Házipatika fórum: Szeretnek segitsegeteket kerni, a hatasos fogyokura remenyeben! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Szeretnek segitsegeteket kerni, a hatasos fogyokura remenyeben!

#1 naplany 2013. 02. 04. - 15:57:07

Szia!

Szerintem próbáld ki a Foreverslim otthoni zsírbontót, nekem nagyon bejött, sokat fogytam vele! konkrétan -1 konfekcióméretnél tartok! :)

#2 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:55:00

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta2

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#3 2003. 10. 25. - 16:13:13

Köszönöm szepen, igerem felkeresem, aztan szorits nekem!Tudod en altalaban mindig feladom,. de ezt mar unom, de nagyon, nem birom kivarni, mig igazan elindul a fogyas!mindig minden eredmenyt azonnal akarok latni! ez az en hibam de szorits ok? ;)

#4 seven 2003. 10. 25. - 15:53:36

Szia lexmark! Keresd fel a 90 napos fogyókúra témakört a fogyókúrázók klubjában, ott sok jó ötletet találsz! szerintem az egy jó diéta, és asetleg otthon is csinálhatod mellé a callenetic tornát. ( Lehet könyvet, videót kapni hozzá.) Sok sikert, fel a fejjel! :)

#5 2003. 10. 25. - 14:54:14

Sziasztok! Jelenleg külföldön elek, es sajnos nagyon nem tudok a lakasbol kimozdulni, es ennek eredmenye, hogy nem tudok mozogni, enni viszot igen! :p Es ennek eredmenye, hogy maris elkezdtek lerakodni a kilok! Szeretnek ötleteket kapni, hogy mi lehet szamomra a legjobb megoldas, mert´ sajnos, nincs lehetösegem fitness termekbe jarni, erdö van a közelben maximum seta.Vagy olyan anyukak akiknek sikerült megszabadulniuk felesleges kiloiktol egy kisgyermek mellett is. örülnek az e-mail-eknek is cimem:moana@freemail.hu

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: