy-egy nap előfordul, hogy barnás folyásom van, de ezt leszámítva eddig használ. Remélem a továbbiakban sem lesz problémám vele.

#1659 2006. 02. 26. - 20:56:03

Szia! Hallottam, hogy valakinél az ellenkező hatást váltja és nem hogy javítana a bőrproblémáin, inkább rosszabb lesz neki, de gondolom ezek embertől függnek. Előfordul közbeni vérzés. Igazából itt a fórumon olvasgattam vissza és néhol rémisztő dolgokat olvastam, de megnyugtató válaszok is vannak. Lassan 3. hete szedem a dianét, eddig mondhatom igazából nincs bajom tőle, egy-egy nap előfordul, hogy barnás folyásom van, de ezt leszámítva eddig használ. Remélem a továbbiakban sem lesz problémám vele.

#1660 2006. 02. 26. - 20:49:28

Sziasztok, én már túl vagyok az első levél Dianén, az első levél beszedés után megjött a vérzésem, nem fájt semmim,nem viseltem rosszul a gyógyszert. Az első levél szedése alatt még óvszerrel védekeztem a barátommal, mivel szörnyen paranoiás vagyok, ugy gondoltam így biztos. Aztán a 2. levélnél már elmaradt a gumi,végülis ezért tértem rá erre a módszerre. Minden gyógyszer szemet rendesen,pontosan beszedtem, nagyon odafigyeltem. Most tartok a 2.levél gyógyszerszünetében, a 3. napban vagyok,de még mindig nem jött meg a vérzésem. Lehetséges lenne,hogy teherbe estem? Nagyon valószínütlennek hangzik a kérdés -tudom, de mégis mit gondoltok? Kezdjek ideges lenni?

• 86 Oldal +
  • « Első
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: