Házipatika fórum: Csipőprotézis beültetés - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Csipőprotézis beültetés

#1 femara 2012. 02. 18. - 18:27:11

Ez egy kis pörgős fórum. Egymást figyelemmel kiséritek, tanáccsal ellátva,segítve a többi betegtársakat. Men nyivel könnyebb igy túllenni a nem kellemes dolgokon. Én térdműtét előtt állok és bizony a gyomrom máris görcsbe rándul, ha csak írok róla. Olvasgattam előre is, hátha találok olyan szerencsést aki már túl van rajta.

#2 mackusz 2012. 01. 29. - 14:58:14

mackusz67 Sziasztok én 2011.08.11.én kaptam a jobb oldalra csípőprotézist.A műtét jól sikerült nem volt komplikáció,2 órás volt, katéter és cső eltávolitástól nacyon féltem mivel mindenfélét hallottam,de kellemeset csalódtam mert semmit nem éreztem komolyan!Aránylag gyorsan regenerálodtam a menés lassan, de biztosan helyreállt. :) Műtét előtt hatalmas fájdalmaim voltak sokszor csak fetrengtem állni menni már nem bírtam.Üzenem minden sorstársamnak hogy ha van lehetősége ne várjon a műtéttel sokáig ne féljen tőle higgyétek el egyátalán nem olyan rémes mint ahogy sokan leírták.Jómagam részéről annyit írhatok megváltozott az életem abszolút nincsenek fájdalmaim visszatért az ÉLETkedvem újra dolgozom,kerékpározm kocsit vezetek tudok sétálni ami ezelőtt elképzelhetetlen volt,szeretnék mindenkinek egy kis lelkierőt küldeni ha van bárkinek kérdése írj nyugodtan üdvözletem:mackusz

#3 szaborozsika 2010. 08. 20. - 15:16:36

Sziasztok!Szeretnék valakit megkérni hogy írja meg hogy tudok az új fórumra rá menni.Előre is köszönöm.Cím:szaborozsika@freemail.h u :s

#4 zafir1979 2010. 03. 02. - 18:32:17

Sziasztok! Hol van az amit ma én kérdeztem?Hogyan tudom,megnézni,ki mit válaszolt?

#5 szaborozsika 2009. 12. 31. - 17:38:24

Sziasztok!Rózsi vagyok.Lehet hogy én nem vgyok jó a rendszerben vagy nem értek a géphez, de nem mindig tidom az új oldalt be hozni.Csak a régi jönnbe ha valaki tud segíteni azt megköszönöm.a régire írjatok. AmúgyB.U.É.K. mindenkinek! :p

#6 gombocka2o 2009. 04. 28. - 14:02:26

Sziasztok! Véletlen tévedtem ide, de aki utána jönne, az jöjjön a másik fórumra, mert ott élünk tovább. Köszi cupp gombi

#7 mattersdorferne 2009. 04. 21. - 21:06:32

Sziasztok! :d :d :d Régi új belépő vagyok. Ezt azért írom , mert tavaly már beszélgettem veletek. Tavaly májusban jegyeztek elő és most rá került a sor, hogy megműtenek. Persze legnagyobb meglepetésemre azt mondták már régen túl kellett volna esenem a műtéten, csak valahogy elmaradtam :@ :@ :@ Mivel most már élesbe megy a dolog kérdezném tőletek akik átestek ezen a csodán, hogy milyen hálóing lenne célszerű? Vagy rövid pizsama lenne a jobb? Az előbb a régi fórumra is ráakadtam, de ide írok, mert hátha oda nem találok újra. Gombika látom tartod a frontot és már hála Isten jól vagy! A többi fórumozónak is jó egészséget és félelem nélküli várakozást az operációra. Györgyi!

#8 sussina 2009. 03. 31. - 08:48:37

Segítsen valaki! Édesanyám 2006. októberében bal oldali csípőprotézist kapott, majd rá egy évre 2007. decemberben jobb oldalit is. 2008. nyarán az először beültetett protézist ki kellett venni, gyulladás miatt. 5 hónapot töltött protézis nélklül, lengőcsípővel. Gyötrelmes időszak volt, két mankóval, nagy szintkülönbséggel a két lába között tudott csak közlekedni. 2009. februárban visszahelyezték a protézist. Sajnos múlt hét óta ismét kemény és piros a heg környéke, a bőr alatt és váladékozni kezdett. Orvosról, orvosra járunk azóta és eddig mindenki azt mondta, hogy menjen vissza ahhoz, aki műtötte, valószínű ki kell venni ismét a protézist. Egyértelmű választ arra, hogy miért gyulladt be sajnos nem kapunk. Mi nem vagyunk azonban hajlandók visszamenni az orvosához, nem bízunk már a szakértelmében. Édesanyám még csak 52 éves és nagyon el van keseredve, hogy mi lesz vele. Magánklinikán gondolkodunk a továbbiakban, kérem, ha valaki tud valamit javasolni hová és kihez forduljunk, aki meg tudja menteni a protézist, azt nagyon megköszönném. Tapasztalatokat is várok, valaki volt-e már hasonló helyzetben ?

#9 gombocka2o 2008. 07. 27. - 11:48:01

Sziasztok! :@ :@ :@ :@ :( :( :( :( :( :( Ez mind a rendszernek küldöm, amiért a régi fórum is müködik, csak éppen nem tették ki a listára. Hogy miért, jó kérdés. Mi a bánatnak kell ennyi krix-kraxot beirni, hogy a fórumhoz tudjunk belépni. Miért nem szerepel a fórumunk a többiek között a listában? eva1944 AMI CIMET BEIRT AZ A RÉGI FÓRUM CIME Csak most az a kérdés, hogy hol legyünk, de szerintem oda menjünk vissza, ott többen voltunk, a többiek is ott vannak. Aki nem sürün jön a fórumra, az nem tudja, megmarad addig ez is, aztán majd meglátjuk. Addig is vigyázzatok magatokra, cupp gombi

#10 jalogbuci 2008. 07. 26. - 22:30:05

Sziasztok! Éljen! Itt a Nagy Csapat! De mondjuk nem értem az egészet, mert a Lia is megírta nekem azt a linket, amit az Éva írt itt lent. Ott valóban meg lehet találni a régi fórumot, írtam is oda. De akkor az hol van? Az új felosztásban az Orthopédia címszó alatt nem jelenik meg a régi csípőprotézis téma. Ki érti ezt? Na, mindegy. Mi már megtaláltuk egymást! Jó éjszakát mindenkinek!

#11 Eszterke39 2008. 07. 26. - 20:47:40

Szia Éva! Örülök, hogy végre hallok rólad, és a férjedről Nagyon eltűntél, egyszer-kétszer szóvá is tettem a fórumon, hogy hol vagy, szeretném tudni mi van veletek.Nagyon örülök, hogy megvagy:-) sajnálom, amiért Ti is műtétre kerültök.Nekem 6 hetem van még a műtétig. Néha egy kicsit beparázok tőle, de utána lehiggadok, belátom, hogy szükség van a beavatkozásra ahhoz, hogy teljes életet tudjak élni. Férjed nem fél? A régi fórum nem azért tűnt el, mert esetleg 1-2 napig nem írt senki? Meglehet, hogy automatikusan megszűnt emiatt.Most mi legyen? Maradunk, vagy visszaköltözünk? Már szóltam Barbinak, Jalogbucinak, Gyöngyikének, Borikának. Laca még nyaral, őt nem lehet még értesíteni. puszi mindenkinek

#12 eva1944 2008. 07. 26. - 20:26:30

Sziasztok Régi és Új Fórumosok! Igaz én már régen nem írtam, de mindig olvaslak titeket. A fórum férjemnek és nekem, nagyon sokat segített.Itt indultam el orvos keresésre, és a régebbi tagoknak köszönhetően, már nálunk is beindult minden. Férjemnek már kitűzték a csípőprotézis műtét idejét, ami november 4. Mi kértük a halasztott időpontot, augusztus eleje helyett. Nekem, nem csak a csípőmmel, hanem a térdeimmel is problémák vannak. Ezt kezelték most elsődlegesen, egy 10 hetes szuri kúrával. Egyidőben mindkettőnket nem lehet műteni, mivel egysikünknek talpon kell maradni a másik segítsége miatt. Előszőr a párom, mind két csipőjét hozzák rendben, majd én következem. Egyenlőre úgy néz ki, hogy a szuri igen csak jó, mivel jelenleg már csak kicsit fájnak a térdeim, csípőm még nem annyira van rossz állapotban, mint a párom csipője. remélem kibírom a következő 3/4 vagy 1 évet még mütétek nélkül. Különben a RÉGI FÓRUM nem tünt el, most néztem meg, és meg is találtam. http:www.hazipatika.com/forums/messa ges/Csipo protezis_beultetes?ftid=614;page=1 itt találtam meg. próbáljátok meg ti is. Üdv mindenkinek: Éva

#13 Eszterke39 2008. 07. 26. - 19:41:51

Sziasztok! Szia Gombócka!Amikor felhívtál, hogy nem találod a fórumunkat, én is megpróbáltam keresni, de eredménytelenül.Ma este ismét megpróbálkoztam vele, és örömmel láttam, hogy elindult a téma:-) Hogyan sikerült? Jelezted a rendszergaszdának, vagy te nyitottad meg? Remélem a többiek is megtalálnak majd bennünket.Jalogbuci, Barbi, Laca, és a többiek már tudják az "új címünket"? :-) Puszi

#14 gombocka2o 2008. 07. 26. - 10:35:36

Ujra itt vagyok! Elfelejtettem, értesitsétek azt akit tudtok, hogy jöjjenek ujra akik eddig voltak. igy is lesz biztos olyan, aki nem talál esetleg ide. Bizom benne, hogy lassan ujra együtt lesz a fórum tagjaival együtt. Addig is cupp mindenkinek, aki ideér gombi :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ ez mind azért van, mert nem értesitettek bennünket és takarékra vágták a fórumot.

#15 gombocka2o 2008. 07. 26. - 10:17:34

Sziasztok! Mivel eltünt a régi rófumunk, és vele a fórum tagjai, igy induljon akkor egy uj, hamár a rendszer takarékra vágott bennünket !!! Régiek gyertek és adjátok tovább aki olvassa. cupp gombi

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: