Házipatika fórum: Szorongás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Szorongás

#1 jupiter80 2012. 10. 01. - 21:34:52

Kedves Fórumozók!
Egy olyan cég termékeit szeretném figyelmetekbe ajánlani, amely 21 éve töretlen sikerességnek örvend a nemzetközi piacon és természetes anyagokból, gyógynövényekből készült termékei úgy hatékonyak, hogy nem okoznak semmiféle káros mellékhatást, mint a gyógyszerek. Több, mint 100 terméket kínál a cég minden szervre és szervrendszerre, illetve egészségügyi panaszra: vitaminok, közérzetjavítók, antidepresszánsok, stresszoldók, immunerősítők, energiaszint- és nemi aktivitás fokozók és még sok egyéb. Ha valaki szívesen megismerkedne a készítményekkel, itt tud velem kapcsolatba lépni: globalmind88@gmail.com
További információ a honlapomon: www.calivita.bakos.ws
Várom jelentkezéseteket szeretettel.
sing

#2 arany1956 2011. 03. 07. - 14:46:33

Üdv: ezzel a lehetöséggel találkoztam és biztos vagyok abban, hogy ez mindenkinek SEGIT ez az ajanlat NEM UZLETROL SZOL !!!! sajnos oriasi az igeny ! újjá építik a szöveteket (tüdő, máj, bőr, ideg, stb.). / de akit az erdekel van benne az is / a ceg orvosokat, termeszetgyogyaszokat keres az egesz vilagon . / munkatársakat is / http://peptidbioregulator.com / magyar informaciok / INGYENES REGISZTRÁCIO itt !!!!!!! : http://db.npcriz.ru/...4312&dc=8000150 felül a kod ez legyen: 14312 beirva -minden hanganyagom is megvan kezdetektol -jan26-ig. par egyebb mellekletet csatolok. aranyos lajos / oregedeskutatasrol,akar 40%-al elet hosszabbitasa, 30 ev alatt kiprobalva 15millio emberen egyetlen egy mellekhatast sem tapasztaltak! / újjá építik a szöveteket (tüdő, máj, bőr, ideg, stb.). 2010. november 28-án Nobel díjra jelölték. A peptid bioregulátorok az orvostudomány jövője. 2010. november 28-án Nobel díjra jelölték. nézd meg a magyar bemutatót : http://www.vimeo.com/18431262 Itt tudsz még olvasgatni: http://nobelprize.or...ons/prizes.html http://www.npcriz.ru/pressa/ http://www.npcriz.ru/technology/ http://www.npcriz.ru/company_life/ http://db.npcriz.ru/ belépés a belső menübe a további anyagok csatolva vannak. Orosz kutató orvosok Magyarországról indítják azoknak az egyedülálló termékeknek a nemzetközi terjesztését, melyek újjá építik a szöveteket (tüdő, máj, bőr, ideg, stb.). Keressük azokat a személyeket, akiknek fontos az egészsége és fontos az anyagi jóléte! Jelenleg elő-regisztráció folyik ingyenesen, ami január ...-től egy termék megvásárlásával tehető meg. Khavinson professzor, a Szentpétervári Egyetem világhírű gerontológusa volt az a tudós, akinek a világon először sikerült természetes úton peptidet előállítania. Felfedezésért 2010. november 28-án Nobel díjra jelölték. Keressük azokat: az orvosokat természetgyógyászokat akik az orosz orvoscsoporttal együttműködve tanácsadóként a magyarországi hálózat kialakításában részt vennének és tanácsadóként dolgoznának, továbbá azokat akik külföldi kapcsolatokkal rendelkeznek és a világon bárhol lerakatot létesítenének és elindítanák a hálózatot országukban, valamint azokat akik a termék továbbajánlásában részt vennének itthon, vagy bárhol a világon. MINDEN ANYAGOT, LEGFRISSEBB INFOKAT hanganyaggal egyetemben , TUDOK KULDENI. REGISZTRACIO az eredeti OROSZ LINKEN : erre kattints , majd legalul a szurke " coglacen" -re ekkor elojon a tablazat : http://db.npcriz.ru/...4312&dc=8000150 felül a kod ez legyen: 14132 beirva IRD FEL KOZBEN A SAJAT REGISZTRACIOS SZAMODAT , amit a rendszer ad, hogy be tudj lepni a belso menudbe, http://db.npcriz.ru/ , es hogy tudj csinalni azonnal magadnak tovabbkuldheto linket cserelve a piros szamot sajatodra. ne varj a visszaigazolo emailre. Kattints a regisztrációs linkedre, ahol a következő mezőket kell kitöltened 1.mező: szponzor ID száma 2.mező: raktárkód: 8000150 kivalasztva ennek kell lenni 3.mező: személyi igazolvány száma, formátum: 00 00 555555 (00 00 szukseges ,betűk nélkül, szóközöket betartva 6 szamjegyet irj csak, hiaba kevesebb vagy tobb van neked. 4.mező: a kiadás dátuma, tetszőleges dátumot lehet beírni a következő formátumban: nap, hónap, év (pl: 04.12.2010) 5.mező: kiadó hatóság neve: Okmányiroda pl. canada. 6.mező: családnév 7.mező: személynév 8.mező: ide tegyél egy X-et itt valaszd ki az alsot a NO-t a felso a ferfi. 9.mező: születés dátuma (a 4.mező szerinti formátumban) pl : 02.12.1962. 10.mező: e-mail cím 11.mező: telefonszám 12.mező: jelszó kattints alul a registraciara , ekkor mutatni fogja meg egyszer az adataidat rovidebben , es meg egyszer kattints hogy alulra hogy ez rendben van, ekkor rovid ido mulva megismetli hogy keszen van, alul mutatja az emailcimedet, es olyat is mutat hogy OK. ezzel igy keszen vagy. aranyoslajos@freemail.hu t: 70-2320417 aranyos lajos =================

#3 jutka107 2010. 10. 15. - 11:40:59

Remélem mindenki saját tapasztalatból beszél, mert könnyű úgy itélkezni, hogy nem éljük át és meg a problémát. Gyerekkorom óta szorongásos vagyok, gondolom a génjeimben is hordozom vagy éppen okom is volt rá. Szerintem nem olyan könnyű ezt leküzdeni, ezen vagyok hosszú évek óta. És igenis hatalmas különbséget tapasztaltam pszichológus és pszichiáter között és bizton állítom hogy az utóbbiban találtam meg a megoldást. Nem vagyok idegbeteg állat, gyógyszert nem is kaptam, csupán beszélgetős terápián vettem részt. Sajnos pont ez a baj sokaknál, hogy ha meghallják ezt a szót, hogy pszichiáter akkor a betegeit már idegbetegnek titulálják. De ez legyen az adott ember intelligenciája:-(

#4 ezustkolloid 2010. 10. 15. - 11:02:20

Szorongást sztem nem is olyan nehéz legyőzni. Ez nem olyan tulajdonság, amivel az ember születik, és nem lehet megváltoztatni az élet során. Max olyan van, h vki fogékonyabb a stresszre, jobban aggódik, nehezebben kezeli a feszült helyzeteket. Ezekből a negatív tulajdonságoktól lesz vki szorongós. De ha vki kicsit jobban odafigyel magára, megkeresi a stressz okát, akkor könnyen le tudja győzni. Kell egy olyan tevékenységet találni, amiben az ember szívesen leli örömét, ellazítja, ki tud tőle kapcsolni. Emellett a rendszeres mozgás is elengedhetetlen. Munkámból kifolyólag sok stressz ér, ezrt is kezdtem el vmi megoldás után nézni. A homeopátiás szereket favorizálom, mivel a nyugtatók függőséget okoznak. A sedatif termékeit még nem próbáltam, de ha van vkinek vmilyen tapasztalata, azt szívesen olvasnám. De ha olyan jó, mint a videojuk, akkor nem lehet vele gond:D

#5 grebyn 2010. 10. 15. - 09:17:47

Lehet, hogy hatásos gyógyír a humor, de az sem oldja meg a problémát egészen. Sajnos igen, vannak olyan emberek, akik már így születtek, vagy nőttek fel, hogy általában negatív a hozzáállásuk a dolgokhoz, vagy ha nem is az, de valamennyire nem látja a dolgok jó oldalát. Az ilyen embereket nem pszichiáterhez kell küldeni, mert nem egy idegbeteg állat, hanem szimpla pszichológushoz, hogy kicsit beszélgessen egy hozzáértővel, aki segít túllépni ezen. A homeopátiás szerek tényleg nagyon jók, én is próbáltam már egy-kettőt pár problémára, és nekem bevált. Bár lehet, hogy a hozzá fűzött remény is segített ebben, bár nem hiszek az ilyenekben. :) A sedatifot még nem próbáltam, mivel nem vagyok mostanság stresszes, hálistennek, de ha ilyen lesz, remélem eszembe jut. :)

#6 tmonika83 2010. 09. 27. - 13:14:24

Hát én a gyerekkorban ért traumákat fojtottam el magamban, amik kamasz koromban igen csak sok problémát okoztak felnőtt koromra pedig olyan szinten hatalmasodtak el rajtam ami már fizikai tünetek formájában jelent meg. Most próbálom csökkenteni enyhíteni a szenvedett károsodásokat, egyenlőre nagyon lassan és nehezen sikerül, hiszen mégis csak évek alatt felhalmozott problémákról beszélünk. Próbálkoztam többféle pánik kezeléssel stressz oldással, egyenlőre mindhiába...a homeopátiás szerekkel kapcsolatban szkeptikus vagyok, szerintem humbug...de a videó vicces :) A humor mindenféle képen hatásos gyógyír

#7 tibibp44 2010. 09. 27. - 10:31:46

Nem is olyan rossz ötlet ez a stresszfitnessz :p :d Sajnos van aki pesszimistább alkat, és könnyebben felül kerekednek rajta a gondok, de én amondó vagyok, hogy ha ezen lehet segíteni, akkor az ember miért nem tegye meg. Persze nagyon jó és fontos a sport, a meditáció, de el tudom képzelni, hogy egy stresszes-depresszív helyzetben az ember ehhez nem tud erőt gyűjteni.. (már lássuk be, kell hozzá erő és elszánás). A homeopátia, mint teljesen természetes gyógymód szerintem segíthet felülkerekedni ezen a hangulaton, és aztán jöhet a többi világmegváltó stresszkezelő tréning :d

#8 Gaben01 2010. 09. 24. - 11:18:48

Ha kicsit viccesen szeretném megközelíteni a témát akkor a Stresszfitneszt ajánlanám! :D http://nyugoggyale.h...itnesz/site.php De a téma komolyságát tekintve én is csak ehhez tudok csatlakozni, aki ennyire pesszimista és nem lát kiutat, ráadásul a helyzete is ennyire kilátástalan (vagy annak érzi), annak a pszichiáter való. Való igaz, hogy akinek kiegyensúlyozott az élete, mindent optimistán szemlél annak nehéz elképzelnie, hogy másoknak lehet annyira rossz a helyzetük, érezhetik magukat annyira kutyául, hogy csak alig-alig látnak kiutat a káoszból.

#9 jutka107 2010. 09. 23. - 05:52:22

Miért hihetetlen, hogy valakinek sok problémája van? Szerencsés ember vagy, mert biztos, hogy eleve egy pozitív beállítottságúnak születtél, de hidd el, aki nem ilyen annak igenis borúsabbak a gondjai. Persze fel lehet ezeket nagyítani, ahogy én is teszem/tettem, de erről csak részben tehetünk. Nekem sokat segített a pszichiáternél töltött beszélgetés, de erre is fogékonynak kell lenni.

#10 grebyn 2010. 09. 22. - 16:31:15

Elég hihetetlenül hangzik amit írsz, bizonyosan rosszabbul látod a helyzetet mint ami valójában! Szerintem érdemes lenne egy kis pozitív hozzáállást magadhoz venni, akár barátok, akár munkatársak által, mert biztosan te fested ilyen feketére a képet. Ha semmi sem segít akkor Nervensplege vagy SedatifPC alkalmazása is javallott lehet, de az tényleg csak akkor ha semmi más nem segít! Főleg utóbbit tudom ajánlani, az öcsémnek az segített! :)

#11 subudubi 2010. 09. 22. - 13:21:42

Az én életem hihetetlen stresszes. Mind lelkileg, mind testileg teljesen készen vagyok és nem érzem úgy, hogy a helyzet bármilyen módon javulna, pedig kedélyjavítókat is veszek. Igaz természete alapú készítményekkel még nem próbálkoztam, de ha tényleg beválik akkor hálát adok a sorsnak, mert ez igy szinte már kibírhatatlan. Ha tudnátok erről információt adni azt nagyon megköszönném!

#12 tmarina 2010. 09. 22. - 12:57:15

Én is főleg a természetes dolgok vásárlására törekszem. problémám van az alvással...napközben az alvatlanság miatt a stresszhelyzeteket rosszabbul viselem. írtad, h a kisebbik gyermekednek segített ez a sedatif.....ha kifejtette a hatását, akkor még meddig kell szedni? abba lehet hagyni? :o nem szeretném életem hátralevő részét úgy tölteni, hogy csak ilyen szerekkel tudok elaludni....de jelenleg most ennek is nagyon örülnék. :d

#13 medial 2010. 09. 16. - 11:58:48

Egyet kell értenem, egy csomó hasonló készítményt kipróbáltam, de nem sok hatása volt. Igyekszem amúgy is a gyógyszerek használatát a lehető legjobban korlátozni, maximum akkor veszek be fejfájás csillapítót mikor már nem bírok a fejfájással. Húsz éves vagyok, nem akarom az életemet mindenféle kétes eredetű készítménnyel megrövidíteni. Belső harmónia, lelki béke és a testmozgással való stressz levezetés az amiben hiszek! :)

#14 petrusss 2010. 09. 16. - 10:29:32

igen..én is azt mondom, hogy ezek a természetesen alapanyagok a legjobbak a amiket lehet használni..mert önmagában segítenek a természetes gyógyulás folyamatában.hagyni kell a saját szervezetünket, hogy önmagát meg tudja gyógyítani, mert ugye a betegségek 100%-a lelki eredetű..innentől kezdve csak egy-két olyan természetes terméket kellene megtalálni, amik valóban használnak.

#15 longcat 2010. 09. 14. - 14:18:31

Pontosabban a homeopátia az azonos tüneteket produkáló szerek használata, a gyógyulás érdekében. Van, akinek használ, van, akinek nem. Hogy miért, azt nem tudom, de én azt vallom, hogy van olyan módszer, ami mindenkinek használ! Például a sport, a jóga, a relaxáció. Ezek biztosan nem ártanak.

#16 hottkam 2010. 09. 14. - 10:31:16

homeopátia = természetes alapanyagok. Nem osztom a véleményedet, mert én inkább ragaszkodok a természetes alapanyagokhoz ilyen esetben (stressz), mint a kőkemény nyugtatókhoz. A stressz szerintem lelki betegség, aminek a kezelését inkább belülről kellene megoldani, és nem nyugtatókkal. De ha már gyógyszerekhez nyúl az ember, akkor már inkább természetes gyógykészítményekkel. :) (De tényleg csak a stressz ügyében gondolom ezt.)

#17 ezustkolloid 2010. 09. 14. - 09:28:24

azért ezt egy kicsit mondani könnyebb, mint nap mint nap elviselni legalábbis szerintem.nem kívánom neked, hogy bekerülj egy olyan felső vezető keze alá, amilyennél most én vagyok éppen.ugyanis a fickó egy igazi ellenség típus, és kifejezetten arra utazik, hogy az alkalmaz7ottai rettegjenek tőle.szerinted ez egy normális munkaköri légkört eredményez? ahol tudsz érdemben és valóban hasznosan dolgozni?

#18 kerno0 2010. 09. 10. - 15:09:58

Homeopátia.. állandóan a homeopátia.. Ne mis értem miért fényezik ezt annyira? (talán mert nagyon olcsó alapanyagokkal módszerekkel nagy összegeket lehet sarlatánsággal kiszedni az emberekből????) Egyszer valaki igazán beavathatna! Egyébként nekem is elég stresszes a munkám, de ha nem veszed magadra a leszidást meg a bántásokat akkor nem is viszed magaddal a problémát és hidd el az egészségnél nincs is fontosabb! Ezt tartsa mindenki szem előtt: A nyugalom a hosszú élet titka!!

#19 tibibp44 2010. 09. 10. - 12:10:05

Én a magam részéről a természetes gyógymódokra esküszöm, nekem például a homeopátia nagyon bejött, de tudom, hogy sokan nem ismerik el a hatását. A sedatif pc alvászavarra, idegességre való. Nálunk a kisebbik gyerek aludt nagyon nyugtalanul, és ez sokat segített, de kell néhány nap, hogy hasson.

#20 mogyiera 2010. 09. 10. - 11:38:04

sajnos én is hasonló cipőben járok.a munkahelyi stressz miatt elképesztő nehéz dolgom van.ugyanis a főnököm folyamatosan bánt engem és mindenféle elmebeteg dolgokat talál ki arra, hogy bosszantson és sajnos nagyon rosszul tudom ezt kezelni, ugyanis egy igazi idióta..és nagyon nehezen alszom emiatt..most keresgélek valami kis segítő tablettát, amivel talán könnyebben fogok tudni aludni

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: