Házipatika fórum: Kocogótárs-kereső!! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Kocogótárs-kereső!!

#1 webstarlaura 2010. 04. 25. - 14:16:17

A KOR TÚLHALADTA A SIMA AEROBIK CD.-t, DVD.-t! DE MÉG A MÉREGDRÁGA SZEMÉLYI TRÉNEREKET IS! ITT A 3D SZEMÉLYI TRÉNER ÉS TÁPLÁLKOZÁSI TANÁCSADÓ, DÍJMENTESEN A SAJÁT LAKÁSODBAN VAGY AKÁR A SAJÁT MOBIL TELEFONODON! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8

#2 larax 2009. 12. 12. - 08:06:03

Szia! A kocogásban benne vagyok, bár, ha leesek a hó akkor ne tudom mit fogunk csinálni :) Sajnos jelenleg nem tudok edzőterembe járni, anyagi okok miatt, ezért gondolkodom a kocogásba. Amikor aerobikoztam a Fitformába jártam a Király utcába, nagyon jó kis csapat van ott, ezért azt tudom neked ajánlani. üvd

#3 mikalaka 2009. 12. 11. - 23:56:38

én most szeretnék járni aerobikra csak nem todm hova és nincs is kivel még:)

#4 mikalaka 2009. 12. 11. - 23:55:28

szia én is itt lakom nem messze és most fogok kezdeni sportolni de egyedűl nem sok kedvem van

#5 fattime 2009. 11. 03. - 10:24:21

Én a www.mozogjunkegyutt.hu oldalon találtam kocogáshoz társat. Illetve aerobicra is járok, oda is a mozogjunkegyutt.hu -n keresztül megismert aerobic társammal. Már egy éve járunk kitartóan tornázni. :)

#6 larax 2009. 08. 11. - 17:58:39

Halihó! Én újpest központhoz közel lakom, és a környékről keresnék futótársat (lányt) minnél elöbb!!!! Egyedül nem szeretek futni Az esti órákban érnék rá. Remélem jelentkezel!

#7 webstarlaura 2009. 08. 06. - 16:06:21

Sziasztok ! Virtuális Személyi Edző,Dietetológus! Használata díjmentes!!!!! A megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 Az "Új vagy itt?" feliratra kattintva lehetőség van regisztrálni. Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük a 3D személyi tanácsadót aktiváló hivatkozást! (Ha a többi adat nem valós, akkor is tudja használni a Webstar portalt! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) Keresünk munkatársakat is a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! A portál tovább ajándékozható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#8 larax 2009. 07. 23. - 21:14:31

Halihó! Én újpest központhoz közel lakom, és a környékről keresnék futótársat (lányt) minnél elöbb!!!! Egyedül nem szeretek futni :s Az esti órákban érnék rá. :) Remélem jelentkezel!

#9 oolin 2009. 04. 23. - 12:11:48

békásmegyeren vki?

#10 anyasajt 2008. 06. 06. - 13:32:37

Hello Mindenki! Fogynivágyó kocogótársat keresek, aki Dunaföldváron lakik és ráérne hétköznapokon és esetleg hétvégéken, reggel vagy este, ahogy sikerül megegyezni, és eljárna velem kocogni. Én kezdő vagyok és fogyni is szeretnék amellett, hogy edzettséget szerezni. A nickemre kattintva tudsz nekem írni, ha érzel magadban kedvet! Jó lenne nagyon, mert együtt könnyebb! Üdv: Sajti

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: