Házipatika fórum: Fogyás diéta nélkül.. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Fogyás diéta nélkül..

#1 ilbolya 2008. 08. 13. - 16:47:02

Hogyan fogytam 11 kilót egy év alatt, minden diéta nélkül? Én ahhoz a típushoz tartozom, akinek a szervezete mindent elraktároz, 1-2 kilógramm fogyáshoz is vértizzasztó diétát kellett tartanom, így aztán igen hamar elment tőle a kedvem. Sajnos így elég nagy súlyfelesleg halmozódott fel rajtam. A lábaim estére úgy bedagadtak, mint egy vödör, naponta vízhajtót kellett szednem. Nem fogyókúrás célból, hanem vízhajtásként elkezdtem inni a Natúr Varázs Forte méregtelenítő teakeveréket. A hatás már néhány nap fogyasztás után jelentkezett. A felesleges vizet elhajtotta, a bokám néhány nap alatt olyan vékony lett, mint lánykokomban. Ezért úgy gondoltam, egészségesebb, mint a vízhajtók, így abba sem hagytam a fogyasztását. Néhány hónap múlva észrevettem bizonyos fogyást is, és azóta is folyamatosan fogyok, igaz csak nagyon lassan. De ha azt nézzük, hogy ezért nem kell semmit megvonni magamtól, akkor szerintem ez is eredmény. Azóta a mérleg egyszer sem lendült plusz irányba. Tehát nincs jojóefektus. Egyedüli kitartást igényel, hogy minden nap meg kell főzni, és meginni. Én egy filtert forrázok le naponta fél liter forróvízzel, és azt 3 részre elosztva iszom meg . Mindíg étkezés közben víz helyett, szénsavmentes ásványvízzel felhigítva. Az íze nem kellemes, mint legtöbb gyógynövénynek, de higítva egészen hamar meg lehet vele barátkozni. Én eddig tényleg a víztől is híztam, most ehetek bármit, bármikor, és egy kiló sem jött még vissza egy év óta. Melléhatásként az elején lehet némi hascsikarás, mert a beleket salaktalanítja, gyakori a wc-re járás. De ez hamarosan elmúlik. A koleszterinem is ragyogó lett, vérnyomásom beállt normálisra. Egy próbát azt hiszem megér. :) :) :)

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: