Házipatika fórum: lipotagi - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

lipotagi

#1 lipotagi 2010. 02. 11. - 14:44:38

egy ideje nem tudtam aktivan részt venni az oldalon egészségi és családi okok miatt remélem mindenki átvészeli a téli depressziot

#2 amide 2008. 05. 05. - 21:28:16

Szia Lipotagi!Vagy ha jól irtad ill. jól emlékszem Ági keresztnevet adtál meg??Nem vagyok benne biztos.De nagyon sok levelet irtam neked,akkor értekeztünk utoljára,amikor a betegszállitót vártad és másnap kellett menned ill .egy keddi napon talán,kivizsgálásra és már előre félrél,hohy fogsz eljutni,mivel már előtt gondok voltak a kisérő kérésével.Azután én mindennap irtam és nem tudtam mi van vele,hogy nem irsz.Pedig mindig lent bepipálom azt hogy kérek e értesitést ha az üzimre válaszolnak..de semmi nem jött.Légyszi jelezz ha ezt alevelet megkaptad,mert akkor ide irok mindig.De remélem veled minden rendben,majd írj.ha ezt megkaptad.ezt a levelet.addig is vigyázz magadra.Szia Amide vagyis Zsu!!

#3 lipotagi 2008. 05. 01. - 20:31:05

Én szeretnék edy olyan társaságot létrehozni ahol a mindennapi eseményekről lehet beszélgetni Nem orvosi hanem magánemberi beszélgetésekre gondoltam Vannak dolgok amit két hasinlo betegségben élő jobban átél mint egy kűlőnállo ember aki nem tudja elképzelni mi az a pánikroham Szivesen várok minden érdeklődőt szerintem egy probát megér

#4 lipotagi 2008. 04. 30. - 12:27:01

Üdvözöljük a(z) lipotagi betegtársaság fórumában!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: