Házipatika fórum: Diane 35 - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 86 Oldal +
  • « Első
  • 84
  • 85
  • 86

Diane 35

#1701 cbernadett 2004. 12. 11. - 11:48:10

Mindenkinek! Lassan 5 éve szedem a Diane 35 fogamzásgátlót, a pattanásaim valamelyest javultak, de még mindig vannak az arcomon, nekem nem jött be, viszont barátnőm arcbőrét teljesen kitisztította.....

#1702 Törölt felhasználó 2004. 07. 30. - 12:28:33

Tisztelt Asszonyom! Igaz, a Diane 35 jó fogamzásgátlónak és a pattanásos arcbőr gyógyítására. Igaz viszont ez az összes többi fogamzásgátlóra is, hiszen valamennyi elnyomja a pattanásokért felelős férfihormon túltermelődést. A közel azonos időben annyit jelent, hogy 12 óra késés esetén szakad meg a fogamzásgátló hatékonyság. Ha tehát mindig reggel, mondjuk munkába menetel előtt vagy este, lefekvéskor veszi be, biztosan nem fut ki az időből. Tisztelettel: dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus HáziPatika.com Csoport

#1703 Mormika 2004. 07. 25. - 20:42:01

Tisztelt Doktor Úr! Mint mindenki, én is egy kérdéssel fordulnék Önhöz. Én kifejezetten fogamzásgátlót szerettem volna szedni, de mivel a pattanásokkal is gondjaim voltak, azt mondta a nőgyógyászom, hogy ez mindkét célnak megfelel. Igaz ez? Fogamzásgátlóként is hathatósan alkalmazható? A másik kérdésem pedig az lenne, hogy úgy tudom, ezeket a gyógyszereket közel azonos időpontban kell bevenni. Mennyi eltérés fér bele az időbe, hogy a fogamzásgátló hatás megmaradjon? Előre is nagyon köszönöm a kedves segítségét!

#1704 2004. 06. 18. - 15:19:46

Kedves Doktor Úr! Nekem 17 éves koromban írta fel a nőgyógyászom a Diane 35-öt. (Még szűz voltam, meg sem vizsgált. Ránézett a pattanásos bőrömre, és felírta.) Azóta sem mondta, hogy váltanom kellene, sőt, amikor rákérdeztem, nem kellene-e vmi gyengébbet használnom, azt mondta, felesleges váltani. Most 25 éves vagyok...

#1705 Törölt felhasználó 2003. 10. 10. - 16:02:01

Tisztelt Asszonyom! A Diane 35 elsődlegesen fogamzásgátlás céljára nem engedélyezett gyógyszer, a férfihormon túlműködések gyógyszere. Mint minden fogamzásgátló tablettának, a Diane 35-nek is azonnal jelentkezik a védőhatása, ha a ciklus első napján kezdik el szedni. ellenkező esetben két hétig egyéb (nem hormonális) módon is védekezni kell. A Diane 35 legfeljebb egy évig szedhető. Tisztelettel: dr. Elek Csaba szülész-nőgyógyász szakorvos, humángenetikus

#1706 2003. 10. 09. - 08:28:42

Tisztelt Doktor Úr! A problémám a követekező: a napokban kezdtem el szedni a Diane 35 tablettát. Igazából nem vagyok pattanásos, sőt, rendellenes szőrösödésem sincs. Váltani szeretnék minden képpen mert olvastam, hogy elég magas ennek a gyógyszernek a hormontartalma. Kérdésem az lenne, hogy ennek a tablettának a fogazmzásgátló hatása is a második ciklustól alakul ki vagy azonnal? A jövő hónapban már szeretnék másik gyógyszert szedni akkor ott ki kell várnom még plusz egy hónapot a hatékony védelem érdekében? Segytségét előre is köszönöm.

• 86 Oldal +
  • « Első
  • 84
  • 85
  • 86
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: