Házipatika fórum: IBS - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 11 Oldal +
  • « Első
  • 9
  • 10
  • 11

IBS

#201 2003. 10. 31. - 19:51:43

Kedves Doktor úr! Kérdésem részben kapcsolódik az IBS-hez. Panaszaim kezelésére én is az igen sok helyen reklámozott Meteospasmyl nevezetű készítményhez "nyúltam", ami érzésem szerint segített is. 3 héttel ezelőtti vérképem megemelkedett májenzim értékeket mutatott (GOT 50 U/L, GPT 60 U/L). December elején újra leellenőrzik az értékéket, de addig is nagyon aggódom. A Meteospasmyl tájékoztatójában olvastam, hogy szedése májelváltozásokat okozhat, melyek elhagyása esetén megszűnnek. Létezik, hogy ez az eltérés is a Meteospasmyl szedése miatt következett be? Válaszát előre is köszönöm!

#202 2003. 10. 18. - 13:31:24

Nagy öröm számomra, hogy ilyen hamar egy orvostól és a Házipatika szerkesztőségétől is választ kaptam. Ez már fél gyógyulás... :-) De azért reménykedem abban is, hogy hátha ide téved valaki, és hozzájutok valami konkrét infóhoz. üdv.

#203 Törölt felhasználó 2003. 10. 18. - 09:10:37

Kedves Gladia! Megértjük a csalódását, de az IBS legkevésbé sem tartozik azon betegségek közé, amelyröl "látatlanban" lehetne tanácsot adni. Olvassa el cikkünket, amely egy erröl szóló tanácskozás eredményeként született, és belátja, hogy sajnos, az IBS leküzdéséhez valóban hosszas "kisérletezés", azaz a beteg és az egyedi tünetek aprólékos megfigyelése szükséges. Az IBS egy tünetegyüttes összefoglaló neve, a környezet és az életmód számos tényezője kiválthatja, elmélyítheti, szinte minden betegnél másként jelennek meg a tünetei, ezért nem lehet egyszerüen egy mindenkinél hatékony gyógyszert ajánlani. A cikket a következő helyen találja: http://www.hazipatik...=20030416155016 A kellemetlenségekhez sok türelmet és javulást kivánunk: HáziPatika szerkesztősége.

#204 2003. 10. 18. - 08:31:12

Kedves Doktor Úr! Köszönöm szépen a tuti tippet... :-) Kb. fél éve kísérletezik nálam különböző gyógyszerekkel egy gasztroenterológus. Legutóbb rákérdeztem, hogy nem lehetséges-e, hogy IBS-em van? Azt mondta, hogy lehetséges. Az az igazság, hogy már nagyon unom a tüneteket és a kísérletezést is. üdvözlettel: Gladia

#205 Törölt felhasználó 2003. 10. 17. - 16:11:47

Tuti gyógyszert nem tudok, csak tuti tippet. Keressen fel egy gasztroenterológiai szakrendelést, ahol az előzetes kezelések ismeretében megtalálják a leghatékonyabb kezelést. Üdvözlettel: dr. Kökény Zoltán sebész

#206 2003. 10. 15. - 12:53:26

Hello! Tud valaki IBS-re egy tuti gyógyszert (a Meteospasmylon kívül)??? köszi Gladia gladia@freemail.hu

• 11 Oldal +
  • « Első
  • 9
  • 10
  • 11
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: