Házipatika fórum: combnyak ciszta - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

combnyak ciszta

#1 kiraly4750 2009. 01. 10. - 00:40:24

Kedves Tamás 25! Van eggy termékcsalád,a neve Flavin7.Tapasztalatok bizonyítják hogy a Flavin7 Ital,vagy kapszula és a Cyto Flavin fogyasztása ugymond megszünteti a cysztát,felszivodik a ciszta. kérem nézze át a weboldalam,és ha ugygondolja akkor jelentkezzen- http://www.flavin7.com/unio Üdv és jó egészséget Marika www.flavin7-olimpiq.sokbolt.hu

#2 Tamas25 2009. 01. 08. - 16:51:09

Tisztelt Doktor Úr/NŐ! Azzal a kérdéssel fordulnék Önhöz,hogy már kb.1,5 hónapja éreztem a csípőm és a forgóim körül enyhe fájdalmat,de főleg csak ülő helyzetben és azt se mindig! Arra gondoltam,hogy biztos attól,hogy novemberben felfáztam. Tegnap voltam röntgenen és ott kimutatták,hogy a jobb combnyak vetületében egy 6mm-es,a bal combnyak vetületében pedig kettő 3mm-es ciszta található. Az lenne a kérdésem,hogy erre lehet-e valamilyen szert alkalmazni hogy onnét eltűnjön,egyáltalán mitől jöhetett ki?! Én gondoltam arra,hogy Aloe Vera termékekkel esetleg lehet rajta segíteni,vagy valami termál/hévíz is jót tenne neki? Műteni azt mondták nem kell,mert igazából nagyon kicsi! Válaszát előre is megköszönöm! Üdvözlettel , Tóth Tamás

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: