Házipatika fórum: perforált vakbélgyulladás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

perforált vakbélgyulladás

#1 papucska 2008. 07. 28. - 06:27:37

Szia Mónika!Örülök hogy végre ez ügyben írt nekem valaki.Nekem ugye nagyobb vágásom van,úgyhogy nagyon magam alatt vagyok,nem tudok akármi ruhaneműt felvenni,főleg gombos nadrágokat,csak max.ilyen gumis derekú halászgatyót.A másik problémám pedig az hogy a párom már szeretne velem szexuálisan együtt lenni,de még ezt sem merem bevállalni,hiszen még érzékeny és persze éjjel ha megfordulok egyik oldalamról a másikra,akkor még nagyon rossz.De végül is az a lényeg hogy élek,mert a doki mondta hogy életveszélyes volt az állapotom. Mégegyszer köszi hogy írtál! Ildikó

#2 monita23 2008. 07. 27. - 21:03:59

Szia Ildikó! Mónika vagyok.Nekem időben kivették a vakbelemet,de régebben unokatesómnak nem!Hosszadalmas lesz a felépülésed mivel a hashártya is gyulladt volt.A hasad a megbolygatás miatt nagyobb,de az lefog húzódni!A sebed is sokáig érzékeny lesz.Nekem is az még néha,pedig kicsi és már 3 éve műtöttek!Kitártást és jobbúlást kívánok neked!

#3 papucska 2008. 07. 25. - 07:08:35

Üdv.minden fórumozónak. 4hete műtöttek perforált vakbéllel,amihez társult még hashártya gyulladás is.Még érzékeny a hasam,sajnos elég nagy vágást kellett csinálni,a köldöktől lefelé.És persze a hasam is nagyobb mint a műtét előtt,és nem tudom hogy miért. Várom a leveleket,akit ilyennel műtöttek,írjon hogy miként élte át a felépülését,meg bármit írhattok ami ezzel kapcsolatos. Ildikó

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: