Házipatika fórum: xenical - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

xenical

#1 eva3365 2013. 09. 25. - 10:41:13

Fogyókúrás tabletta - acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 ggacs 2012. 03. 27. - 19:56:39

A xenical hatóanyaga ugyanaz, mint az alli-é, csak az alli-ban fele annyi van és recept nélkül kapható. Üdv! Egy volt Xenical-fogyasztó

#3 erika670801 2012. 01. 06. - 17:34:43

Hasonlóan jó véleménnyel vagyok a xenicalrol,de sajnos nem lehet már hozzá jutni!Ha esetleg valaki tudja ,hol lehet beszerezni jelezhetné!Egy 10 -est le kéne passzolnom! :)

#4 evike0713 2010. 04. 11. - 20:56:12

Sziasztok.Én 14-évesen kezdtem el fogyókúrázni mert,mert egy nőgyógyász félre diagnosztizált és olyan gyógyszert adott ,amitől az addigi 55 kg-om 98 kg-ra növekedett kevesebb mint egy hónap alatt.Lelkileg nagyon megviselt és orvos segítségét kértem.Akkor ajánlották a xenicalt 5 évvel ezelőtt,és hála az égnek 18 kg-ot fogytam tőle 8 hónap alatt,diéta nélkül.Két évig szedtem,de utána váltottam a számomra másik fajta csodaszerre a reductilra.Attól még 5-6kg-ot fogytam.Ugyhogy igy 4 év alatt 25kg-tól szabadultam meg.Ezt azért írtam le, mert én mindenféle fogyókúrát kipróbáltam már és ezt minden elkeseredett sorstársamnak szívből ajánlom.Attol hogy valaki csak 1-2 kilót fogy egy hónapban nem kell elkeseredni, mert ez a végleges fogyás titka.Minnél kevesebbet adsz le egy hónapban annál kevesebb fog visszajönni a későbbiekbe.Én mindenkinek kitartást kívánok és a xenicalt, valamint a reductilt.Sok síkert

#5 Szilvike66 2009. 06. 20. - 20:09:04

Ahogy nézem, nem nagyon vannak sokan tisztában a Xenical hatásával. Ez sem egy csodaszer, hogy beveszem és álom súlyom lesz. Ez egy kiegészítés a fogyókúrához.122 kg-ról fogytam 95 kg-ra Xenical, és Reductil segítségével.Mivel mindkét gyógyszer receptköteles, az orvosommal a legapróbb részletig megbeszéltünk mindent.Az orvos segítsége elengedhetetlen mert ugye ő a szakember,és nem mi. Elmagyarázta hogy ez a tabletta abban segít hogy amit a diéta alkalmával beviszek zsíradékot a szervezetembe, annak kb.30%-át nem engedi a szervezetbe beépülni. Ez a tabletta azt a célt hívatott teljesíteni hogy a fogyókúra közben amit megeszünk zsíradékot, ne mind szívódjon fel.Tehát segít a diétában.Sokan azt hiszik, tévesen, hogy semmilyen mennyiségű zsíradékot nem enged felszívódni.Ez persze nem így van. Ahogy olvasgattam különböző fórumokon, sokan lelkesen kiíratják, szedik ezerrel anélkül hogy pontos tájékoztatást kapnának, kérnének. Persze aztán jönnek a panaszok hogy milyen erős mellékhatásai vannak, stb. Érdekes módon, 6 havi szedés alatt sem volt semmilyen kellemetlen tünetem, hiszen betartottam az orvos által mondottakat hogy ügyeljek a zsíradék csökkentésére.Természetesen ami felesleges zsír volt az távozott a wc-be. De nem jártam soha úgy hogy fehérneműt kelljen cserélnem.Sokan ezt hozzák fel a gyógyszer ellen. Csak azt tudom tanácsolni hogy kellő körültekintéssel, orvossal való konzultálás után kezdjük el szedni a gyógyszert. Ha pedig mégis előfordulni kellemetlenség a bugyiban, az csak arra figyelmeztet hogy nem figyeltünk oda kellőképpen. Egyébként ha gondolkodunk, akkor belátjuk hogy ha nem kerül annyi zsír a szervezetbe,/mondjuk a Xenical segítségével/ akkor előbb-utóbb megfelelő diétával a meglévő zsír mennyiség a testünkből olvadozni kezd.Még egyszer leírom: nem csodaszer. Hanem kiegészítő egy fogyókúrás program részeként. Amit tudnék saját tapasztalatból említeni.Sokat segített egy egyszerű zöld könyv amit a patikákban lehet kapni, A Cukorbetegek diétás könyve.Ebben a könyvben le vannak írva a különböző élelmiszerek glikémiás indexe. Magyarul, arról van szó hogy olyan élelmiszereket kell főleg enni ami nem hirtelen nyomja fel a cukrot, mert ami hirtelen nyomja fel, mint pl. a tésztafélék, utána hirtelen leesik a cukor, és ettől vagyunk éhesek.A könyvben benne vannak az ételek, alapanyagok amelyekből kiválaszthatjuk hogy mit együnk ami egyenletessé tudja tenni a vércukor szintet. Ha erre figyelünk kicsit, nem leszünk rövid időn belül éhesek.Nekem a két fent említett tabletta, és ez a könyv segített ilyen súlyt leadni. De nem éheztem. Mivel kalória mennyiséget a fogyókúra előtt megettem vagy 3000-et naponta, annyit tettem,hogy lecsökkentettem napi 1500 calóriára. Ettem,és mégis fogytam.Egyébként akit bővebben érdekel a Xenical tabletta teljes leírása, nézze meg Pados Professzor leírását erről a neten. http://www.medlist.c...ES/II/4/241.htm Kívánok mindenkinek sikeres fogyást, okosan:)

#6 agicagyorffy 2009. 01. 30. - 09:07:19

Azt hiszem, h el kell keseritselek benneteket a xenical "csodatevo" kepessegeivel kapcsolatosan. En felirattam magamnak, a haziorvosom keszsegesen fel is irta, ugyanis fogynom mindenkepp muszaly volt, mert 20 evesen 93 kilot mutatott az afranya merleg :@ Nos beszedtem egy honapi adagot es nyamvadt 3 kilo minuszt tapasztaltam. persze kemeny dietat tartottam melette+minden nap szaladtam. Raadasul egy halom penzbe kerult. (360 lej, ami kb 25000 ft). kitartasommal nem volt gond, nem zabaltam, nem ettem edesseget, nem ettem zsiros eteleket, gondolvan arra, h ha mar ennyi penzt kiadtam, akkor ne vesszen karba. Engem egyaltalan nem hajtott meg, es csak kesobb tudtam meg, hogy csak a szervezetbe bevitt zsirt nem engedi lerakodni, de a mar lerakodott zsirral nem tud mit kezdeni. tehat nem ettem zsirosat, igy nem volt amire hasson. Annyiban segitett, hogy szedese mellett megtanultam ugy etkezni, hogy az egy fogyokuraban megallja a helyet, es amikor elfogyott a gyogyszer akkor sem tertem vissza a regi eletmodomhoz. A xenical helyett elkezdtem inni a zoldteat es ez segitett. 93 kilorol 71 kilora lefogynom 5 honap allatt. de ne gondoljatok, hogy konnyen ment..........nem, borzaszto nehez volt, volt amikor sirtam, rosszul ereztem magam, majd meghaltam egy kis csokiert :d, de a kitarto munkanak volt eredmenye. karacsony kornyeken magamra szedtem 3 kilo pluszt, de most ismet nekifogtam es most meg konnyebb ellenallni, mint elozo alkalommal. Nos lanyok csodagyogyszerek szerintem nem leteznek, a fotelben ulve fogyni nem lehet, pedig en is ezt szerettem volna. Es nagyon duhos voltam, igazsagtalannak tartottam (tartom) az eletet....annyi csinos lany van, akik nem tesz semmit azert, h csinosak legyenek, ehetnek csokit, ehetnek barmit barmikor, de hat...ok a szerencsesebbek....

#7 Bobomom 2008. 08. 05. - 13:07:57

Egy hete szedem a Xelicalt, de híztam tőle, az eddigi rendes reggeli biológiám elmaradt, nincs hasmenésem tőle, mint ahogy ijesztgettek ezzel, szóval nekem nem vált be. A gyógyszerész szerint csak kkor kell beszedni, ha zsíros ételt eszünk.

#8 2008. 07. 25. - 20:01:16

bocsi nem irtam oda hogy a xenical-rol lenne szó

#9 2008. 07. 25. - 19:59:04

van aki használta már fogyásra jo lenne ha megirná a tapasztalatát. köszi elöte is.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: