Házipatika fórum: Diane 35 - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 86 Oldal +
  • « Első
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86

Diane 35

#1661 2006. 02. 22. - 13:41:09

Szia! en mar több mint két éve a dianét szedem és a kezdeti rosszullétektől eltekintve semmi bajom. én semmi rosszat nem hallottam eddig a dianéről, két barátnőm is szedi és nekik sincs semmi panaszuk. megirnad nekem mit hallottál a dianérol? köszi ! várom válaszod

#1662 2006. 02. 09. - 18:52:56

Segítséget szeretnék kérni. 17 éves vagyok, az orvosom felírta a diane 35-t hormonális problémáim miatt. (túlzott szőrnövekedés miatt, pattanások). Rosszat és jót is hallottam róla, őszintén szólva félek elkezdeni szedni. Mennyiben szűnnek meg ezek a problémák? Ír olyat a tájékoztató, hogy mielőtt elkezdené szedni...tájékoztassa orvosát....-ról. Oké, hogy ha vki cukorbeteg vagy egyéb betegsége van, előtte szól orvosának, de a dohányzásnak mi köze van ehhez? Idézem: ha a fogamzásgátló használata mellett dönt, abba kell hagynia a dohányzást. Most kell elkezdenem szedni (ugye ha a menzesz megjön), de mikor van ez a 7 nap szünet? Köszönöm a segítséget.

#1663 Törölt felhasználó 2006. 02. 03. - 14:49:31

Örömmel látjuk, hogy milyen élénk a fórum élete! Láthatóan a sorstársakat érdekli, mi történik a betegtársakkal, ki, hogyan éli meg a bajt, milyen kezelést kap, hogyan viseli azt, illetve, hogyan mozgósítja belső erőit, milyen saját, külön stratégiája van a betegség legyőzésére. Ezért úgy gondoltuk, hogy lenne érdeklődés olyan blogok iránt is, amelyet valamilyen betegségben szenvedő ember vezetne, leírva hétköznapjait, kezeléssorozatát, annak hatását, vagyis megosztaná a többiekkel életét, érzéseit. Ha Önök között van valaki, aki kedvet érez ilyen internetes napló, blog írására, kérjük, szándékát jelezze a szerkesztoseg@hazipatika.com címen, hogy a további teendőket megbeszélhessük. A blogszolgáltatást akkor indítjuk el, ha kellő érdeklődő, önkéntes naplóvezető jelentkezik. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztősége

#1664 2006. 02. 03. - 09:04:29

Anitusnak.. és azon kívül,hogy fájt a fejed,mennyiben volt más,mint a Diane?A pattanásokra például jobb a Yadine?köszi

#1665 2006. 02. 02. - 20:25:53

Sziasztok! A szervezetem régen elég sok ffihormont termelt ezért már sokfajta fogamzásgátlót szedtem. Csak annyit szeretnék mondani, h nálam a Yadine nem vált be igazán, mert folyton fájt tőle a fejem (bár ez a családom nőtagjainál elég gyakori). Most a Diane-35öt szedem és ez eddig működik, sőt még jó fogamzásgátló is. Nekem eddig hála Istennek csak jó tapasztalataim vannak róla.

#1666 2006. 01. 30. - 16:40:40

Syasztok! Elkezdtem szedni a dianét.már a 12. szemnél tartok.pont ugy kezdtem el szedni ahogy irták a papiron az első mensinapomon.Viszont a mensim ált 6 napos szokott lenni!Viszont már 12.napja nem áll el ill ilyen pecsételő vérzésem van folyamatosan.:'( Szerintetek ez normális???Menjek el dokihoz???Vagy ez természetes mer még nem szokott hozzá a szervezetem agyoccerhez????Segitsetek!!!!!!!mit csináljak?:'(

#1667 2006. 01. 30. - 16:40:37

Syasztok! Elkezdtem szedni a dianét.már a 12. szemnél tartok.pont ugy kezdtem el szedni ahogy irták a papiron az első mensinapomon.Viszont a mensim ált 6 napos szokott lenni!Viszont már 12.napja nem áll el ill ilyen pecsételő vérzésem van folyamatosan.:'( Szerintetek ez normális???Menjek el dokihoz???Vagy ez természetes mer még nem szokott hozzá a szervezetem agyoccerhez????Segitsetek!!!!!!!mit csináljak?:'(

#1668 2006. 01. 30. - 10:05:57

Sziasztok!én már lassan több,mint egy éve szedem a Dianét...valamivel jobb lett,mint volt-a depressziómnak mindenesetre jót tett.... :) de most,hogy olvasgattam a hozzászólásokat,gondolkozom rajta,hogy Yadine-ra kéne váltani...Elvileg egy év alatt a Dianénak teljesen rendbe kellett volna hozni az arcom-nem?és nekem eddig minden nődoki,és ismerős azt mondta,hogy ez a gyógyszi(Diane) nem 10 évre van kitalálva...ahhoz kicsit tömény... :p egyébként félek váltani....A Diane erősebb szerintetek?Ha az nem segített igazán,akkor más sem fog? Ja,és nekem iszonyat hullik a hajam...szentem előtte is hullott,de nem tűnik fel,mert rengeteg van...szal nemtom,hogy ez mennyire múlhatna a Dianén...mindenesetre orvostanhallgató vok,és a kopaszodáshoz szükség van a megfelelő géneken kívül egy jó adag férfihormonra is,szal az ösztrogén és progeszteron szintet emelő,és ffihormon szintet csökkentő Diane szentem csak jó hatással lehet a hajhullásra...legalábbis én így tanultam...nem véletlenül kopaszodnak jobban a ffiak...;) előre is köszönöm,ha megírjátok nekem saját tapasztalatotokat...remélem én is tudtam valakinek segíteni...mindenkinek vidám hetet!

#1669 2006. 01. 27. - 22:18:28

Szia! olvastam hogy szedted a Diane35-öt.én is sokáig szedtem a pattanásaim miatt, és mikor abbahagytam nekem is NAGYON hullott a hajam.még most is.már több mint egy éve nem szedem,pattanásaim vannak,de az kevébé zavar mint a hajhullásom.Neked mondtak e valamit mitől van,és mitől hagyta abba?én voltam nőgyógyinál,bőrgyögyinál,de ne igazán foglalkoztak vele. zizi98

#1670 Pir-Singers 2006. 01. 07. - 13:31:35

Sziasztok! én egy hónapja szedem a Diane-t, és szőrproblémámra irta fel a nőgyógyász. Azt mondta, 6-7 honap után várjak eredményt. Az igaz, hogy jobb, mikor m..., mert a hasam nem fáj. De lehetséges, hogy a gyógyszertől a vérnyomásom magas lesz? Mert ezelőtt teljesen normális volt, mostanába viszont elég magas. :s Légyszi, ha nektek már bevált ilyen téren, irjatok nekem.. köszi szépen

#1671 georgia57 2006. 01. 07. - 11:13:27

Sziasztok Én már tul vagyok a fogamzásgátlásos korszakon,de évekig szedtem a Diane 35 -öt semmiféle problémát nem okozott sem alatta sem utána,de megszüntette a borzasztó pattanásokat,lehet hogy már van jobb hormonális készitmény is,de akinek a szervezete több férfihormont termel mint amennyit egy nőnek kellene az hiába kenegeti magát bármivel is a külső segitség nem használ. nálunk ez a családban örökletes,apám is 51 éves koráig az volt én 48 éves vagyok és még mindig kijön néhány és a fiam is ilyen,de ő másfajta hormontablettát kapott ami használt(merthogy ő fiu,nem kell a fogamzásgátlás) sok sikert mindenkinek és senki ne higgye hogy a problémájára nincs megoldás csak meg kell keresni ;) Györgyi

#1672 2006. 01. 05. - 15:57:02

Syasztokk!! Köszönöm mindenkinek a reagálásokat továbbra is várom a véleményeteket:)Amugy fiatal nődokim vann és tök normális is:)De mikor felirta gyoccert asse tudtam h mit ir fel mer egy fogamzásgátlot sem ismertem...szal...De még mindig nemtom h merjem e bevennii...:(

#1673 2006. 01. 05. - 14:59:05

Szia! Először nekem is azt írták fel, de mivel elavult nagyon, egy másik doki mást írt fel. Vannak ennél sokkal kisebb hormontartalmú gyógyszerek is. Nekem nem volt vele gondom, de mondta egy osztálytársam anno, hogy szőrösödik tőle. Nem tudom számít- e, de ha túl öreg a nőgyogyi, akkor előfordulhat, hogy az ezer éves készítményekre esküszik, és nem halad a korral.....bocs a modern, idősödő orvosoktól!

#1674 2006. 01. 04. - 19:34:14

Szia! Én azt a gyógyszert szedem és nekem nem hullik a hajam és nem csúnya a bőröm, sőt az mulasztotta el a pattanásokat!!! Ezt a bőrgyógyász mondta és a nőgyógyász is!! Ne félj, mert nem lesz tőle semmi bajod! Egy hónap alatt tette rendbe az arcomat, és le is fogytam tőle, de ez nem baj mert én 65 kg voltam és most 60 lettem! Nyugodttan szed!! Szivesen segítettem!!

#1675 2006. 01. 04. - 19:30:33

Sziasztok!! Egy kérdésem lenne! Szabad a pattanásos bőrt, ha nincs pénzem kozmetikusra vagy kiváltani a gyógyszert, szappanal mosni? Köszönöm előre is, hogy válaszoltok! Sziasztok! További jó napot!!!!!

#1676 2006. 01. 04. - 16:00:33

Syasztok!! Most voltam először nődokinál és ő a Diane 35-öt irta fel nekem mint fogamzásgátlo tablettát!A bőrömmel nincsen semmi baj a hajam sem hullik minden rendben van velem!Mégis félek elkezdeni szedni a Dianet mert sok rosszat olvastam rola!Félek ha beszedem akkor elkezd hullani a hajam v csunya lesz a bőröm!Van félni valom vagy csak kamu ami rosszat hallottam a Dianérol?:( Segitsetek léccike!!!!!

#1677 ildinyo 2005. 11. 13. - 15:26:33

Hi bogai! Nekem is 4-5 napra rá jön meg, ugyhogy sztem ne izgulj! Főleg az elsőnél még be kell állnia. Ildinyo

#1678 bogai 2005. 11. 13. - 08:53:38

Sziasztok! Tudna nekem valaki segíteni?Én most kezdtem el Diane 35-öt szedni,az első levelet már beszedtem de ez az ötödik nap hogy nem jött meg!Elvileg mikkor kellene megjönnie? Köszi Boga

#1679 2005. 11. 12. - 12:58:36

Sziasztok, Fél éve szedem a Diane-t, és mondhatom, elégedett vagyok vele. eleinte én is szkeptikus voltam, mert csak rosszat hallottam róla, de azt gondoltam, hogy ha nem próbálom ki, akkor sosem tudom meg milyen valójában. kipróbáltam, bejött. az első pár hétben is egész jól tűrtem a "hormonlöketeket", nem voltam különösebben rosszul. jó, mert könnyedebben viselem a premenstruációs időszakot és magát a vérzést is, a bőröm szebb lett (bár szó ami szó most sem tökély...). én azt javaslom mindenkinek h fogadja el amit az orvos felír, próbáljátok ki, nem érdemes arra hallgatni h kinek mi a jó v rossz véleménye az egyes fogamzásgátlókról, mert mindenki másképp reagál rájuk. (én először Yadine-t szedtem de nem volt jó, a bnőm viszont teljesen oda van érte). ja és a Diane-t bármeddig lehet szedni, ez a féléves limit csak kacsa (ezt mint egészségügyben jártas, eü dolgozó is alátámaszthatom)

#1680 gigimon 2005. 11. 11. - 15:36:31

sziasztok! nekem szerencsére az arcborommel nincs probléma, de egyéb bőrproblémákkal (ekcéma , melegkiutés stb) gyerekkorom ota kuszkodok. most váltottam bőrgyógyászt, aki javasolta hogy a mostani tablettám (minulet) elfogyasztásáig (ez még ugy másfél honap) találjam ki, melyikre szerenék váltani, a Diane35 -re avagy a Yadine-ra. (mivel a minuletet már tobb mint 5 éve szedem , a váltás már időszeru, és a yadine és a diane kifejezetten bőrproblémákra hat) Namost a Diane35-tol osztonosen idegenkedek, a hozzászolásokat olvasva talán nem véletlenul... Mindenképpen a nőgyógyászommal meg fogom még ezt beszélni, de addig is , eloljáróban, van valakinek valami tapasztalata YADINE-nal kapcsolatban? Az ismertetője nagyon szimpatikus, jo dolgokat ir, dehát nyilván nem fog rola a gyártó rosszakat irni...nemigaz? :) Mindenesetre ha beszéltem a nőgyógyimmal,majd megirom hogy mit modnott rola. (persze ez is lutri, egyik orvos ezt mondja, a másik azt....) :s udv ágica

• 86 Oldal +
  • « Első
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: